0 oy
1,096 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar hayırlı iftarlar. Gecenlerde gece aldatıldım diye başlık acmıstım. Kızlar şimdi bugün anneler günü kaynananın anneler gününğ kutlamadı im. Kutlamayıda düşünmüyorum. O gün oğlun beni aldattı esyalarını yaktım dediğimde sen benim oğlumun esyalarını nasıl yakarsın diye biz bi atısmaya başladık... Neyse işte en son dedimki iki cocuklu dul kadına asılmış oğlun dediğimde bana diyoki kız olsa neyse benim oğlum ona mı kalmış diyo. Bu kelime cok zoruma gitti.. Bende arayıp kutlamadım anneler gününü.. İyi yapmısımmı.. Canımda sıkıldı aslında ama

14 Cevaplar

+1 oy
(581 puan) tarafından
Tabiki çok iyi yapmissin. Suna bak ya insan musveddesi. Gelinisin sen onun hiç kimseye öyle laf denmez. Saygısız 
(78 puan) tarafından
Sanki kız olsa kabul edecek. Basıma getirecek gibi.. Cok üzüldüm Allaha havale ettim :(
(581 puan) tarafından
Kız düşman başına evlerden irak aman aman. Cadı kaynana
(78 puan) tarafından
Geberesice  ezanlar vaktiii
-Reklam-
+1 oy
tarafından

İyi etmişsin böyle bir konuda senin arkanda olması gerekir oğlunun değil terbiyesiz insanlar ya iyi etmişsin ohh çok güzel olmuş :angry:

