0 oy
840 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
Nakliye tuttuk bizden 6 7 tane koli banfi hazır edin dedi okdr

Yaa ben okuyorum burada fln ondan soruyorum

Ben herşeyi kendim yaotim yani kısaca sadece sökülüp ciktlcklr var çekyat vs 

Hani mutfak odalar kıyafetler herşey yani ben yaptım koliye koydum poşetledim vs 

Bu onların işi değil miydi yoksa ben yanlış mı biliyorum

19 Cevaplar

+1 oy
(324 puan) tarafından
800 liraya sadece taşıma ve montaj işini yapıyorlar. Kaziklanmamissin yani normali o canım. 
-Reklam-
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Onlar dese ki biz yaparız öyle evimdeki ıvır zivirda kimseye güvenmem kendim yaparım yne de 
0 oy
tarafından
Mutfak kıyafet bizim geri kalan herşey onların bant dahil biz almadık çokta güzel sardılar bi çizik olmadi
0 oy
tarafından
Nakliye sirketleri 2ye ayriliyo, biri gelip herseyi koliliyor,yerlestiriyor tasiyor digeri sen koliliyosun o sadece arabaya yüklüyor fiyatlari farkli oluyor zaten. Seninki hangisindendi ona bak
0 oy
tarafından
Kuzum onların ili sadece taşımak ben bütün eşyaları tek tek topladım koliledim poşetledim hazırladım geldiler taşıdılar normaldi böyle ama benden koli bandı istemediler senden niye istediler anlamadım 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tamamını yapan da var yapmayan da var kuzu fiyatları ona göre değişiyor. Ama genelde mobilya söküp montelerler. Bazıları ciddi ciddi iğneden ipliğine topluyor ama 5-6 binmiş fiyatları o kadar vermediysen üzülme. 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Valla canım ben sadece iç çamasırları vs aldık. Degerli eşyaları. Gerisini onlar halletti
0 oy
tarafından
Canjm sen nakliye mi tuttun evden eve nakliye mi 
(3,769 puan) tarafından
Onlar gelecek csmim eşyaları toplayıp götürüp kuracaklar
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Nakliyeciler kolileme işini yapıyor diye biliyorum. Çünkü teyzemler hiçbir şeyi toplamamıştı nakliye herşeyi halletmişti. Ama fiyat farkı var mı yok mu orasını bilemiyorum
0 oy
tarafından
Arkadaşların dediği gibi önceden anlaşmalı bi durum. Bende 3 kere taşındım amA kolilemeyi kendim yaptim onlar sadece gelip beyaz eşyaları sardı gardrop söktü falan 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bizde tasindik ben koliledim canim onlar yukledi sadece
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben eşyalı herşey dahil tuttum kolileme bunu en başından konuşacaktın canım.tabaklara varana kadar onlar koliledi. Eşyalarıda söküp taktılar. 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İki çeşit var her şeyi onlar toplar yerleştirir birde mutfak dolap giyim kolilemesi bize ait olur onlar diğer her şeyi paketleme yapar yaptıklarını yerleştirir ikisinin fiyatı farklı zaten herşeyi onların yaptığı fiyat farkını çok aliyor
0 oy
tarafından
Halı katlamak neysede çamaşırı niye adama koliletiyorsunuz anlamadım 
0 oy
tarafından
Canım bizde taşınıyoruz.. kaç tane nakliye araştırdık  herşeyi yapan  nakliye 1.800 tl istiyor nomral sadece eleman getirip  taşıyan nakliye 900 tl istedi 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Onun icin ayri para oduyorsun ucuz sectiysen onlar sadece tasir ama 2 bin falan verirsen onlar topluyo herseyi
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ben de taşındım ben onların kutulamasina güvenmem hepsini eşimle beraber yaptık onlar sadece taşıdılar 
0 oy
tarafından
Kiz enayi değilsin ben cafede çay içerik peçeteyle masamı silerim ya bana ne demeli :)

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 805 göst.
0 oy
9 cevap 483 göst.
15 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 411 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 155 göst.
29 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu