0 oy
946 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
piercing yaptırdım 2 tane eşim fark etti işten gelince ve bana kızdı, işte neden böyle saçma sapan şeyler yaptın kafayı mı yedin falan.

Aslında hiç böyle tepki vereceğini düşünmemiştim o yüzden söyleme gereği duymadım çünkü dışarıda birden karar verdim sizce çıkarsam mı daha laf eder mi arkadaşlar söylememekle hata mı yaptım?

12 Cevaplar

+4 oy
(5,311 puan) tarafından
Huzurum kaçmasın evde gürültü olmasın diyorsan çıkar yok ben evde aksiyon seviyorum diyorsanda takılı dursun
(839 puan) tarafından
Hahahahahah yaaaa çok güldüm bunaaa
tarafından
Aksiyoncuyuz babbaaaa
(839 puan) tarafından
Her zaman babaaa
(839 puan) tarafından
Şaka bir yana eşime sordum şimdi birgün senden habersiz böyle bişey yapsam kızar mısın diye hem canını niye yakacaksın boşuna hemde fikrimi alman gerekiyor  dedi haklı da yani şimdi eşiniz birgün eve gelse bireylerini delirmiş üzülmez misiniz
-Reklam-
+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani başta söylesen iyi olurdu ama yaptırmış sin kararından vazgeçme yoksa her olayda böyle tepki verir ve seni ezmeye çalışır yaptı isen tak 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Nereye yaptırdın ki
tarafından
Göbek ve kıkırdak
(2,633 puan) tarafından
Belki hoşlanmıyor olabilir. Yaptirmadan önce danışsaydın keşke. Benimde burnum delik idi. Eşim korkuyordu, sevmiyordubide apse yaptı çıkarttım bir daha takmadım. Şimdi kıkırdağımı deldirmek istiyorum ona izin vermiyor ven kokruyorum diyor ne alakaysa :D Ben seviyorum böyle şeyleri:D
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Söylerdim ben şahsen 
0 oy
(454 puan) tarafından
Bence söyleseydin adam piercingli ğörmek istemiyodur. Benimki saçımın ucundan alsam ona bile kızıyor
0 oy
tarafından
Esinden dolayi degilde canm valla benimde burnumda vardi abdest alirken cok zorlandim kendi haline biraktim ve 1 ayda kapndi şükur.ugrasilacak sey degil heves oluyo sonra geciyo.ıyikide kapandi ugrasamazdim
0 oy
tarafından
Valla canım söylemen daha doğru olurdu herkes piercing sevmez yani ben yanlış anlama ama hiç hoş bulmuyorum mesela bende saçımı Bi kaç gün önce siyahtan kızıla boyadım eşime supriz yaptım hiç kızmadı ama piercing taktirsam çok tepki verirdi yaptırmissin Bi kere eğer ki esinde beğendiyse çıkartma 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Tabiki soylemen lazimdi canim habersiz yaptırman yanlis olmus. Bise demeyeceğini bilsen bile nezaketen sorman gerekir. Esin sonucta.
0 oy
(310 puan) tarafından
Nerene yaptın
tarafından
Göbek ve kıkırdak
(310 puan) tarafından
Kıkırdak derken
tarafından
Kulak üst kısmı
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sanırım cevabı en iyi sen bilirsin:)
0 oy
(583 puan) tarafından
Bencede sorsaydin  keşke bende çok itici buluyorum öyle şeyleri göbek güzel ama :))neyse söyle düşün senin sevmedigin  bişeyi esin sana sormadan yaptırsa  tepkin ne olurdu  ona göre kararını ver canim 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Benim.esim tiksinir o yüzden yaptırsam herhalde direkt görmek istemiyorum der. Eşim de kendinde benden habersiz bir şey yapsa bende kızardım kesinlikle...

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,114 göst.
12 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Bsratmcc (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 435 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mervesu (33 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 1,652 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 744 göst.