0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (1,012 puan) tarafından
Merhaba kızlar smdi bir şey anlatacağım bakalm kime hak vereceksiniz biz kiraciyiz iki yıllık evliyiz geçenlerde alt komşum geldi sizin tuvaletten tepemize su akıyor diye bizde ev sahibini aradık durumu anlattık illede diyor sizin ustlenmeniz gerekiyor masrafı diye bizde kendinin yaptırması gerektiğini söyledik sizcee kim yaptırmalı ev onun sonuçta 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ev sahibi yapar gecen sene benim evin kiracisida aradi banyodan alta su veriyor diye ben yaptirdim. 

-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Siz yaptırın Usta ile konusturun kiradan düşün... Kalıcı olarak onun evini tamir ettiriyosunuz ve burda hasar söz konusu.. keyfi olsa ev sahibi ben tercih etmiyorum diyebilir ama bu zaruri durum .. mecbur kiradan düşecek ama ustayı o bulsun sonra pahalı usta bulmussunz der
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ayni şeyi dün yaşadık ev sahibi yaptirdi uvreti o veedi yani 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ev sahibi yaptirir. Abimlerin basina geldi sahibi yaotirdi. Sahibi alttaydi gerci onun basina damlayinca pasa pasa yaotirdi . ama baskasi ds olsa wv onun sen yapsan da jiradan dusersun senlik bisey yok
0 oy
(2,966 puan) tarafından
Bizfe de aynı durum vardı ev sahibi yaptırdı 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kendisi yaptırmalı eğer siz yaptiriyosanizda onu kira bedelinden dusersiniz bu işin adab-ı budur.
0 oy
tarafından
Bence bu senin elinde olan birşey degil içten boru falan sızdırıyordur bu yüzden ev sahibi yaptırmalı 
0 oy
tarafından
Valla kayinpederim kiracilari ampulleri patlasa kiradan dusuyolar yeni ampül parasını 

Bu masrafli bisey eger siz yaptirirsanizda kiradan düşün bnce

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 112 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Masel (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
21 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy