0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (1,326 puan) tarafından
Kizlar sehirler arasi yasak gelirse eger. Aralik sonu gibi dogum gozukuyor. Annemin gelmesi icin dogumdan once yola cikmasina izin verirler mi.?/yoksa  dogum olduktan sonra dogum kagidi ile mi izin verirler.? Ya da hic mi vermezler. Kisitlama varken dogum yapan varsa bilgi verebilir mi.?

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sehirler arasi kisitlama gelecegini zannetmem zaten heryerde virus vcanm
(1,326 puan) tarafından
Ya olursa diye endiseleniuoruz. Neyaptiklari belli degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende aynı durumdayım mart başı doğum gözüküyor nasipse ocak sonu memlekete gitmem lazım. Babam gelir alır beni diye düşünüyordum ama babam 67 yaşında uçağa alırlar mi bilmem onu da geçtim ben gidebilir miyim suan o da muallakta 
(1,326 puan) tarafından
Beni de abimve babam ozel arabayla gelip alacaklar iste.  Dr izin verir sanirim ozel araca. Yasak gelirse tek napariz diye kaldik oyle
tarafından
Bizim yol uzak özel araç zor o seçeneğim yok yani boşta olan bi babam var araba da var ama yaştan kaybediyor :)
(1,326 puan) tarafından
Evet canim yas sikinti. Bn gidersem de . simdi yasak gelirsede esim gelemezse doguma diye kafaya taktim :(
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
(1,326 puan) tarafından
Saol canmm
0 oy
tarafından
Kolay kolay izin vermiyolar ki biz geçen nisan ayın da istanbula zor döndük kavga kıyamet izin aldık 
(1,326 puan) tarafından
Vallaha ya napariz mcbur gidicem  bnde sanirim . ama dr degistirmekten korkuyorum :(
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bende onu dusunuyorum duydugumdan beri benimde ocak bası dogum. Annem calısıyor oyle cok onceden filanda gelemez. Eger geleöezse ne yaparım bilmem. 
(1,326 puan) tarafından
Bnimde yasli babaanneme bakiyo annem doğum dan once gelemz ayni sekilde :( ben hidicem saniirm
0 oy
(174 puan) tarafından
Valla virüsün virüs oldugu zamanlar çevremdekiler hep bir şekil izin alıp gittiler çocuklarının dogumuna. Kısıtlamalar da vardı o zaman ama dogumdan hemen önceydi diye biliyorum. Her türlü izin alırlar 
(1,326 puan) tarafından
Ya gidemeyende varmis
 :( napsam bilemedim.gitsem. 40 li cocukla geri donmesi var birde
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Aynı ben de Aralık sonu ocak başı, annem başka şehirde bilmiyom ne olur
(1,326 puan) tarafından
:( ben memlekete gidicem snaiirm
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Postum yukari ciksin
0 oy
tarafından
Geçen mart ayında doğum yaptım, annem doğuma geldi. Tam gitmeye yakın yasaklar geldi ve tüm.biletleri iptal.oldu. eğer yasak gelirse bekleme maalesef izin verilmiyor.
(1,326 puan) tarafından
Yaaaa :( ama dogum belgesiyle falan gelemz mi :(
tarafından
Annen mi doğuruyor sfsfsg, kız saçmalama asla vermiyorlar
(1,326 puan) tarafından
Ya ama ben gdersem ve yassk gelirse esimde gelemz yanima o zman :(
0 oy
tarafından
Geçen sefer ki gibi olursa eğer kendi aracıyla izin alıp gelebilir heralde 
(1,326 puan) tarafından
Ya kendi araciyla zor olur
 :( otobus le yada ucakla gelemez mi acaba
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Postum ciksin
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Postum yukari ciksin. Kizzzlarr
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ben sokağa ckma yasağı varken doğum yaptım eşim doğum kağıdıyla gelebildı. İstersen bi 155 ı ara sor kısıtlama gelirse doğum raporunu gösterip gelebilir mi diye 
(1,326 puan) tarafından
Saol canim :)
0 oy
tarafından
Post üste çıksın
(1,326 puan) tarafından
Teşekkürler :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Post yukari ciksin
0 oy
(253 puan) tarafından
Benim doğumum sokağa çıkma yasaklarına denk geldi canım benimde kimsem yoktu yanımda doktorum bi kağıda gerekli bilgileri yazdı işte şu tarihte doğumu var annesinin refakatçi olması gerekmektedir vs. Falan diye onu anneme gönderdim annem e devletten başvuru yaptı o kagidida fotoğraf olarak ekledi çok şükür hemen onayladılar ve doğumuma 20 gün kala geldi gerçi geldikten iki gün sonra doğum yaptım bebeğim aceleci davrandı diye orası ayrı konu:)
(253 puan) tarafından
Kendi aracıyla değil canım izin belgesi ile birlikte otobüsle geldi
(1,326 puan) tarafından
Anladim canim. Ben mk gitsem o mu gelse bilemedim ya :(  ya gelemezse diye de endiseleniuyorum..gelemeyen de varmis. Gelse annem en fazla bi hafta on gun kalir. Babaanennm var ona bakiyo. Gelsen dhaa iyi olur diuolar
(1,326 puan) tarafından
Donusunu nasil dondu peki canim.ayni izin gecerli oldu mu.annem zaten gelirse en fazla on gun kalabilirde
(253 puan) tarafından
Dönüsü aynı belgeyle gitti canım
(1,326 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Gelebilir bence yaa.   
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Postum yukari cjksin

İlgili sorular

0 oy