0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar biz bayramda denize tatile gittik ve 3 gün kaldık. Gece dışarı çadır kurduk ve tatilimiz gayet güzel gidiyordu. Bayramın 2.günü eşimle dolaşmaya çıktık gece işte insanlar gitarla şarkı söylüyor falan dinledik sonra biraz daha ileri gittik yürüyoruz sohbet Ediyoruz falan sesler geldi baktık ki 2 adam bir kadınla ilişkiye giriyor. Eşimle birbirimize baktık şok oldum elim ayağım titredi. Çok acayip utandım. Allah böylelerini ıslah etsin inşallah. 
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını içerğe uygun şekilde yazalım.

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allahım bu pislik naletlilrr yüzünden ne virüs bitiyor ne hayat normale dönüyor sen bu insanları ıslah et
(1,437 puan) tarafından
Amin valla aynen öyle Allah beter etsin onları
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Basimiza ne geliyorsa boyle itler ve fahişelerin yuzunden geliyor
(1,437 puan) tarafından
Hiç sorma inan ki taş yağacak
tarafından
Kiz zaten bi tas kaldi yagmayan baksana halimize yinede Allah buyuktur iyi insanlarin yuzunden donuyor bu dunya yoksa coktan kiyamet kopmuştu
(1,437 puan) tarafından
Bu gidişle kıyamet yakındır. Allahım sen bizi huzuruna temiz bir şekilde çıkar yarabbim amin.
tarafından
+++++++++++
0 oy
tarafından

Tovbe   tovbe:woot:

(1,437 puan) tarafından
Aynen bende o emoji gibi oldum..
0 oy
tarafından

:O                                                   

0 oy
(248 puan) tarafından
Yani simdi sisey dicemde nasil nayimki o iki adam zorlami yoksa kadinda isteyerekmi 
(1,437 puan) tarafından
Kız zorla gibi bir hali yoktu isteyerek yapıyordu heralde.
(248 puan) tarafından
Allah ne yapmasin onu Alalhim sen koru ya rabbim anneleri babalarina yazik valalh
(1,437 puan) tarafından
İnan ki öyle. Rabbim ahlak güzelliği versin insanla ra
0 oy
(948 puan) tarafından
Allah taş yagdirsin inşallah onalrin başına offfffffffff bu nasıl Bir olay yaaa Piskolojikmen mahfoldummmmmm yemin ederim (´;︵;`)(´;︵;`)(´;︵;`)
(1,437 puan) tarafından
Kız hiç sorma ben kıpkırmızı oldum hala etkisindeyim kocamın suratına bakamadım.
(948 puan) tarafından
Rabb'im kıyamet kopsun artık valla bu nasıl bir dünya yaşamaktan daha çok yaşayan ölü olduk resmen insan yaşamaktan utanıyor helki bu utanç dolu dünyada
(1,437 puan) tarafından
Rabbim görüyor herseyin zamanı var inan ki bu yaşadıklarımız bize az bile
(948 puan) tarafından
Zikimi iyice içip cosmuslar.....,.........................................
Sen anladın Cnm
(1,437 puan) tarafından
Zıkkım içsinler
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Kadın isteyerek mi giriyor Du yoksa zorla mı yani iki adam bi kadına tecavüz mü ediyor Du yoksa zevki sefamı üçüde
(1,437 puan) tarafından
Kız kadının zorla yapılıyor gibi hali yoktu..
(1,617 puan) tarafından
Allah ne diyim ya Allah kahretsin onları pis sapıklar
(1,437 puan) tarafından
Allahından bulsunlar
0 oy
tarafından

Allahım böyle bir manzara göstermesin bana Allah korusun öylelerde kurtulmasın insallah dertten gebersinler..:(

