0 oy
913 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Of yoruldum

52 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Tövbe tövbe ya. Kocan senden kurtulduğu için sevinmeli annesine o kelimeyi demek ne demek yani. 
(1,633 puan) tarafından
Tebrik ederim
(1,850 puan) tarafından
Cüş yani ayip denen birsey var bide pişkin pişkin anlatiyosun sen milletin icinde annesine küfür edince iyide eşin sana milletin icinde vurunca mi zoruna gitti terbiyesiz
tarafından
Yalan kizlar ya dun gene acmisti farkli bir post yazisindan anladim milleti kekliyor
(940 puan) tarafından
Ne küfrü etmiş kaynanasına
(1,633 puan) tarafından
Arkadaş haklı olabilir sıkıntıdan manyak uydurmuş olabilir laf almak için
-Reklam-
+6 oy
(3,213 puan) tarafından
Eşin çok haklı ben böyleyim demek yerine bak şimdi çocuğun da olacakmıs edep adap öğren çocuğuna yazık olmasın. Sevgi bir yere kadar kim ister çocuklarının annesi böyle davransın. 
+5 oy
(253 puan) tarafından
Suçlu olan sensin ama affetmeli miyim demissin yazından anladığım kadarıyla eşinin affedilmek için bi çabası yok ki zaten haklı da esin ne diyim seninde hakkında hayırlısı olsun
+2 oy
(10,975 puan) tarafından
Benim anama desen daha kötü yaparım tek tokat az kalır. O. Ne demek ya ne hakla dersin. Görüşmezsin istemezsin anlarım ama küfür etmek nedir 
+2 oy
(707 puan) tarafından
Bana nedense düzmece geliyor sürekli yeni hesaplarda bu tip paylaşımlar vs. Hayal dünyasından alıntı gibi 
(2 puan) tarafından
Anlamadım ben ne zaman paylasim yaptim ki bu ilk
+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Bacım sende huyum bu deyip çekilmişsin kenara. Yok öyle birşey kusura bakma ama. Benim kocamınsa ağzı bozuktur biraz ama benim aileme böyle bir söz kullansın bir de özür dilemek yerine sürdürsün kusura bakma ama benim huyum bu deyip kenara çekilemez burnundan getiririm. Sen elinle yapmışsın adam iyi bile davranmış sana. Sen bu hale gelene kadar zor etmişsin. Kocan ne yaparsa sonuna kadar haklı. Ben olsam bende aramam
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun diyelim. 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Yani bacim kusura bakma ama adam hakli oyle kufur mu edilir 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bence boşasın küfür neden ediyosun bı kadına yakışmaz ya ağzına yakışmaz hele ki bastıra bastıra millete orupsu demen çok ayıp kinadim şahsi fikrim.
(2 puan) tarafından
Kavga sırasında kendimi bilmiyorum istemeden soyluyorum
(3,055 puan) tarafından
Yapacak bişey yok bir ömür böyle geçmez en önemlisi de edep ayıp yani
0 oy
(386 puan) tarafından
Bence sen çok çok haksızsın ve ben olsam seni asla affetmezdim net 
0 oy
(267 puan) tarafından
Kocan kesinlikle haklı ya o senin annene o kelimeyi kullansaydı hoşuna gider miydi valla kemiklerini kırmadığına dua et
(2 puan) tarafından
Onlar da sinsi olmasalar her şeyi gizliyorlar anne kız gizli yiyorlar ben hamileyim anlamiyorlar
(267 puan) tarafından
Ya kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmiyor herşeylerine he de geç bende kayınvalidemle yaşıyorum ve ben kayınvalideme öyle birşey dersem kocam beni keser ki aynı şekilde o da benim anneme derse ben onu öldürürüm
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ama canim sen de agzina biraz sahip olsaydin yani kocan senin annene kardesine oyle kufir etse kabul eder misin basta tamam demis ama ne olursa olsun annesi nereye kadar kabul edecek iyilikle soyleyebilrdin annesi benim bana duser adini koymak derdin ne ana baci giriyosun yani
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ahahah şaka mı bu? Ne güzel iş yaa ben böyleyim demek herkese küfür etmek bir de kendini haklı görmek falan güzel kafa, ben böyleyim diyeceğine terbiye öğrenmeyi deneseydin keşke, ailesine küfreden kadınla evlenen adamda çok akıllıymış gerçekten... Geç bile kalmış boşanmakta
0 oy
tarafından
Kötü laf sahibinindir (anneye ettiğin o küfürden sonra daha beterlerini hakettin de bu söz şimdilik sana yeter) 
(2 puan) tarafından
Onlara az bile yaptim
tarafından
O küfürleri hakedecek kadar kötü insanlardı neden evlendinki. Eşin de seni çok seviyorki herseyine katlanmış. O adama da yazık degil mi? Bak Bi de çocugunun babası olacak bari onun hatırına agzını tutsan olmaz mı? Küfür etmek insana hiçbirseye kazandırmaz seni yüceltmez. Bir de günaha giriyorsun yaşın da küçük şimdi anlamasan da ilerde yaptıklarından çok pişman olacaksın. Kendini düzelt eden bulur. Senin çocugun da sana yapar
0 oy
tarafından
Huyumdur deyip küfür edip işin içinden sıyrılamazsın. Yaptığın çok ayıp hele annesine oruspu demekle çok yanlış yapmışsın. Ağzı küfürlü insanda çekilmez. Adam küfretse eşim hep küfrediyor boşanacağım dicektin 
0 oy
tarafından
Affedilecek kadar büyük bir konu yok ortada sen küfür etmişsin adam da muhtemelen daha ileri gitme diye vurmuş çünkü sürekli yapıyorum dedin ama zaten annendeymissin yani senin yapacağın bir şey yok çocuk varsa çocuk için illa ki ararlar ya da koçanı ara tekrar konuşabilir miyiz de ama o huyu bırakacaksan ara adamı, adamda rezil olmasın aileye akrabaya sürekli kendini kaybedip yağdıran biriyle baş edilmez
0 oy
tarafından
Kusura bakma da kocan sana iyi sabretmiş
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Çok hatalisin ne olursa olsun onlarda kadin onu geçtim esinin annesi 

Benim.esim boyle bisiy dese direk boşarım 

Kendini affettirmeye bu huyunu törpülemeye çalış boyle olmaz
0 oy
(760 puan) tarafından
Senin gibi karıyı bi dakka tutmam Allah sabr versin kocana
0 oy