0 oy
311 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (341 puan) tarafından
Ben normal dogum yapcaktim siğil var diye sezeryana almışlardı 20 gun önce dogum yaptim kızlar bu sigilin tedavisi nedir ne zaman gitmeliyim doktora 20 gun oldu daha dogum yapalım da geçermi bu siğil basina gelen varmi.

4 Cevaplar

0 oy
(69 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla yakıyolar siğillleri, kimisi kendiliğinden geçiyo yeniden çıkıyo.. Ama tedavi olacaksan da eşinle beraber olmanız gerekiyor, sonuçta birinizden bulaştı ötekine.. Biri tedavi olursa öteki tekrar bulaştırabilir
(341 puan) tarafından
Hmm anladim cnm
-Reklam-
0 oy
(10,023 puan) tarafından
yaktirman lazim canim onu. Doktor bilgi vermedimi sana
(341 puan) tarafından
Dedi yaktir ama geciyomu
(10,023 puan) tarafından
Ben gecmiyo diye biliyorum. Ve onu hallettirmeden eşinle birlikte olma. Tekrar birbirinize bulastiriyorsunuz
(341 puan) tarafından
Hmm tm
0 oy
tarafından
Canım geçmiş olsun benim annemde hpv vardı bunların çeşitleri var seninki kaç mesela annemin 58 ve 32 ydi. 

Ve bunun üzerinde dur devlet hastaneleri ilk başta mahsus erteliyor ama üstünde dur devlette kriyoterapi tedavisi var siğiller yakılıyor ve o virüs bitiyor. 
(341 puan) tarafından
Hmm işte doğumda gördü doktor söyledi daha gitmedim
tarafından
Bak smear aldırıp hpv baktır türüne göre yakıyorlar zararsız olanlarsa kendi geçer yada takip diyorlar ama Allah korusun 16  58 fln bunlar riskli olanlar onların yakılması ve tedavi olması lazım. İnşallah Allahın izniyle seninki de risksiz çıkar bi sorun olmaz inşallah canım.
(341 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benim topuğumda çıkmıştı önce ilaç verdi doktor baya büyümüştü ama ilaçla geçmedi yaktılar iz vs birşey kalmıyor ama büyüdükçe ağrıyordu etkenden gidin tedavi edilsin büyümesin daha fazla 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
0 oy
6 cevap 183 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 360 göst.
0 oy
2 cevap 109 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu

379,417 soru