0 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
1yildir evliyiz ilk gunki hislerimiz hic bitmedi aksine her gun daha guzel daha cok seviyoruz. Ya sizde nasil kizlar?

35 Cevaplar

0 oy
(1,126 puan) tarafından
İlk günkünden daha çok seviyorum. Ben eşimi ilk gördüğümde pek begenmemistim. Onu tanıdıkça sevdim. Evlendikten sonra aşık oldum. Allahım eksik etmesin.
-Reklam-
0 oy
(2,706 puan) tarafından
3 yıl oldu evleneli. Ve ilk gün den daha çok seviyorum. Daha once tam tanımadıgım için sevgim de cok degıldı. Ama daha ıyı tanıdık ca sevgim de arttı cok seviyorum 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Evet ilk gördüğümde nasıl heyecan mutluluk varsa aynısı hala var aksine artıyor
0 oy
(180 puan) tarafından
Duruma göre değişebiliyor :) ama severek evlendim halada sevdiğim doğrudur kendisi benim zaafim olur :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
10 yıldır  evliyiim bir gün olsun pişman olmadım iyikide evlenmişim saygım sevgim karşılıklı Tabii ki hiç bitmedi
0 oy
(101 puan) tarafından

Vaavvv tevvvv mala mine her goruste tüylerim diken diken oluyor aşktan o derece:woot:

0 oy
tarafından

Neden yalan soylim seviyorum ama asik degilim körkütük eskisu gbi sadece sevgim var inuda oek ona gosteremiyirum ya oda ayri bi konu :angel:

0 oy
(772 puan) tarafından

9 sene sewgililik üzerine 4 yıllık evlilik sürecimiz var ilk günki sevgi ne kii<3

0 oy
(291 puan) tarafından
Biz ilk görüşte aşık olduk tanistiktan 3 gün sonra evlenme teklifi etti ama artık o aşk yok 4 senedir ömrümü yedi 
0 oy
tarafından
6 sene bitiyooorrr ama sevgi bitmiyorrr katlanıyordu 

Yoksaa sevgi olmasa çokdan ayrılırdım kız napıyım sevdiğimden çekiyom kaynanayı kayınbabayı. 
0 oy
tarafından

8 eylülde 2 senelik evli olacaz. Görücü usulü evlendim mutluyum elhamdülillah nişanlıyken sevdim ben ilk günkü gibi geldiğinde  kapıyı hevesle açarım ama bu sefer + 1 farkla, kızımızda kucağımda :)

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Daha 1 sene olmadı şimdilik iyiyiz bakalım. Allah bozmasın hiçbirimizin huzurunu inşallah

0 oy
tarafından
Eşimle çocukluktan beri tanışırız ben 17 oda 19 yaşında sevgili olduk 3 yıl sevgili kaldık daha sonra kaçarak evlendik evlilikten beri de 3 yıl geçti onu hala ilk günki gibi çok seviyorum onunda bizi çok sevdiğini biliyorum 
0 oy
(31 puan) tarafından
Oo hemde nasıl evlilgmz ilk zamanlarında Sinan özen den seni çok ama çok seviyorum dinliyorduk şimdi 8 yıl geçti burhan çaçan dan kurşunlara gelesin dinliyoruz

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,516 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 639 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu