0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Kızlar görümcem bebek doğucak diye bize 400 lira para gönderdi büyük görümcem bebeğe bişeyler alırsınız diye neyse bayramda kayınpederimin evindeydik kücük görümcem de evli oda oradaydı 5 gün kaldık ben evime geldim o hala oradaydı benden sonra bir para mevzusu dönmüş kaynanam kayınpederime demiş gelinin kızını arayıp biz acız bize para gönder demiş kayınpederim görümcemle küs konuşmuyorlar kalkıp onu arayıp ağzına geleni söylemiş benim bugün haberim oldu bunlardan eşim karışmamı istemedi ama ben kimseyi arayıp para istemedim cok şükür ihtiyacımız yok nasıl tepki göstereyim bir daha gitmiyecem oraya 

8 Cevaplar

0 oy
(13,717 puan) tarafından
Esin karismani istemiyo diye bindurum olamaz.

Mevzu direkt senle alakalı!
(680 puan) tarafından
Arıyacam dedim yok arama ben akşam oraya gidip gerekeni söyliyecem sen hamilesin stres yapma uzak dur diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunun karşısında ben olsam susmam ve herkesle yüzleşirdim 

Kim  yalancı kim iftiracı ortaya ciksin 
(13,717 puan) tarafından
Leçeğiiiiim
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Walla görümcen güzel düşünüp göndermiş kaynananın pisliği yüzünden neden iftira yiyorsunuz

Ben olsam kayınbabam i arar söylerdim böyle böyle diye 
(680 puan) tarafından
Eşimin öz annesi değil eşim cok kücükken annesi vefat etti kardeşleri birbirine düşürmeye calışıyor
(3,446 puan) tarafından
Oo tatlım klima ile arkadaslgmij tadını çıkarıyorum kocamdan daha çok onunla takılıyorum :jsjsjsjjsjs yani sıcak erimeden geçirmeye çalışıyorum günleri

Sen nasılsın ne var ne yok
(13,717 puan) tarafından
İyiyim valla saçıma kına yaktım streçte kalmamıştı çöp posetiyle aşk yaşıyoruz:D ahahha
(3,446 puan) tarafından
Kokusunu sevemiyorum yoksa bende yapacam :)

Bu arada sende sosyal medya hesabı filan var mı teklif edesim geldi bı an :D
(13,717 puan) tarafından
Yok aşkım ne insta ne Facebook ne Twitter
0 oy
(9,265 puan) tarafından
Valla resmn iftira atılmş susma bnce. Haksızlk karşısında susmak doğru olmaz zaten
(680 puan) tarafından
Kafayı yedim zaten kayınbabam aradı bişey yokmuş gibi davrandı konuyu actım boşver ben neyin ne olduğunu biliyorum sen stres yapma dedi
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Nasil karismiycan seninle ilgili bu durum
(680 puan) tarafından
Ya doğuma cok az kaldı sıkıntılı gebelikte olunca stres yapma diyor
0 oy
tarafından
Ya nasıl iftira atıp gece rahatça uyuyorlar ben başkasından duyduğumu kimseye anlatamıyorum kelimeleri unutur veya fazla kelime konuşurum diye bu insanlar hiç Allahtan ahiretten korkmuyor mı 
(680 puan) tarafından
O kadar üzüldüm ki
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kayinpederini ara soyle direk her seyi bosver takma kafana stres yapma.hamilesin
0 oy
tarafından
Git kaynanangile gorumcenide ara gelsin yuzlesin orda oyle bisey olamaz

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 504 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.