0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Eşimin şuan maaşı iyi ama üç ay sonra mesleğini bırakacak daha iş bulması falan lazım malum viruste var Türkiye de çok kötü halde biraz birikimimiz var ev almak istiyorum bana aydan aya harçlık gönderir ben alacaklarimdan kisar kumbaraya atarım ki şuan durum iyiyken birikim yapayım ama kendisi gidip fuzuli şeyler alıyor belim ağrıyordu geçen aradı neyin var dedi belim agriyo dedim gidip masaj aleti almış oğlumuza gidip 850 TL ye zıp zıp almış hiç beğenmedim daha uygun fiyata alabilirdi kızdım seni düşündüm dedi ee herkesin evi mi varmış zamanla olurmuş boşver harca kısma diyo biz bu şekilde biseylere sahip olabilir miyiz sizce çok sinirleniyorum gerçekten haksız mıyım

15 Cevaplar

+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Dünya malı ye ic keyfine bak takilma sağlık önemli. 

-Reklam-
+1 oy
(13,659 puan) tarafından
850ye gidip bi çeyrek aldatmışcocuklar en çok cekyatta zipliyo zaten
tarafından
Merve :) bunuda çeyreğe bağladın ya helal olsun :D :D
(6,053 puan) tarafından
Merveeeee ☺☺☺☺☺
(13,659 puan) tarafından
Ama mantıklı değil mi:D
(6,053 puan) tarafından
Walla mantikli inkar mi edeyim ☺☺
0 oy
(3,842 puan) tarafından
niye meslegini birakacak canim
(738 puan) tarafından
Ben öyle istiyorum ayrı kalmak istemiyorum artık
0 oy
tarafından

Çalışıp kazanan o canım ye ic gez gerisini o düşünsün:)

Ne iş yapıyor eşin işini bırakırsa belki bu sefer hiç iş bulamazsa hani hazır mi işi 

(738 puan) tarafından
Askeri personel bırakmasını ben istiyorum çünkü bizi yanına alamıyor
0 oy
tarafından
Para ve geçim derdini her zaman erkeğe bırakmalı, bırak o düşünsün kafa yorsun. Sonra şunu şunu aldım beğenmedin daha sana bşey almam der.. 
tarafından
Amaaaan şuna bak. Rezil insanlar. Hadi bizim başımızda büyük yok. Siz niye katlanıyorsunuz
(10,004 puan) tarafından
anne baba kardes olunca konu napıcan canım veriyosun iste
tarafından
Kendi ailenmi
(10,004 puan) tarafından
yok canım eşimin ailesi
tarafından
Oooy oy yıkılsın dağlar
0 oy
(6,817 puan) tarafından
Eşim askeri personeldi canım 2 sene bekledim ben eşimi gerçekten çok zor 2 sene ailem sahip çıktılar bana ama eşim ev almıştı onun için duruyordu orda görevde nisanda bıraktı tazminatla ev kresidisini  kapattı şuan çalışıyor 3.750 lira alıyor iyi geçiniyoruz  ama şuan kavgaliyix
(738 puan) tarafından
Bende ailemle kalıyorum ne iş yapıyor çoğu postunu gördüm sürekli eşinle tartışma halindesiniz niye boyle
(6,817 puan) tarafından
Canim isi kepçe oparetoru  ya canım bende mi var onda mi bilmiyorum ailesi yani annesi bi defa nasılsın iyimisin demedi oğlum doğdu annem hem ise gitti hem oğlumu büyüttü 1 iğnesi yok üzerinde şimdi annesine için ısınmıyor gelmesini istemiyorum gelince de yemeğini veriyorum ama daha fazlasını istiyolar bende onu yapamiyorum
(738 puan) tarafından
Eşim de bende konuşmuyoruz kaynanamla onlarda aynı şekildeler oğlu beni onlara teslim edip gitti umurlarinda olmadım eşime anlattım oda kavga etti çıktık onların alt katından şimdi konuşmuyoruz
(6,817 puan) tarafından
E n  azından anlamış esin canim
0 oy
(470 puan) tarafından
Borç yoksa erkeklerde öyle bı davrnais oluyo genel olarak bı rahatlama geliyo.bi birikm yok ama ev almak istiyorum borcta olsa cnku eşim sürekli saçma sapn seyler alıp geliyo eve.seninki gene sağlığı düşünmüş canm 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Eşim de bende anı yasama taraftarıyız ikimizde memuruz ama birşeylere yatırım yapmaktansa keyfimizce harcayip gezmek yemek içmek istediğimizi almayi tercih ediyoruz.olunce götürüp gidecek değiliz sonuçta bu hayat bize bir daha geri dönmeyecek 
0 oy
tarafından
O dusunmuyorsa sen bir dusunuyosun ki bırak sende rahat ol illa ev sahibini olmak gerekiyor sen o eve para veriyorsan senin zaten .eşin kendine güveniyor demekki sende ona güven boşver o alıyorsa sende al  keyfine bak
0 oy
(1,008 puan) tarafından
ay ay ayni biz kuyruk sokumu  ağrım.vardi minder alalım.dedim 3 tane.minder çeşidi almis simdi hepsi dolap.iclerinde omzum ağrıyor dedim masaj aleti almis az.once geldi baya iyi birseye benziyor nette araştırmaya korkuyorum kac lira çıkacak.diye :)) 
(738 puan) tarafından
Evet bişey ağzımdan çıksa bir kaç gün içinde eve geliyo kargoyla :D
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Gidip bende fuzuli şeyler alıyorum dişe diş kana kan :)))
(738 puan) tarafından
Yine olan bize olmuş oluyor alsam kızmaz ki
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bazen keşke harcasa diyorum sadece gerekli şeylere para harcar benimki
0 oy
tarafından
Tabiki oyle yaparsa biseye sahip olamaz madem harciyor sende al ondan biriktir cnm dunya hali suan ne olur bilinmez cok pisman olur ileride kendisi ve simdi bu virus yuzunden çoğu ksi issiz kalicak dar günlerde lazım olur
0 oy
tarafından
Bide bisey sorcam cnm askeri personellerin maaşlari ne kadar.  Aydan aya mi aliyolar
(903 puan) tarafından
Askeri personel var askeri personel var hepsi farklı alıyor ama tabiki memur gibi 15 inden 15 ine maaş yatıyor
(738 puan) tarafından
8 bin alıyor şuan
(903 puan) tarafından
Instructor eşinin kuvveti ne canım doğu da mı görev yapıyor
(738 puan) tarafından
Doğu'da görev yapıyor kara kuvvetlerinde kuzey irakta
(903 puan) tarafından
Kuzey ırakta 8 bin maaş alması imkansızı daha fazla alması gerek
(738 puan) tarafından
Sekiz bin alıyor yalan mı soylicem :)
(903 puan) tarafından
Benim eşim de asker de şaşırdım doğrusu kuzey ırakta görevli olmasına rağmen bu kadar az tazminat almasına yanlış anlamayın
(738 puan) tarafından
Böyle diyince benimde tuhafıma gitti
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benim esim genelde fuzuli seylere para harcar zaten suan maasini soylemek istemiyorum ama en yuksek memur maaslarindan 1 lira birikmisimiz falan yok hep harcar surekli harcar ama tek degil yani benimle harcar bnde hep kizardim artik biraktim simdide sac ektircek mesela kel bile degil oyle gereksiz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 271 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 414 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 273 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.