0 oy
1,076 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar eczaneye gittim dogum kontrol hapi 44 lira migrogynon sonra baska varmi uygun dedim en uygunu 31 lira saglik ocagindada yok vermiyorlarmis ben napam ya en son getirecem ikinciyi bu gidisle hergun tirsiyorum kalacam diye

17 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız benimki 56 TL mi neydi. Eee pahalı olcak tabi çocuk önleyici bu parol mu sandın :D 
tarafından
Hahahh kiz valla bu gidisle parol kullanacam brn ucuz bisey ariyom anam adami aradim alayim mi dedim bosver alma kardes kardes yasayalim dedi anlamadim bunlar aylik kutu mu haftalik mi
(25,224 puan) tarafından
28 günlük benimki senin dediklerini bilmiyorum kaç günlük
tarafından
Valla sormayi unuttum eczaneye kac gunluk diye ama yarin saglik ocagini yine arayacam normalde veriyordunuz niye vermiuorsunuz diyecem
-Reklam-
+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Devletten çocuk yapmaya teşvik :D 
tarafından
Valla bu gidisle boy boy getirecem siraya dizecem saglik ocagida vermiuo uc aylik igneleri vurmak istiyom da yan etki falan yapar mi diue korkuyom
0 oy
tarafından
Eşin korunsun. Kadınlar neden bu sıkıntıyı çekmek Zorunda? Sanki çocuk olsa o bakacak. 
tarafından
Canim valla esim korunsada ayni para gidiyor kondom fiyatona baktim oda 60 dan basliyo uygun bisey bakiyom ama oda yok
tarafından
Sağlık ocağı ücretsiz veriyor canım
tarafından
Sağlık ocaklarin kondomlarina ben güvenmiyorum valla
0 oy
(948 puan) tarafından
Herkes kontrol hapına üşüdü ya adamları karını bekliyor olabilir
tarafından
Olabilir canim ama yazik peki o olmayanlar napsin nasil alsinlar cunku gercekten fiyatlari bana cok pahali geldi acaba saglik ocagindan yazdirinca uygune gelmiyor mu
(948 puan) tarafından
Ben hiç kulanmdim biliyorum Cnm yaa biz babaanne yöntemi kulaniyoruz
tarafından
O nasil oluyo kiz geri cekilmede ben esime guvenmiyom devamli bitane daha olsun diyo korkuyom ondan
(948 puan) tarafından
Hahahahaha aynen Cnm üstüne bastın

Allah koçanı ne yapmasın peki bakan o mu ki böyle istekli oluyor offf Kuzum çok haklısın isteme heleki bu devirde
tarafından
Kiz iki dakka oturuyom adama batiyo sen rahatina bak diye erkek sevmek icin alirmis kadin bakmak zorundaymis tamam bakarimda adamda tik yok seviyo sonra atiyo bana bide bu donemde dusunemiyorum korona var ne olacagimiz belli bile degil
0 oy
tarafından
Bende emzirenlerin kullanabildiginden aldım 53 liraya ama yan etki yaptı sanırım adet olamıyorum bu ay 
tarafından
Yok camim emzirmiuorum ben kizim almadi sutumu ama 53 lira pahali yan etki yapma durumuda oluyor tabii napsam sasirdim spralim kaydi bu virustede tekrar gitmek istemiuom
tarafından
Eşin korunsun canım benim eşimde prezervatif ile korunuyor
tarafından
Oyle yaoacaz da prezertifte pahali 60 dan basliyo uygun bisi ariyom canim saglik ocaklari eskidem veriyordu simdi vermiyolar
tarafından
Bimde falanda satılıyor canım uygun oluyor
tarafından
Yarin bakam kuzum cok tesekkur ederim
0 oy
(102 puan) tarafından
Sağlık ocağından al
tarafından
Sordum bugun canim onlar vermiyormus
(102 puan) tarafından
Bana kaç kez verdiler ben çevreye dagitiyorum
0 oy
tarafından
En masrafsızı spiral cnm taktırabilirsen taktır 1 hafta yasak oluyor sonraki aylarda düzensizlik ama zamanla dzene giriyor
tarafından
Taktirdim kaydi canim bende mi oyle oldu temizlige girdim agir hali kaldirdim kanepeyi falan kaldirdim aksam lavaboya gittim baktim ses geldi anladim dustu
tarafından
Takıldıktan ne kadar süre sonra kaydı..çünkü ilk aylarda ağır ve zorlama işleri yapmamalısın ben ilk taktırdım 2 sene korudu kaydı tekrar taktırdım 2 ay kaldı daha taktırmadım 3 ay sonra hamile kaldım doğum yaptıö bebek 2 aylıkken tekrar taktırdım 10 ay olacak nerdeyse bir sıkıntı olmadı
tarafından
Taktirdiktan 3 hafta falan galiba ama tam hatirlamiyorum bana agir kaldirma vesire demedi sadece bir hafta iliski yasak dedi mecbur olmadi onu tekrar taktiracam ama gecen defa kendimi cok kastim canim cok acidi korkuyom birazda
0 oy
(1,008 puan) tarafından
hap pahali sulara zam geldi dus pahali bence kardeş.kardes yaşama.zamani:))) esine güvenme.derim ben o hatayı yaptim 9 ay önce;))).
tarafından
Ahah kiz valla dogru bende guvenmiyom benimki cok istiyor ikinciyi kondom var ama esime guvenmiyorum sorun orda bebegim dort bucik aylik ve surekli hastanelerdeyiz hayatta bas edemem yani ikinciyle kime birakip hastaneye giderim bakarim
(1,008 puan) tarafından
Benimde 21.yil sonra 44.yasimda.;))
tarafından
Masallah Rabbim bagislasin
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Sağlık ocağı neden vermiyor ki :ermm:

