0 oy
419 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (386 puan) tarafından

Kizlar bebegim 4 aylik ben 70 ile dogum yapmistim 63 e dustum dogum sonrasi fakat 4 ayda 68 kilo oldum geri. Malum emzirdigim icin cok aciktim ve situm olsun diyede her seferinde yedim ictim yattim :Dd fakat simdi gorenler cok kilo almissin 80 duruyosun diyolar. Boyun 1.69 oldugu icin sanirim iri duruyorum anlamadim. Siz nasil bi program uyguladiniz. 

Bu arada eger sutumu etkiliycekse zayiflamak istemem ama bazilari emzirirken zayifladim diyor. Onu nasil basardiniz merak ediyorum :)

Dogum oncesi 56 kiloydum o yuzden kiloyu takiyorum hicbir kiyafetim olmuyo tüm dolap çöp olcak diye korkuyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorma yep yeni pantalonlarim benimde bosa gitti
(386 puan) tarafından
Valla ya en cok onlara aciyorum evden disari cikarken iki saat ne giyicem diye dusunmek yoruyo en cok :(
-Reklam-
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Ekmeği pilavı makarnayi kestim sabah aç karnına ılık limonlu sirkeli su içtim yemekten önce ve sonra en az yarım saat hiç bir sıvı tuketmedim bir ayda beş kilo verdim 
(386 puan) tarafından
Oyle valla sporda tek basina bi yere kadar. Yediklerimede dikkat edicem bundan sonra :))
(7,126 puan) tarafından
Kızlar 7 den sonra da bir şey yemeyin ama . Canım aşağı da yemiycem yazmışsın ama bence yanlış yaparsın herkesin bünyesi bir değil ben başta 7 saat ara ile iki öğün yapayım dedim sütüm etkilendi . Ekmeksiz ye bir şey olmaz sporda yapıyormussun zaten 5 vermezsin 4 verirsin hiç yoktan
(7,126 puan) tarafından
Kız ben cipsi ekmeği bıraktım sende bırakırsın valla yememek için ilk başlarda kendi kendime yemin ediyordum bir hafta cips almiycam diye . Anca öyle nefesime sahip çıkıyordum sonra sen bu kadar iradesiz misin dedim kendi kendime ve direkt kestim her şeyi tabi araya bayram geldi bozdum bir hafta falan ama bugün yeniden başladım çok şükür
(386 puan) tarafından
Canim ekmek kahvaltida bile yemem sevmem zaten ama bende cok cikolata ve kunefe yedim nerdeyse hergun yedim ikisinide :D kendim kasindim sanirim ama bende 1 haftadir sporcuyum antremanlara geri basladim yemeyide kestim umarim zayiflarizz cok gec olmadann
(386 puan) tarafından
Bende oyle dusundum acikcasi sutum etkileniyor gibi hissediyorum. Ben en iyisi yemegi degilde tatli ve cikolatayi cikartayim hayatimdan
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Saglikli beslenmeniz yeterli ve sut genetikle,bunyeyle alakali sutunuzu yiyecekler etkilemez ama satilan sut artirici damlalar icerigi nedeniyle sutu etkileyerek cogaltabilir.Hamur isi,ekmek,tatli,cikolata tuketmezseniz,spor yaparsaniz zaten verirsiniz
(386 puan) tarafından
Bak bunu bilmiyordum. Ben nedense ac kaldigomda sanki sutum yok gibi hisediyorum. Bu yuzden findik ceviz bulgur ne varsa goturdum. Normalde sporcuyum hala devam ediyorum spora ama makum tek basina etki etmedi spor. Yediklerimede dikkat edicem bundan sonra napalim
(6,203 puan) tarafından
Onla alakali degil oyle olsa benim kiz acliktan bayilirdi suyla besleniyorum diyebilirim :D yemeknyemeye eriniyorum sabah yerim aksam 5 olmadanbyerim bu kadar
(386 puan) tarafından
