0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Ölüyorum resmen 5 dakika durmuyor çıldırmış gibi kendini duvardan duvara vuruyor ağzını yüzünü vuruyor her yere 1.5 aydır uyksuzuz. 11 aylık olacak 1 tane dişi yok daha. Virüsten dolayı götürmüyoruz bana kullanıp size iyi gelen bir şey varsa tavsiye edin lütfen bıktım artık 7.5 aylık hamileyim dayanamıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(119,126 puan) tarafından

image

turkiyedeyken bu jeli aldim azda olsa rahatlatiyo
(193 puan) tarafından
Kuzum çok kötü bir haldeyiz resmen çocuk kendini parçalıyor bunu damağina mi sürcem
Dis cikacak yerlere damagina sur biraz rahatlatiyo
Kiz napcaz o zaman benim baby boy da felaket durumda
tarafından
Bu jeli bende kullandım hiç fayda etmiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zeytinyağına karanfil koyup dolapta bekletiyorlar sonra onu dişlere damaklara sürüyorlar  YouTube de Bi doktor anlatıyordu ondan duydum hiç yapmadım bende denemek istiyorum 
(193 puan) tarafından
Hepsi yalan denedim hiç bir işe yaramadı
tarafından
Yaa bende merak ediyordum :/
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım vala bizde aynıyız ama 9 agligiz biz. Milelt dentinox jel önerdi beğenen çok vardı. Bize malasef iyi gelmedi ama belki sana iyi gelir. Soğan suyu dolaba köy onla masaja yap. Ben kekik karanfil ezip zeytinyağı karışımıyla onu izin verdikçe masaj yapıyorum damagina, biraz iyi geliyor
(193 puan) tarafından
Karanfil bize iyi gelmedi canım
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Soğuk yoğurt falan yedir rahatlatıyor damaklarinj canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocuk kendini duvardan duvara vuruyor virüs var diye götürmüyorum diyosun hala pes valla 
(193 puan) tarafından
Nasıl götüreyim devlet hastanesini karantinaya aldılar acil dışında her poliklinik kapalı eşimin arabalarında bile virüs çıktı
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Karanfil yağı (orjinal) ve hindistan cevizi yağı ile karışım hatırlattık art de huile bayisi bi eczane de bize gayet iyi geldi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla kızım 6 tane diş çıkardı 11 aylik hic diş jeli kullanmadım cunku ilerde hastalık yapıyormuş o jeli sürüyorsun sonucda cocuk onu yutuyo oyuzden verme eline pırasa sapı vee yeşil soğan ver kemirsin rahatlar soguk dişlikler var eline soguk komplek uygula damaklarina rahatlar canim
(2,119 puan) tarafından
Evet benim arkadaşımda jel kullandı boğaz enfeksiyonu oldu çocuk. Jel faydadan çok zarar veriyor.
0 oy
tarafından
9 bucuk aylık kızım 7.dişi çıkartcak ama bu en zoruymuş ya 6.aydan beri diş çıkarıyo çok sıkıntılıyız arada calpol veriyorum ben doktor demişti
0 oy
tarafından
d3 o hemn dişleri cıkartıyor ben oqlumda hiçbişi kullanmadım masallah ne ateş nede ishal oldu ara ara kakası ishal qibiydi ne huysuzdu 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 959 göst.
2 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 126504012 (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 226 göst.