(1,437 puan) tarafından
Amin cnm valla inan ki bende hayatımda en son kücğkken denize gittim bir de bu defa ama artık sondu
0 oy
tarafından
Aa ne diyorsun tovbe yarabbim 
(1,437 puan) tarafından
Kız hala şoktayıö6
tarafından
Kadini cıplakmi gordun keske polisi arasaydiniz
(1,437 puan) tarafından
Kız çıplaktı çok korktum ben eşime hemen gidelim dedim o an inan ki aklıma bile gelmedi. İlk defa böyle karşılaştım ve ben böyle bir şey olunca  hemen dona kalan biriyim şok oldum
tarafından
Aman yarabbim tamamen gormussun inanamiyorum peki nasil utanmiyorlar hicmi biri gorur diye korkmuyorlar AY INANMIYORUM saka gibi ****** bunlar ****** bile denmez
(1,437 puan) tarafından
Utanma yok cnm bunlarda rabbim beter etsin. Oruspular kahpeler elim ayağım titriyor
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Bodrumda barlar sokağında yürüyordu önümüzde Bi cift resmen sevişiyordu. Adam sürekli kadının poposunu ekliyor bizde arkasındayız. Öpüşüyorlar. Birde denizde resmen o kadar kişinin gözü önünde adam kadını kucagına almıs iş yapıyor. Zenciydiydiler. Dünya almıs basını gidiyor. Tatil yerlerine gidince öyle manzaralar la cok ksrsılasılıyor. Akşam sahil kenarında şezlongda yatan bir sürü insanlar görmekte mümkün 
(1,437 puan) tarafından
Oha sende neler görmüşsün kız insanın eli ayağı titriyor resmen
(1,717 puan) tarafından
Aynen yemin ediyorum. Her sene farklı yerlere tatile gittik hep farklı seylere denk geldik. Heleki otelin diskosu vardı orada zaten içkinin verdiği etkiyle neler yapıyorlar. Oynuyorlar mı seks mi yapıyorlar belli degil
(1,717 puan) tarafından
İz her sene 2 aile gidiyoruz tatile. Yan tarafımızda günesllnen yaslı Bi kadın vardı üstsüz yanlızca altında kilot gibi biniki altı var. Bize kakoo yagı uzatıyor bizde dilinden anlamıyoruz. Eliyle işaret ediyor alın bunu sürün kakaoo diyor onu anlıyoruz yatın günes lenin diyor arkadas ta diyor ki ahh tezye sen kac yasına gelmişin etlerin sarkmıs ne işin var senin tatilde git evine namazını kıl otur aşa birde üstsüz yatıyorsun diyor. Anlamıyor bizim dilimizden gülüyor. Arkadas ta gülme git evine diyom san süslü kokos diyor :))
(1,437 puan) tarafından
Ay valla cok doğru demiş arkadaş yani ah cnm ah insanların ateşi var heralde. Allahı kuranı dini unutuyorlar
(1,717 puan) tarafından
Tatil yerleri öyle cnm kim kime dum Duma. Öyle yerlere gidiyorsan bazı seyleri görmezden geleceksin. İlk tatile gittiğim zaman bana cok tuhaf gelmişti ama her sene gitmeye baslayınca dikkatimi cekmez oldu artık cünkü herkes öyle orada
0 oy
(48,300 puan) tarafından
bu sapik erkekler çokmuş yani normal gorunup yapan cokmus
(1,437 puan) tarafından
Öyle valla iyi namuslu görünen de cok. Belki de evliler karılarına baskı yapıyorlar ama kendileri her haltı yiyor
(48,300 puan) tarafından
aynen oyle canim mesela komsun iş arkadaşın bilmem kimin babasi olabilir oyle diyorlar baksan adam dersin Allah islah etsin
(1,437 puan) tarafından
Amin amin herkes olabilir off midem bulandı
(48,300 puan) tarafından
şuan gözümde canlandı tiksindim resmen
(1,437 puan) tarafından
Benimde aklıma geldi hala kızarıyorum
0 oy
(648 puan) tarafından
Oha ya pis fahise 
0 oy
(138 puan) tarafından
Yaa bunu başka yerde söyle özgürlük derler. İsteyen istediğini yaapr derler.... Rabbim maneviyatimızı güçlendirsin. Ahlaksızlık diz boyu
0 oy
(468 puan) tarafından

Sokak ortasında mi ya şaka yapiyosun ya herşeye alıştık şaşırmıyoruz da bu nee yaaaa tam yediğiniz halttan utanmıyorsunuz sokaktaki insanlardan da mi ya miğdem bulanıyor aklım almıyor resmen inanasım gelmiyor :(

0 oy
tarafından
Ben artık başımıza taş yağmadığına şaşırıyorum gerçekten Allah hidayet versin
0 oy
tarafından
Midesiz pislikler Rabbim ıslah etsin 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Iyyy kusardım ben 
0 oy
tarafından
Nerede evde mi yoksa yolda mı