Super yaa. Benim oyle bol bol sutum omadigi icin korktum acikcasi. Sutum cok uskur var ama kendi kendine akmaz aylik simdiye kadar heo 800 gram aldi o yuzden hep tedirgindim. Ama bugunden itibaren bende yemiycem o zaman :))
0 oy
(5,436 puan) tarafından
60 la hamile kaldim 70 le dogum yaptim bebegim 5 aylik 58 olmusum ama pek bisi yapmadım aslinda sadece gunde 3 ogun yemek cok fazla doymadan kalktim pilav makarna yedigimde ekmek yemedim cok yemeden de süt yapabilirsin mesela bana şu cok süt yapti dene istersen bir kase bulgur pilavinin icine taze yogurt. Bide bunyeye de bakiyor olabilir kuzum
(386 puan) tarafından
Evet canim ben kahvaltida bile ekmek yemem ama cok abur cubur yedim sanirim. Ilk defa bu kilolari goruyorum. Azmedicem ve basaricam zayiflamayi insallah , cok tesekkurler :)
(5,436 puan) tarafından
Yaparsin canim kadin isteyince herseyi yapar :*
(386 puan) tarafından
Sagol canim insallahh :))
0 oy
(3,770 puan) tarafından
Nasılsın canım bebiş nasıl
(386 puan) tarafından
Iyiyim sagol canim sporla ugrasiyorum cabaliyorum bebiste iyi sen nasilsin :)
(3,770 puan) tarafından
İnanılmaz yorgun bitkin ev işi bitti taşındık tek basım esylrj toplamak temizlik vs bitirdi beni kızımda iyice huydx şımarık herşeye ağlıyor fln dah günün yorgunluğu bitmeden bı yeni gün başlıyor vücudum aşırı yorgun ağlaycgm artin yaa of of
(386 puan) tarafından
Ah ah vqllahi ayni durumdayiz canim cok zor gercekten sabahi ayri aksami ayri dert. Zaten bi yemek yap camasir bulasik derken gun bitiyor. Calismak gercekten daha kolay ev kadinligi inanilmaz zormuss :))
 Bunarada senin bebisin kac aylik oldu canim :)
0 oy
(223 puan) tarafından
Bana vererek canm
(386 puan) tarafından
Kac kilosun canim kac kilo istersin :D
(223 puan) tarafından
55 kiloyom 10 kilo versen alırım valla :D
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım ben 50 kilo ile hamile kaldım doğuma 62 kilo ile gittim ve doğumdan sonra 54 kiloya hiçbişi yapmadan düştüm ama giysilerimin içine yinede sığamadm 4 kilo vermek için diyete başladım çok abur cumur yiyen biriyim ve 1 hafta hiç abur cumur,ekmek,pizza hamburger vb. Yemedim sadece süt,peynir,zeytin,yoğurt,sebze az yağla pişirerek çorba filan yedim günde 2 saat yürüdüm, yürüyemediğim günlerde oldu ve sadece 1 haftada 1 buçuk kilo verdim sütümde kesilmedi ama abur cubur yemeyi özledim die bugün diyeti bozdum şuan 52 buçuk kiloyum 1 hafta önce 54 düm 
(386 puan) tarafından
Oo super canim bende daha cok spora agirlik verdim. Gunde nerdeyse 3 saat sporla geciyor suan 66 kiloyum cok sukur ama yediklerimi az yiyip sık yiyorum sutumun azalmasindan korkuyorum
0 oy
tarafından
Ekmeksiz ye yiyeceksin cnm bide çok sıvı tuket süt yapan şeyler bunlar  süt iç yatmadan bı dimim peynir at ağzına ama yiyipte yapma sana geri döner bunlar .süt artıran şey corekotlu ayran bide denemeni tavsiye edrim
(386 puan) tarafından
Cok aagol canim hepsini deniycem, ekmek zaten yemiyorum spora agirlik verdim :))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
1 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
18 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde busrakart2108 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Manas (863 puan) tarafından soruldu

374,572 soru

11,202,651 cevap

34,500 kullanıcı

...