tarafından
Bende anlamadim canim vermiyoruz dedi kalmasaydi kalmamis derdi dedim ama
0 oy
(229 puan) tarafından
Saglik ocaklari verio ucretsz canmm 
tarafından
Vermediler canim biz vermiyoruz dedi
(229 puan) tarafından
Nerde oturuonzki izmirde veriolt
tarafından
Istanbulda oturuyorum canim saglik ocagi vermiyoruz dedi ama yine araayacam yarin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sgalik ocagi neden vermiyor anlamadim canim, ellerinde kalmamistir buyuk ihtimalle. daha bugun saglik ocaginda bir kadina gozumun onunde verdiler
tarafından
Hala hala bana niye peki vermediler bana dediki vermiyoruz kalmasaydi derdiler kalmamis acaba bilerek mi vermedi ben yarin arayacam yine ogrenecem
(6,978 puan) tarafından
Şaşırdım,  bizimkinde aylardir kondom yok ama hap veriliyor. Kondom niye yok dedim, saglik bakanligi gondermedi bilmiyoruz diyirlar.
0 oy
tarafından
Bende geri cekilme yontemini uyguluyorum bevm daha 3 ay olacak vermiyolar insallah bende hamike kalmam
tarafından
Insallah canim evet vermiyorlar normalde veriyordular bu virusten dolayi mi vermiyorlsr onuda anlamadim ya
0 oy
tarafından
SpRal taktir rahatına bak ay iccektim fln Allah korusun çok kişiden duydum çocukları yutmuş midesi yıkandı inanki hapı boşver bence iğne yada kondom al
tarafından
Kondom yarin bakacam ama uc aylik igme nasil yan etkisi falan varmi
tarafından
Adet düzenini bozuyor hormon çünkü az geliyor yada düzensiz .kilo yapiyor
tarafından
O zaman igne kalsin canim bide ben adet oamayinca cok agresif oluyorum ates basiyor beni hayatta yapamam ben
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kız yasmin yine 58 falan olmuş başka ilaç da kullanmadım sadece ona güvendik üstelik. Napcaz doğurunca bilmiyorum. 
tarafından
Valla herseye zam yapmislar canim Allahtan doguracaginiz cocuk parali diyip para almiyorlar:))
(13,203 puan) tarafından
Aynen valla orda da yok doktordu yok giyimi mobilyacısı sömürüyor.
tarafından
Valla sorma camim baya bi zam yaptilsr virusten dolayi bizde aldik mecbur ikinci cocukta daha oahali yaparlar diye ikincisi olursa hazir herseyi bi cinsiyeti farkli olursa elbise olur o kadar
(13,203 puan) tarafından
Bizim ilk yolda ekonomik olarak doğana kadar yatağına 2 bin TL zam geldi 9 ayda. Düşün iğneden ipliğe herşey lazım.  Rızkıyla gelir diyorlar ama bu devirde zor valla
0 oy
(924 puan) tarafından
Canım aylık iğne sağlık ocağı ücretsiz yapıyor bende kilo yapmadı düzenli adet görüyorum 6-7 aydır kullanıyorum ücretsiz hemde
tarafından
Ucretsizde herkeste ayni olmayabilirmis canim ben adet gormeyince fenalik basiyor cok kotu oluyorum o yuzden o igne konusundada kararsizim ama teselkur ederim canim
0 oy
tarafından
Millet doğursun diye pahalı yapıyorlar 
tarafından
Sorma ya sanki altin alacaz o kadar pahali yapmislar bide bu virusun icinde coxuk simdilik dusunemiyorum cunku sonumuz hic iyi gozukmuyor camim bi deprem bi virus
tarafından
3 sene önce 16 TL falandı o ilaç nasıl bu kadar zam gelmiş
0 oy
(449 puan) tarafından
İthal ilaçlar ve kur yüksek, başka nedeni yok. Ülkemizin sorunu işte, herşeyde aynı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 327 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynos1234 (899 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,617 cevap

34,745 kullanıcı

...