0 oy
1,233 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar bugün pazara gidicektim kaynamaa çocuğu bırakacaktım aşağı indiğimde kayınpederim bizi aşağıda bekliyordu bende rahat olmasi için terlik giymiştim . Aşağı indik bana " neden çorap giymedin böyle çıkıyorsun dışarı dedi " bende oğlun izin veriyor dedim o da sesini cikartmadi 

Bana bunu demesi saçma eşim olduğu sürece kimse karışamaz yanlış mıyım 

Sizin kayinpederinizde sizin kiyafetlerinize karışırmi. 

57 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kıyafete karışmamış da sanki üşüme diye düşünmüş seni gibi geldi bilemedim 
(12,995 puan) tarafından
Fazla iyi niyetlisin seni harcarlar :D
tarafından
Yok askom carpiyorlar beni bdhdhhd
-Reklam-
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Off Allahim ya kayinpederin neden senin ustune başina bakiyor acaba?

Önune baksa gormez
0 oy
(565 puan) tarafından
Fotograf cekmeme bıle karısır esıme duruma attıgım fotoyu atmıs bı ton sey demıs
(449 puan) tarafından
Yok artık. Öyle saçmalık mı olur. Hayir yani eşin senin üstüne gelse böyle Bi konudan dolayı mutlu mu olacaklar
0 oy
tarafından
Kız belki üşütme manasında demistir
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Azıcık yüz bulsalar herşeyime karışacaklar ama izin vermiyorum. Ama canım sende çorap giysen daha güzel olur tabiki kimse kimsenin giyinişine karışamaz 
0 oy
tarafından
Hic bisey söylemedi şimdiye kadar. Öyle bir hakkı olduğunu da düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
Karışamaz kaynanam da kayinpederim de karışamaz. Kayinpederim zaten karışmaz öyle şeylere kaynanam konuşursa da eşim susturur onu 

Bana göre karışma hakkı yok kıyafet konusunda kimsenin kimseye. 
0 oy
(328 puan) tarafından
Ay bi o eksik. Herkes yerini bilsin bi. Çorap giymedim diye ayağıma kadar da süzüp laf etmesi ne alaka. İyi cevap vermişsin ama ne gerek varsa bu muhabbete. Benim kayınpederim böyle değildir.
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Kayınpederim yok olsa da karışmazdı herhalde babam karışmaz eşim karışmaz ona da kalmamış yani
0 oy
tarafından
Kayinpederim yok ama kayinvalidem kiyafetlerimi dolabimi duzeltirken gördü bir kazagim vardi kirmizi açık biraz süreklidr giyerdim dışarda eşimin teyzesi hediye etmisti ztn kayinvalidem gorunce ayy bu ne güzel kazak giyin tak takıştır benim hic boyle kazaklarim olmadı demisti :(
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Karışmaz hiç hatta eşim pantolon giyme der babam rahat biraksana giy kızım hangisini istiyorsan alırım der
0 oy
tarafından
Hayır karışmaz ama kayinpederim de bir kere söylemişti bana terligimi giyiyordum çorabın nerede dedi karışmak için değil öylesine sordu bence 
0 oy
(3,624 puan) tarafından
Karışıyor ne yazık ki
0 oy
(165 puan) tarafından
Kayinvelideme, çok.acik söyle de kapansin diyip dururmus, takılmıyorum kocam bisey demediği sürece kimseyi ilgilendirmez. Ne zaman bir araya gelsek usturuplu giyinirim bide. Boylu poslu olduğum için göze batıyorum resmen
0 oy
tarafından
Saçmalamis ya
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Direk yüzüme demez ama kaynanama söyler pantolon giymesi sevmiyorum der bende sürekli kocam izin veriyor derim ve evlenmeden önce beni boyke kabul etiniz derim bu arada kendi kizlarida giyiyor ama saygımdan ve gönlü hoş olmasından yanında giymem elbise giyerim 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
karisamaz karismadida
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kimse benim ne giyip ne giyemeyeceğime karışamaz bu benim bedenim benim kararım 
0 oy
(582 puan) tarafından
Benim k.babam karışmaz ama çorap giymedigimfe üşütürum diye söyler tek bana değil yani oğlu giymedigimfe de söylüyor 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hiç karışmaz öz babam gibi sağolsun 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 380 göst.
0 oy
17 cevap 777 göst.
0 oy
12 cevap 275 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap