0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (1,344 puan) tarafından

Ya valla  biz çocuğumuza heves edipte bişey alamayacak miyiz yada gelişimi için neden bı kitap bu kadar pahalı 

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hergun aynı sıruyu soruyorum valla kendıme, oyuncak desen o da pahalı, oynamasın okusun desen kıtaplar daha pahalı, hıcbır halt yemesın demek lazım herlade o yuzden ben 3-4 cocujlu olanlara nasıl gecınıyosunuz dıyorum bır tane cocugum var kıyafetı kıtabı oyuncagı yetemıyoruz yerı gelıyo
(1,344 puan) tarafından
Yok canım vallla bizimde bı tane elim gitmiyor zaten çoğu şeyi almaya hep erteliyorum yada vazgeçiyorum
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Evet bu kitabı ben de takip ediyorum arada indirime düşüyor ama o zaman da ben kaçırıyorum.

Ben 3 kitaptan oluşan hır set aldım yine trendyoldan.

Çocuk akademi 2 yaş olarak şuan baktım da indirimde 99 tl.

Ben 122 tlye almıştım. 
tarafından
Link atar mısın canım?
(580 puan) tarafından
Merhaba ekran fotosu ve link atacaktım  onu da yapamadım.
Çocuk akademi 2 yaş etkinlik seti diye aratır misiniz?
tarafından
Tamam canım teşekkür ediyorum
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Bende bunların fiyatına çok şaşırıyorum. Geçen başka bi yayın baktım. 270miydi nehdi
0 oy
(2,537 puan) tarafından

image

Dolapta var teklif verebilirsiniz 

0 oy
(590 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Tek maaş almak zor.bnde çalıştığım için alabiliyorum tek maaslilarrinda Allah yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Şu hareketli kitaplar falan varya Valla kızım bayılıyor ama alamıyoruz. Ablamdan geldi 3 tane durup durup onları oynuyor. Büyük sorular kitaplarını aldım. Allahtan onları sevdi. 
0 oy
(2,804 puan) tarafından

Bnde bugunu aldım pahalı evet ama 100 tlin değeri kalmadığı için ayda yılda 1 sefer alıyoruz eğlensin yeni oyuncaklar istiyor bakmakla kalıyoruz anne baba olarak bu durum gerçekten üzücü, matkaplı tamir setini aldım haftaya gelick

image

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,083 göst.
6 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 528 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 126 göst.
8 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,862 cevap

34,827 kullanıcı

...