0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından

Kiskanclik,suphe ve kisitlama arasinda cok ince bir cizgi var tabi anlayana.

image

8 Cevaplar

+2 oy
(535 puan) tarafından
Kesinlikle kiyafet konusu en çok tartistigimiz
(6,203 puan) tarafından
Siz onu nasil kabul ettiyseniz onunda sizi oyle kabul etmesi gerekiyor.Sonucta gecelikle cikmiyorsunuz disari
(535 puan) tarafından
Öyle açık değilim yaşadığım yerde zatn diz üstü etek bile giymem ama esim işte bunun onu acik bu dar
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Aaa öyle olurmu bunlar bazılarina gore sevgi hatta aşk.Eşim benim icin yapamayacagi sey yoktur.3 yıl pesimden kostu istemedim arkadastik.13 yıllık arkadas simdide 3 yillik ewliyiz daha bu cumlelerin bir tanesi bana kurmadi.Cunku normal bir erkek.Kendine guveni var.Ezik erkekler sorunlu olanlar psikolojisi bozuk olanlar kendini kanitlayamamis olanlar bu tarz dusuncedeler.Safım kadınlarda sewio zannedio iste.Yada islerine oyle gelio kendilerini oyle avutuyorlar.
(6,203 puan) tarafından
Valla evden cikinca sunla surda olucam saat diyelim ki 7'de gelicem bitti bu kadar ayy yok goruntulu ara,yanindakini goster guvenmiyosan evlenme
tarafından
Aynen ewlenme bitti.Benin esim hep der sen ordunun icine girsen ben sana güvenirim.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu tarz laflar kesinlikle güvenle alakali kıskanmak başka şüphe duymak baskadir..!
(6,203 puan) tarafından
O cumlenin zaten fotografla bir ilgisi yok
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Bu fotoyu sil dışında diğer cümleleri hiç kullanmadım eşim 
(6,203 puan) tarafından
Sizin esinizin bu cumleleri kurmasi beni cokta ilgilendirmiyor o sizin iliskinizin boyutu siz memnunsaniz sorun yok
(15,681 puan) tarafından
Haksız mı. Buldum seni bu şekilde cemkiriyorsun bu sözleri kullanan çok erkek var malesef Allah herkese anlayışlı eş versin
(6,203 puan) tarafından
Kurdugun cumleyi anlamadim ki ya da yanlis anladim o yuzden cemkirdim :D
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bunu kiskanclik olarak algilayip hosuna gidenler var ama
(1,713 puan) tarafından
O hosuna gidenler tavuk gibi güdülmekten hoslamıyorlar herhalde. Hiç hosa gidecek sey degil. Gecen burada biri post acmıstı buna benzer bişi Kocamın öyle yapması hosuna gidiyor beni seviyor diyor. Kesin yeni evli ileride acaba hosuna gider mi ki
(6,203 puan) tarafından
O karsisinda ki onu seviyor diye kendini kandiriyor sadece
(1,006 puan) tarafından
Hosuna gidilecek bir sey degil sevildigini zannediyor garibim
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Bu yazılanların hepsi eşimde var:((
0 oy
tarafından

Maalsef öyle canım 

Ama bazı kadınlar özellikle burda gördüklerim hoşlarına gidiyor eşim perdeyi açmamı bile istemiyor falan diyolar yinede memnunlar

Çok şükür bizde öyle kıskançlıklar yok ikimiz de seviyeli takılıyoruz:)

(6,203 puan) tarafından
Oyle olmaz bi kafese koysun :D
tarafından
Ee yani bi o esik zaten:)) sevmek değil hastalık bu
0 oy
tarafından
Ayyy evet cok haklsiin bide bazi.kafalilar demiyor mu erkek dediğin  masaya yumruğunu  vuracak deli oluyorum öylelerine  bugün  masaya yarin kafna vurursa görürsün 
(6,203 puan) tarafından
O masaya o kadar para verdim ben yumrugunu degil bardagini bile yavas koymasi lazim :D
tarafından
Ahahaha manyak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Elfmeryemasya (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 435 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 872 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Aydanm (6,203 puan) tarafından soruldu