0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

Bi gelseydi Şu Günler :D nefes almamaya razıyım

6 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Aynen yaa insaallah :)) bide hani çocuklar huzursuzlasinca kimseye gitmiyor sadece annesinin kucağında sakinlesiyorya ALLAH im bu nasıl güzel şey hep imreniyordum bizede nasip olur insaallah ❤
tarafından
Babası da kızına düşkündür ama derler ya kız babaya oğlan anaya düşkün olur diye
(3,458 puan) tarafından
Hahaha benim oğlum olacak o zaman bana düşkün olacak :))
tarafından
Benim de oğlum olacak :))
(452 puan) tarafından
Kızlar valla ister aylarca sadece sizi görsün bebeğiniz eğer sıcak kanlı bi bebekse yabancı bilmez.

Bn almanyada yaşıyorım bebeğim doğdu ilk 6 ay benden ve babasından başka kimseyi görmedi sonra memlekete tatile gittik maşallah herkese agucuk bugucuk hiçte beni aramadı valla :)
(12,856 puan) tarafından
Çok keyifli oluyor o an kucaktan kucağa geziyor  içimden oğlum hadi ağla beni iste diyorum ağlıyor kimse susturamıyor hemen bana veriyorlar kuzum sakinleşiyor anayım ben ama diyorum bende :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
inan ki çok zor bir durum uyuyunca kendimi yatağa atarken öyle sessiz yatıyorum ki anlatamam 
(1,379 puan) tarafından
İnşallah 13 saat uyumayan bır bebegın olmaz ve bu 13 SAATIN 6 saatı umarım aglamaz aglamaktan morarmaz
tarafından
Amin inşallah ama illa ki zor olacak birşeyler :)))
tarafından
Bugünlerde çıldırdı Cevriye iftara kuzenime geldim aniden çağırdı gttm kapıdan içeri girdim valla henüz açmadım iftarı yeni sustu
(1,379 puan) tarafından
Dogru dur valla herkes sofrada bnde onu sallıom
tarafından
Valla yeni yedim anca uyuttum bu aralar ne gece uyuyor ne gündüz güya duzene girdi ya
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Resım de ki kadın mutluluktan nefes almayayım demıo :)))) bebegı zor uyuyor anca uyutmus :)))) 
tarafından
Ben o zorluğa da razıyım etrafımda evlat hasretiyle tutuşan bi çok kişi varken o anı yaşamak en büyük şükrüm olur :))
0 oy
tarafından

Ayy valla öyle yatağa bile yavaş yavaş giriyom hele bide uyutup tam salona gececekken şu parke gicirdisi yokmu deli ediyor beni hemen uyanıyor :angry::Dparmak ucuyla dolaşıyorum evde 

tarafından
Ayy ne zor olur bide tam uyutmuşun zar zor gelir biri kapıyı çalar ya :Dd
tarafından
Oyy hiç sorma kapı fazla çalmaz da babası başka bir odaya gidip sigara içiyor kapıyı gum diye kapiyo koku gelmesin diye deli oluyorum:D
tarafından
Ay o daha kötü daha çok ses olur.
0 oy
(581 puan) tarafından
O kadar güzel bi duygu ama bir okadarda zor yaa:)  çıt sesi cikartamiyosun hele uyuttuktan snra ayağı kalkarken eklem sesi varya birden gözünü açması işte o an geri dönüp tekrar pışpıslamak. Sırf uyanicak bide sesine korkucak diye bulasiklari makinaya dizememek. Üstünde uyurken nefesı bile arada almaya çalışmak. Ve daha bir sürü his umarım yaşarsın. Allah sağ salim kucağına almayi nasip etsin. Bol uykusuz günleré az kaldı ❤
tarafından
Gelsin o günler herşeye razıyım gerçekten. Ama arada isyanımı burdan yazarım :D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
O nefes alamama sebebi 2 saat uyutmaya çalışıp zar zor unuttuğu ici nde olabilir :D tabi her hali ayrı güzel anneliğin orası ayrı...
(2,423 puan) tarafından
Evet mesela ben uyanmasın diye öksürmüyirum öksürük gelince salona kaciyom  :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 296 göst.
0 oy
17 cevap 253 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,034 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy