0 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün post acmstm esim kavgada beni kadinligimla vurdu laflar söyledi bana kadnlk yapamıyorsun sana ilgi duymuyorum demişti dün akşam yemek yemedi hiç konuşmadı yatağımı şer uyucam dedi sabah kalktı grsrz dedi bişi demedim yirmi dakka sonra bu msji attı 

Keşke benı hıc tanımayıp hayatını cehennem etmeseydın bılıyormusun ben sana asmıne bktıkca ıçım erıyor ya ben bu ınsan dyldım cok ıyı merhametlı ve sadık bır ınsandım kendımi tanımaz hale geldım artık yasamaya hevesım kalmadı gercekten cok hemd cok ùzgünüm

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aslinda  burda konu senin affedip affetmemen degil eşinin bir sorunu var bence
tarafından
Nasıl bir sorun
tarafından
Katiliyrum. Bisey var
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kendi ezik old için seni ezmiş affetme az surunsun
tarafından
Dedim babaligini yap bana kocalık yapmana gerek yok
0 oy
tarafından
Ettigi laf laf degil
tarafından
Aynen aslında özünde iyi biri iki aydır hamileyim uyanık olduğum zmn sbh ben hazırlarım kahvaltıyı kızım gece durmadigi zmn o hazırlar romantiktir ama sinirlenice bambaska biri oluyor
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Eşinle karşılıklı konuşmayı denedinizmi hiç bellliki canını sıkan bir derdi sorunu var. 
tarafından
İşsizlik borclar canını skyor
0 oy
tarafından
şu anda çok kötüyüm beni en yakın arkadasımla aldatdı çok sebiyorduk bir birimizi neden yaptın diyorum cevap vermiyor 8 aylık hamileyim boşanıcam diyorum .İzin vermiyor .Nereye gitsem arkamdan geliyor kapının önünden ayrılmıyor .Çok kötüyüm o beni slrtımdan bıçakladı affetmicem sende etme dik dur .Biz güçlüyüz
tarafından
Ayy gercektenmi ya:(En yakın arkadas hemde:(Hamilesin bide uff uzuldum kuzum Allah sabir versin Hele bi yavrunu sag salim dogur sonra dusun bunları
tarafından
Yazıklar olsun ya ******** böylesini affetmemek lazm ztn
tarafından
Affedersen normal birsey sanar ve yapmaya devam edeeeerrrr bence kesinliklr annene gitmelisin
tarafından
Annemle komsuyum ztn gelir direk
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Kız sanki intihar mesajı gibi geldi bana. Var mı öyle eğilimleri ?
tarafından
Yok kız allah korusun canı tatlıdır onun
(13,886 puan) tarafından
Ne bileyim yaşamaya hevesim kalmadi falan yazmış.
tarafından
Yani sana bunları dedikten sonra yaşama hevesim kalmadı demis
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bazı şeyleri isteyerek yapmıyor galiba psikolojk bi sıkıntısınolablir. Benm eşimde sinirlenince gözü döner böyle kin kusar laflarıyla umurunda olmaz dünya o derece. Kendi haline gönünce de aslında onları isteyerk söylemedgii anlatıyor sinirkenince hic bişey umrumda olmuyor  diyor 
tarafından
Buda aynen öyle
(1,175 puan) tarafından
Bunlar hep yetişme tarzından emin ol. Benimkinin sülalesi boyle hep agzına ne gelitse sayiyo. Eşim iyi bi insan ama gen cekiyor babasından anasından ne gördüyse artık uyguluyor
0 oy
tarafından
Bende eşinin bır sorunu bır vıcdan azabı oldugunu dusunuyorum. İçindekılerı soyle o soyledgı sozler havada kalmasın senı nasıl yaraladgnı bılsın bır daha etmesın. Sorunu varsa da cozsun. Guzel konusabılırsın senın bı derdın var sorun benı begenmemen mı? Aklın kı karısık? Bana net ol bı sorunun var ise benı kadınlıgımdan vurmaya hakkın yok daha iyisini bulduysan buyur gıt ama sucu bana atmana ızın vermem diye konus. 
0 oy
tarafından
Sen beni haketmiorsun diyen erkek tribi.Umarım bunun altından bir pislik cıkmaz canm suphelendim yani.Sanki biseler karistirmis oyuzden boyle yapio gibime geldi.
tarafından
Valla bilmiyorum artk tlfonu tuşlu sürekli ortalıkta aldatıyor olamaz bnce
tarafından
Ya bu erkekler bazen cok seytan olabilior yapacak olan yapar zatende bana sanki bi haltlar yemis gibi geldi ole hissettim.Tabi sen esini daha iyi tanirsin canm.Ama merhametli ve sadık bir insandim demis.Yani sadık olamadim demek istior kuzum.Ay yinede gormeden bise demim ama işkillendim ya.
tarafından
O kelimesi bnmde aklıma takıldı geçen hafta biri onu gizliden arıyordu benden bı gece bizde kalan kız arkdsmn numarasını istedi niye seni arasın dedim blki isletiyodur filan dedi kız evli bide
tarafından
Vallahi bilemedim ya; (
tarafından
Allah'ım sen doğru yolu göster ya
0 oy
tarafından
Kendi dünyasında çözemediği sıkıntıları olabilir

Başka derdi vardır patlamasını yaşıyordur işin içinden çıkamıyordur. Sinirsel anlamda rahatsızlığı var gibi sanki 
tarafından
İşsizlik borç canını sıkıyor bu hastalıktan dolayı bı sürü kişiyi işten çıkardılar ödeme  yapılmadığı için oda kafasına çok takiyor
tarafından
Çok normal  benim eşimin işi var maaşı hacizli. İkimizde bazen üzgün kırılgan oluyoruz o esnada uğraşmıyoruz birbirimizle. Çok zor artık herşey.
0 oy
tarafından
Bir aekadaşımız eşinin sorınu var demiş canım bende katılıyorum bence eşinin başka sıkıntıları var .
tarafından
Bnm bldgm skntilari işten çıkması borçları başka ne derdi var bilmiyorum anlatmıyor
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Bence sinirlede olsa denmicek laflar gururunu kırmış  esini en iyi sen bilirsin ama bu adam bi haltlar yemiste sanki söylucek soyleyemiyo gibi bakimlida olsan bekimsizda olsan seni sevebilir çünkü  o senin yüreğini  sevmeli evde bile sıfır  makyaj üst  baş  dağınık  gezerim  esim yinede sirf hamileyim  kilo aldim diye yanaklarimi sıkıp  poğaça  suratlim diye beni sever sevgi baska bisey bu adam onu haketmiyor
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Acitasyon yapmış.. ne yaşandı bilemem kötü şeyler yoksa eğer birbirinize aci çektirmeyn bebeginizde var madem
0 oy
tarafından

Sanırım acitasyon yapmış kendjni acındirmak için yazmış, affetme ...

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ego savaşı canım bu kendi eksikligini bastırmak için senin üstüne geliyir ve kendini haklı çıkarmaya çalışıyor bu büyük ihtimal böyle ikinci aklıma gelende daha düşük ihtimal bı haltlar karıştırdım da yada karistiracagim ayak yapıyorum mesajı 
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Peki nye byle dyorki madem oyle kendıne güvenmıyorsandın evlenmesydın sende byle deseydın byle yapıyorlar milletn kızını perişan edyorlar yaaa herkesın sıkıntısı borcu var kimin yok ee valla sıkışsınlar yok üzüldüm yok keşke tanımasydım falan da fıstan geçsin bu ayakları yaa attığı mesajla olacak iş değil ayy ne sinirlendim cnm kusura bakma evlililk sevgi emek saygı ister okadr kolay değl yaaa 
0 oy
(249 puan) tarafından
Bencede sıkıntısı var ve sana patlıyor. 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Başka şeyler var bence eşinle alakalı takip et durduk yere bunlar söylenmez 
0 oy
(92 puan) tarafından
Burda özür dilemiyoki sadece bu sorunu olduğu için boylr davrandığını dilə gətirmiş bence sorunu ne bi dinlə istersenn
0 oy
tarafından

Valla benim esim iyi hoş ama ofkelenince ağzından cikani kulağı duymaz haa bide böyle mesajda atmaz beyefendi 

Sadece bisey olmamış gibi sohbet etmeye başlar konuşmam bende
Oda derki kavgali durmayi sevmiyorum 
Yani ben hatali olsam yinede 5 dk dan sonra konuşur. Tuhaf
Oda kötü işte bi özür dilerim yerine bişey yok gibi davranmasi da olmaz 
Seninkide sıkıntı yani of bu erkekler insani sinir ediyo

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 911 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selin98 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
5 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Esilsm (1,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,007 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,194 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...