0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kaynananizla beraber 15 gun kaldimi arkadaslar biyandan kanamam biyandan bebek biyandan sicak bide rahat giyinemiyorum ayip degilmi kalmasi cidden bunalima girdm

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sirf bu yuzden memleketime gidiyorum doguma, 10 saat yol gidicem annemde kalicam kimse gelio evimde kalmasin diye. Cok ayip ya
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kayinbabandami sende kalacak ?
tarafından
kaliyo kuzum..
(3,921 puan) tarafından
Yani insan rahat edemezki oyle. Onlarin dusunmesi lazim
0 oy
tarafından
Ayıp ya seni anlaması lazım şuan zaten bu sıcakta kat kat giyinmek insanı zorluyor kaynanayla konuşsan ayıp olur mu ki rahat edemiyorum desen Allah yardımcın olsun 
tarafından
amin bitanem cildiricam
0 oy
(345 puan) tarafından

Biz altli ustlu oturuyoruz kayinvalidem surekli kayinpederime cikma rahatsiz etme dedi durdu diye kavga ettiler kayinpederim ev benim cocuk sevcem cikarm falan dedi baya birbirlerine girdiler artk hic gelmiyo cagirsam bile sen asagi gel ben gelmicem diyo :D

tarafından
keske herkesanlayiski olsa
(345 puan) tarafından
Ha ama kayinvalidem sagolsun hic rahat birakmadi gece gunduz yanimda kaldi ihtiyacim yok git desemde gitmedi herseyime karsti kocana yaklasma 40 gunun var dedi durdu sanki ben bilmiyorum neyin ne oldugunu
0 oy
tarafından
Ben kaynanama gittim doğuma. Kayınbaba hastanede personel, ev hastaneye çok yakın diye. Ama aşırı pişmanım. Şartlar o an öyle gerekti elim kolum bağlı mecbur gittim ama ah gidi ah. 
0 oy
tarafından
Ben birlikte yaşıyorum hep vardı. Var ama yok gibiydi aslında ama ister istemez insan yinede rahatsız oluyordu 
(1,472 puan) tarafından
Sende aynı benim gibi olmuşsun benim kayınbaba da yok gibiydi ama insan rahat edemiyor işte
0 oy
tarafından

İkiside kalmadı çok şükür :D

0 oy
(501 puan) tarafından

Asla kabul etmedim ! Etmemde ben o durumdayken o torun sevecem diye kalamaz benim psikolojim onemli onun değil ister kussunn istersen hiç gelmesin illa görmek isterse gündüzleri gelebilir yarim saat 1 saat :)

0 oy
(625 puan) tarafından
Kuzum dusuncesizlik etmişler sana ama sana günah yazılmıyor basın açık bile gezebilirsin araştır günah değil 
0 oy
tarafından

Kayınpederin niye kalıyor ki , sonuçta sen doğum yapmis bir insansin...

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim kayınpederinin bunu dusunup kalmamasi lazim ama dusunmuyolar benimkilerde kalcak kaynim dahil artik gülüyorum yani ancak bukadar düşüncesiz ve rahat olunur ayrica 15 gun degil 3 ay :)
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Biz ayni evde yasiyoruz kisin olmasina ragmen kayinpederim ben iyilesene kadar oldugum yere pek ugramadi anlayis gosterdi ama seninki daha yaninda kaliyormus 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ilk gebeligimde sadece kaynanam gelicek sandım cümbür cemaat ailecek geldiler çok  zorlandım doğru düzgün emziremedim  dikişlerim iyileşmesi rahat hareket edemedim çok kötüydü ya .

Ikinci doğumumda annemi tek istedim çok rahat ettim..

Kuzum egerki imkanın  varsa kabul  etme kaynanan tek kalsın gerçekten çok zor oluyor.
0 oy
tarafından
İnsan biraz düşünceli olmalı ya
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Kaynanam 2 ay kaldı kirkimin çıkmasına iki hafta kala eşimin dedesi ve anneannesi de geldi seni çok iyi anlıyorum doğumdan iki hafta önce de aynı kadro beraberdik evde karnım burnumda otur kalk perişan oldum kimse fikrimi sormadı eşim de dahil buna çevrende anlayışli insanlar olmalı bence ama yok 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Cok ayıp onun rahatsız olması lazım. Lohusanın degil yanımda kalmak bizde adam gitmez lohusa yanına
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cok ayip gerckten biraz dusunce lazim ben kaynanam yanimda kalmasin die sehir disindan donusumlu olarak ablamlar geldi kaldi yanimda kaynanam misafir gibi gelip gidiordu eger kalsaydi eminimki ben ona hizmet etmek zorunda kalacaktim bir saat geldginde bile rahat edemiodum kucuk koltugu ters cevirip cocugu oyle emziriodum sey gibi bakior kaynanam bide surekli yanimizda milleti elestirip laf ettigi icin simdi orami burami gorup benide gidip millete soylemesin die oyle emziriodum 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 561 göst.
17 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,040 göst.
3 Şubat 2019 Diğer kategorisinde esraea (40 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 253 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu

379,554 soru

11,362,212 cevap