0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Gecen gunlerde asagidaki mahallemizde bir berbercinin ciraginina tecavuz etmis cirak ailesine solemis baya bir kavga cikti hatta haberlerede ve bugun bir akc hafta tasinan karsi komsumuz disarda bebegini adamin karsisinda oturup emzirdigini gordum bunlari dununuyorum da  hic sey bosuna degilmis depremler cogaldi cunku artik zulmu pisligi kaldiramiyor yeryuzu Allah hepimizi korusun kaza ve belalardan :-\

6 Cevaplar

+1 oy
(359 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bizim eski mahallemizde yüksek sesle müzik dinlediği içim komşuyu şikayet etmiş  öteki komşumuz polis gelmiş evde uyuşturucu kullandıklarını  tespit etmişlerdi 

3 tane evli çift uygunsuz halde yakalanmıştı onları gördükten sonra dünyadan iğrendim 

Kaldı ki hergün bir kadın cinayeti bir çocuk istismarı hergün haberlerde daha da kötü oldu herşey bataklıkta gibiyiz sanki herşeye bir kılıf bulabilir insan ama aklımın vicdanımın içimin almadığı tek şey çocuklara yapılan ahlaksızlıklar içim yanıyor gerçekten kız erkek bile fark etmeden nasıl ya nasıl Rabbim karşısında görmek istediği şekilde ölmeyi nasıp etsin bize 
(248 puan) tarafından
Amin insallah
-Reklam-
+1 oy
(27,330 puan) tarafından

O tür pis varlıklar yüzünden bizim ülkenin basindan eksik olmaz belalar

Allah ıslah etsin

Ne edep.kalmis ne haya

Ne mahrem kalmis ne saygi...

Yazik cok yazikki o tur varlıklarla aynı ülkede yaşıyoruz...

0 oy
(948 puan) tarafından
Puuuuuu Allah sonlarını getirsin inşallah böyle **.lerin
(248 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(5,289 puan) tarafından
Kız valla taşta yağsa ateş te yağsa şaşırmam haya edep kalmamış vallla
0 oy
(48,481 puan) tarafından
rabbim korusun kotuluklerden kötü insanlardan
(248 puan) tarafından
Amin canim amin
Cocuklardan ne istiyorlarki onu anlamiyorum
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Işte bu tür şeyler yüzünden virüs çıktı kıyamet yakındır herşey haram oldu herkes eve tıkalı kaldı buna yaşamak mi denilir...

Eski hayat yok zina kumar içki haram tecavüz daha neler neler offf beynim yandı başıma ağrı girdi ya
(248 puan) tarafından
Ben onceden herseyi yalan zannederdim ickiyi kumari bu tur olaylari hepsi uydurma derdim cunku cevremde yoktu hic ama buyudukce yasim ilerledikce ve ne yazikki hayal kirikligina ugradim artik her yerde her zamn boyle seyler yasaniyormus ve var  oldugunu ogrendim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 548 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde n231231 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 326 göst.
14 Nisan 2020 Diğer kategorisinde BERÇEM (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 948 göst.
15 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 618 göst.