0 oy
1,220 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün post acmstm esim kavgada beni kadinligimla vurdu laflar söyledi bana kadnlk yapamıyorsun sana ilgi duymuyorum demişti dün akşam yemek yemedi hiç konuşmadı yatağımı şer uyucam dedi sabah kalktı grsrz dedi bişi demedim yirmi dakka sonra bu msji attı 

Keşke benı hıc tanımayıp hayatını cehennem etmeseydın bılıyormusun ben sana asmıne bktıkca ıçım erıyor ya ben bu ınsan dyldım cok ıyı merhametlı ve sadık bır ınsandım kendımi tanımaz hale geldım artık yasamaya hevesım kalmadı gercekten cok hemd cok ùzgünüm

28 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
Bence karşılıklı otur konuş bı derdin mi var bı sotunn var de anlayışla karşılarım ama bize bu eziyeti yapma de
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aranızdaki sorundan başka Bi derdi var gibi 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Yanlış anlama ben bu mesajdan esin sana ihanet etmiş. 
0 oy
tarafından
Nie evlenmiş o zmn sorsana nie bana bunları yasatiyosun ben sana inandım geldim aklın nerdeydi desene bı karış havadaymis heralde
0 oy
tarafından
Bence bu tamamen suçluluk psikolojisi içinde yaşadığı vicdan azabı ve başka sorunları var bunun bedelini seni kurmakla kendini kendi içinde aklamaya calisiyo aklı başına gelince de vicdan yapiyo haketmedigini biliyor çünkü anca konuşarak dökülmesini saglayavilirsin canım ama umarım duyacagin şeyler de daha fazla kırmaz seni belliki içinde problemleri var
0 oy
(625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah Eşini psikolojik sorunları var istemeden yapmış sizi üzmüş onu götür psikologa iyi gelir kendisine 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Eşinle özel hayatınız çok mu monoton? Belki de adamı anlamadıgın için seni böyle vurdu bi başka açıdan düşünmekte fayda var

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 917 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selin98 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
5 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Esilsm (1,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,013 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,196 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,405 puan) tarafından soruldu

381,722 soru

11,427,998 cevap

34,988 kullanıcı

...