tarafından
Aynen o yuzden terliği alıp ağızlarına sap şap vurcam her konustuklarinda :)
(78 puan) tarafından
Tim esyalarını YaktımY içim soğudu ama şimdi 1 pantolonu 1 tişörtü var 3 gündür aynısını giyiyo :)))))
tarafından
Oh çok güzel yapmışsın ben olsam telefon felan herşeyi parcalardm valla :))
(78 puan) tarafından
Telefonu kırdım zaten kollarını parçaladım kolu kan içinde kaldı adam olacak bacı adam
tarafından
Aynen adam olacak tabiki terbiyesiz.ler
+1 oy
(1,254 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim hic uzulme hele bide konusmaya dilleri variyo terbiyyesizler
(78 puan) tarafından
Görsen kuzum neler neler dedi en iyisini yaptım Allah görüyo üzüldümde ama beter olsunlar
+1 oy
tarafından
Madem oglunun arkasinda hicte kutlama tabi
(78 puan) tarafından
Kutlamadım valla ne var diyo koynunamı almış diyo kıs sesini otur evinde diyo döner dolasır gelir diyo öldürecem seni sus artık dedim pis Nalet karı töbe töbe
tarafından
Bosver lanet okuma arkadasim. Su anlayistan da nefret ediyorum neymis donup dolsip gelirmiş.
(78 puan) tarafından
Töbe töbe Allahım affetsin hidayet versin yarabbimm
+1 oy
tarafından
Allah mayası temiz düzgün insanlarla karşılaştırsın ne denir ki 
(78 puan) tarafından
Aminnn: bacım aminn
+1 oy
(553 puan) tarafından
Valla canım açık ve net anneler hep böyle çocuğunu savunurlar doğru yada yanlış. Yarın birgün bizimde çocuğumuz hata yapınca başkalarına karşı korucaz . Kendimiz kizsakta bağırsakta ne hata yaparsa yapsın gene cocugumuzj korucaz yapcak bişey yok
(78 puan) tarafından
Objektif bakmayı tercih ederim canım fikrine saygı duyuyorum bir cok kadın senin gibi düşünüyor
(553 puan) tarafından
Öyle canım bende kaynanama kızıyorum oğullarına tek laf ettirmez eşimin abisi karısını habire aldatıyor eltim kaynanama söylüyor kadın hala yapmaz etmez diyo . Oğluna kızıyor ama eltime de yapmaz diyor
0 oy
tarafından
valla hic canin sikilmasin iyi yapmissin aramayi birak o.kadini hayatimdan temelli cikartirim kiz olsa neyse ne demek ya nekadar dusuncesiz nekadar kotu.kalpli bu insanlar cokmu hosuna gtmis acaba oglunun davranisi 
(78 puan) tarafından
Yemin ederim ezanlsr vakti ben anlattım oğlun bunu bunu yapmış dedim o güldü karsımda.. Hosuna gitti yemin ederim.. Allah belasını versin
tarafından
iste anneler gunu diye aslinda ikiye ayirmak lazim bi anneler gunu birde anne sifatli kadinlar gunu. cook yazikk uzuldum o kadin adina allaha nasl hesap vericek nasl zihniyet ovunuyor . sen bela okuma canm allaha havale et o bulur merklanma allah islah etsin onu
(78 puan) tarafından
Amin kuzum amin Allahım sasırtmasın.. Kimseninde basına vermesin..
tarafından
aminn canim esin onu yapiyorsa sana el insani ne yapmasin. su aldatmalar kirmalar dokmeler olmasa ne guzel olucak hayatta insanin basina neler gelick blmioz iste rabbim dogru yoldan ayirmasin
(78 puan) tarafından
Amin yarabbim kimseyi böyle seylerle sınamasın...teşekkürler kuzum
0 oy
tarafından
Gerek yok kutlamaya bence de o anne olsa oğlunun yakasına yapışır sen nasıl yaparsın diye hesap sorar senin yanında olur utanmasa iyii yapmış oğlum dicek 
(78 puan) tarafından
Kız ne oldu biliyomusun oğlum yapmaz yapmaz deyip duruyodu. Mesajını gösterdim al bak bakıyım yapmışmı yapmamsmı dedim..           G.t oldu :))
tarafından
Ayyy cadı kadın
0 oy
(452 puan) tarafından
Senin yerinde olsam değil Anneler gününü kutlamak çok afedersin ama sümüğümü bile silmem ona. Bence vicdan yapma haketmiyor kutlamanı
0 oy
(210 puan) tarafından
Aldatıldığına  emin misin canım 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bekqr olsa neyse demek ne demek ya. Bekar olsa aldat oglum yakisir oglum degip sirtini mi sivazlicakmis ap tal kadin ya. Arama kutlama hatta halini hatrini bile sorma arayip bn olsam muhattapligi keserim..
0 oy
tarafından
Daha ağır cümleler hak ediyordu da neyse. Iyi yapmissin kuzum 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Off kuzum benim ya ne vicdanlisin sen.. onca şey yaşadın  hala aramadım diye kendini kötü hissediyosun.. şuanda onlar seni arayıp sormalı hala daha eşinle birlikteysen onlar sana destek olmalı..  
(9,651 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bu saaten sonra bidaha iyle biseye cesaret edemez kızda artık daha farklı tepki verir allah büyük kuzum geçicek inşallah bugunler
(78 puan) tarafından
İnşallah bacım inşallah.. Allahım akıl fikir versin su mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bebeğimin yüzüne baksın yarabbim
(9,651 puan) tarafından
Amin aminnn..  canım benimm... ailen falan yakınında kimse yok mu az kafa dağıtsan?
(78 puan) tarafından
Gitmemki artık kuzum.. Annem dediki idare edecen yapacak bişey yok dedi kardeşim bişey olmaz ne olacak dedi. Daha ne işim var çç zoruma gitti cok hemde.. Dısarı cıkar dolasırım az o kadar
(9,651 puan) tarafından
Cik dolas bosver kuzum ailen sana destek olmak için mi öyle diyo ki ? Sana ne iyi geliyosa onu yap kocanın parasıyla cilginlar gibi alışveriş yap rahatlatır belki
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben ortada Anne falan goremedimm  kaldıki kutlamak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 283 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 412 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
13 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,148 cevap

34,839 kullanıcı

...