0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar Diyarbakır almış başını gidiyor özele gidiyordum orda bitane kadın doğum doktoru öldü virüsten devlete gittim orda da bir hemşire bir doktor öldü moralim cok kötü biz nerde nasıl doğum yapıcaz insanlar cok sorumsuz cok korkuyorum dua edin lütfen 35 +4 haftalık hamileyim 
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını içeriğe uygun şekilde yazalım.

6 Cevaplar

0 oy
(188 puan) tarafından
Allahım esirgesin  gercekten zor bir dönemden geciyoruz 
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Normal Cnm hormonalar Tavan yapmış sende bizde gerçi çok etkileniyoruz
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Kız hangi dr öldü ben genesiste doğurdum pınar hanımda ne muhteşem bir dr Du ya :) inşallah ona bir şey olmamıştır
tarafından
Halil yücel kutun bağlar hastanesinde yılların doktoru coronadan öldü rabbim affetsin mekanjni cenet etsin bugün gittim o hastaneye ordakilerin piskolojisi bozulmuş hepsinin
(10,373 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım zor bir süreç ama mecburuz hastanelere gitmeye
0 oy
(704 puan) tarafından

Bizde yeni tayin olduk Diyarbakır a Kırklarelinden geldik şoka girdim doğru düzgün maske takan kurallara uyan kimse yok etrafta pess ya cağnımm Kırklarelim vakaları 0 ladı bide buraya bak :angry::ermm:

(367 puan) tarafından
Beklıyeydınız sıcaklar bıtseydıde gelseydınız. Ay bn ölüyorum sıcaktan
(4,040 puan) tarafından
Evet çok sıcakta maske takılmıyor malesef ben de sadece kapalı ortamda takiyorum bı de sentetik yapıyorlar o da ciğerlere zarar veriyor bilerek sentetik yapıyorlar ki kullan at olsun daha fazla maske satilsin
(367 puan) tarafından
Bn evden çıkmıyorun işten idari izinliyim hamıle olmamdan dolayı. Eşimde çok dikkat edıyor. Bu  bir sosyal sorumluluk aslında ama malesef işte
(704 puan) tarafından
Bizim elimizde degil tatlım zaten hazirandan beri ailemin yanindaydim esim tek kaliyordu yerlesmeye ev bulmaya hep kendi baktı yeni getirdi bizi iyi ki de getirmis ama aynn hava cok sıcakkk
0 oy
(367 puan) tarafından
Adam korona olmuş kurtuldu dıye yemek vermış yemekte 160 kişi korona olmuş ne beklıyoruz kı. Ya evden çıkmasınlar anlamıyorlar. Zaten bu sıcakta nasıl çıkıyorlar anlamıyorum. Koronodan korkmuyor dşyarbakır arkadaş sıcakta etkılemıyor
0 oy
tarafından
Yücel hoca ya diyorsundurnsen canm cok uzuldum allah hepimzi korusun 
(680 puan) tarafından
Yücel hoca özeldeydi bide devlete Halil hoca vardı oda ölmüş

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,296 göst.
0 oy
7 cevap 540 göst.
17 saat önce Diğer kategorisinde Zelihaanne (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
0 oy
26 cevap 794 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (366 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...