0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 2 3 ay bir çıkıyor agzımdan doktora da gittim vitaminsizlikten dolayı oluyor dedi napacam bilmiyorm sanah kalkdımda resmsn agzım uyuşmuş sanki agzıma agırlık koymuşlar gibi ağrıyor herşeyi denedim geçmedi . napsam geçer başka:(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karbonat geçirdi benimkini. Vitamin eksikliği varsa takviye al mutlaka 
tarafından
Ne gibi :(
tarafından
Doktor yazad onu hangi vitamin eksikse takviye verirler. Sağlık ocağına git vitaminlerime kanıma baktırmak istiyorum de kan tahlili yaparlar hangisi eksikse aile hekimine söyle yazar eczaneden alıp içersin. Annemin d vitamini magnezyum kalsiyum hepsi eksikti velinin ağrısı geçmiyordu kan tahlili yaptırdı hepsini verdiler içti şimdi azaldı çok şükür
-Reklam-
0 oy
(167 puan) tarafından
Nobet sekeride geciriyor cnm
tarafından
Emzirirken kullansam sıkıntı olurmu
(167 puan) tarafından
O konuda bi fikrim yok cnm ama bnm 6 yasinda kizimin da agznda cikti nbet sekeri kullandk gecti
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Urmu dutu var canim o çok iyi geliyor ağız yaralarına zamanı da simdi.. bulabilirsen fazlaca marmelat ya da reçel de yap tekrarladikca yersin.. ağzında biraz bekletmen gerekiyor 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ahh bilirim acısını birde çıktığı zaman 2 3 yerde çıkıyor 1 ay bişey yiyemiyorum 
0 oy
(460 puan) tarafından
Karbonatlı suyla gargara. Tek çözüm 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Canım aft yarasına oralmadiç DİE bir ilac var onu kullan İnan 5 dk içinde o agrıdan acıdan eser kalmayacak. Ben o aft yaralarından cok cektim o ilac sayesinde düzeldim.ve bir daha cıkmıyor kullanınca. Eczaneden al. Bana dua edersin yaran gecmezse yaz. Ama rahatlayacaksın 5 10 dk içinde
0 oy
(1,713 puan) tarafından
O arkadasların yazdıklarının hepsini denedim hepsi bos sen o ilacı kullan dünya varmıs diyeceksin. Oralmadiç 
tarafından
Nerde satılıyor peki emzirirken oluyormu
(1,713 puan) tarafından
Eczanelerde var.bilmiyorum ama olur zaten agız içine yanlızca yara olan yere sürüyorsun o ilacı
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Eşim aflardan sumak gargarasıyla kurtuldu. Kesinlikle tavsiye ederim.
0 oy
tarafından
Benimde çok olurdu vitaminden değil sıkıntıdan sitresten miş .ben  ersagin dış macununu kullanıyorum propolisli o iyi geliyor çok büyümeden geçiriyor .çok zor okuyor hele dilinde fln çıkınca konuşamıyorum ben onu dene istersen.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 573 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatya02 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 643 göst.