0 oy
1,105 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar napicami gerckten blmiyorum artik. Biz gorucu usulu evlendik esimle. Basta cok iyiydik. Hersey guzeldi. Ama sonralari oyle kavgalarimiz oldu ki. Neredeyse her snirlendiginde bitirmek ister gibj cumleler kullaniyor.. beni ezikliyor. Disari ciktigimizda ynimdan yurumuyor. Hep iki adim onden yuruyor. Ben de 34 haftalik hamileym zor yuruyorum artik. Surekli benden anlayis bekliyor ama kendisi hic bi konuda anlayisli davranmiyor bana. Ustune bide hasta bile olsa benden biliyor . Sirekli basimda dırdırdır konusuo duruyor. Bende ki de kafa yani kaldramiyorum artik. Napicami sasirdjm. Nolursunuz bana bisey deyin.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcınız olsun inşallah canım. 
(13 puan) tarafından
Ben napicami gercekten bilmiyorum artik.  Oyle zmaanlar oluyr ki karnimda bebegjmle sinir krizi geciiryorum. bebegim olmasa hamile olmasam kendime bile zarar verebilicek duruma gelyorym bazen. Napicami sasirdim
tarafından
Öyle şeyler qetirme aklına cnm  bebek doqunca düzelir inşallah
(13 puan) tarafından
Umarim duzelir canim. Tek dilegim duzelmesi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım namaz kıl kuran oku dua et inan Allahtan başka kimsenin faydası yok kendini manevi anlamda doyur eğer doyarsan sabrın da olur ve hayırlı kapılar açılır da. Ben öyle yapıyorum bazen. Çok iyi geliyor. Evlilik imtihan. Eşimle 7 sene görüştüm evliliğin 4. Ayında aldatldm. Bedenen değil eşim birine bakmıstı kötü niyet ile. Ama sabır dedim. Bekledim dua ettim Şimdi eşim bana çok düşkün  inanır mısın bazen iyiki diyorum. Biraz bekle. Duaya sarıl Allah yardım etsin 
(13 puan) tarafından
Amin canim duaya sarilmaktan Rabbime siginmaktan baska caremiz yok zaten.
tarafından
Aynen canım kadınlar hep fedakarlık yapar. Zulüm şiddet aldatma olmadığı sürece evlilik yürütülmeli
0 oy
(465 puan) tarafından
Işte hayırsız koca cok kotu birsey benimkiside. Tam tersi beni seviyor.ama çalışmıyor benle birlikte oturuyor esyamiz yok evimiz yok babanesigilde kalıyoruz benimde canıma  tak etti ama hamileyim  allahım yardımcımız olsun canim 
(13 puan) tarafından
Rabbim kocalarimiza hidayet versin insallah
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Karşına al deki bugün ne var ne yok masaya yatiralim iki arkadaş gibi konuşalım sorunumuz ne neden bu noktaya geldik ? Ben bana bu şekilde hissettiriyorsun böyle davranıyorsun kendimi çok kötü hissediyorum, bir cocugumuz olucak onun sağlıklı bir geleceği olsun istiyorum sende öyle olsun istiyorsundur sorunun ne peki neden bana bu şekilde davraniyorsun yanlış gördüğün kirildigin bir nokta varsa söyle biliyim sende bende yanlislarimizi düzeltip eski huzurumuxa geri dönelim önümüzde bir ömür var sence bu şekilde bir ömür huzursuz gergin kavgalı geçer mi ? Çocuğumuz bundan nasıl etkilenir ona güzel bir gelecek sağlamamız lazım demelisin güzel ve çok sakin bir şekilde ses yükselmeden karşına al onun açılmasını konuşmasıni sağla Rabbime sığın duanı sabrını eksik etme 
(1,517 puan) tarafından
Doldurasa mi geliyor acaba ailesi nsl sana karşı. Allah yardımcın olsun.  Sende umursama takma kendi kendine geliyor erkek milleti hep böyle başta çok tepki verir sinirlenir zoruna gider bakar sen hala artık onu takmiyorsun uğraşmıyorsun kendi kendine düzelmeye adım atar belki bende öyle yapıyorum bakıyorum tavır trip virvir bitmiyor bende söylerim söyliyecegimi sonra onunla uğraşmam ustelemem yüzüne bakmam kendi kendine geliyor zamanla
(13 puan) tarafından
Ya doldurusa getiricek kimse yokkki canim. Kaynanam kayinbabam dhnya iyisi insanlar bana kizdigni gorseler ogullarina kizarlar. Ama dedigin gbi erkek jste sinirine hakimiyet onlarda braz daha az bizden
(1,517 puan) tarafından
Ards çevresi nsl ben en çok ards çevresine güvenmem eşimim bunun için çoğu zaman kavga etmişizdir. Ama sen yüz verme lafiina söyle bir kaç zaman değer verme önemseme kendi kendine gelir o zmn
(13 puan) tarafından
Arkdas cevresi cok fazla isinden dolayi ama disari cikip gezmez arkdslaryla isle ilgili gorusurse gorusur bide evle alakali bseyden hc bhsetmz disarda valla anlaamdim ki canim nye byle. Bazen cok cok iyi ama bazende boyle tutuyor uste
(1,517 puan) tarafından
Ya bu erkek milleti ama çok çok başında taşır ses çıkarmazsan daha tepene biner dikkat et sen bir kaç gün hep sessiz kal sus umursama sorunun ne derse dökül bağır çağırirsa sende aynısını yap takma tekrar muhatap olma
0 oy
(1,949 puan) tarafından
En çokta benim yanımda yürümüyor 2 adım önümde yürüyor demene üzüldüm canım Allah yardımcın olsun 
(13 puan) tarafından
Yani ben cirkin bi insanda degilim gercekten. Millet esinin elinden tutar ama yanimdan bile yurumuyor bende cok uzuluyorum
0 oy
(1,276 puan) tarafından
Mübarek günlerdir kendine ve eşine dua et canım  Rabbim seni eşine eşinide sana  sevdirsin inşallah  bizde çok tartışıyoruz ama bitirmek isteyen ben oluyorum daha iki gün önce tartstik ben gidecektim zorla tuttu evde sinirim geçince iyki bırakmadı diyorum tabi
(13 puan) tarafından
Insallah canum cumlemize ins

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 939 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 432 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mervesu (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 622 göst.
21 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu