0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından

Kızım zor dalıyor derin uykuya dalana kadar uysnıp duruyor en ufak hareketimde uyanıyor napayım put gbi durayım mı yatakta. Uykusuzum başım çatlıyor uykusuzluktan. Sinir tepeme çıktı artık. Bazen isyan ediyorum illa doğurmak zorunda mıydım diyorum çocuksuz bi aile oluverseydik nolurdu yani diyorum .

7 Cevaplar

+2 oy
(300 puan) tarafından

Evet cok zor ama kendine gel kardeşim Rabbim bu dediginle imtihan eder sonra bin pisman olursun. O kadar isteyipte sahip olamayan var Rabbim sana nasip etmis sabret elbet gececek melegin büyüyecek annesi :) Annelik öyle kolay degil çileside cefasıda cok ama büyüdüğü zaman iyiki doğurmuşum diyeceksin :)

(817 puan) tarafından
Gündüzleri öyle diyorum geceleri nevrim dönüyor :) ama Rabbime bin şükür elbette.
-Reklam-
+1 oy
(40 puan) tarafından

Canım öyle deme Allah korusun bebeğine bişey olsa daha mı iyi elbet gecicek bu günler her ay değişiyor bebeklerin huyu daha küçük melek o annesi :)

(817 puan) tarafından
Uykumu aldığımda herşey şahane ama böyle uykusuz başım ağrıdığında çıldırıyorum istiyorum ki bikaç saat uyusun .
(40 puan) tarafından
Kaç aylık canım
(817 puan) tarafından
Bir aylık çok şükür.
(40 puan) tarafından
Canım telden hafif saç kurutma makinesi sesi aç dinlet bakalım belki işe yarar bı arkadaşım onunla uyuttuhep
(817 puan) tarafından
Bi deniyim bari.
+1 oy
(11 puan) tarafından

Cnm benimkide oyle surekli kucakta durmak kucakta uyumak istiyor. Bi program indirdim bebek uyutma sesleri diye. Orda fön makinasi uçak camasr makinasi sesleri var anne karnindaki sesler. Onlarla uyuyor acip yanina koyuyorm smdi bile fon makinasi sesi acik oda yanimda uyuyor bi dene istersen

+1 oy
tarafından

Tovbe tovbe kardesim sacmalama Siz istediniz Allah takdor etti verdi.cocuk dunyaya kendini alistorana kadar bu sorunlar mecbur oluyo. Hersey filmlerdeki gibi degil atiyim yatsin kafsma gore takiliyim diyemezsin. Senin stresin bebegide etkiliyo daha cok sorunla karsilasiyorsun. Sorunu neyse sakince uzerine gitmeden halletmeye calis. Esin baksin biraz birazda sen bak dinlenmiste olirsun

+1 oy
(159 puan) tarafından

cnm bnmde bikacgun oyleydi oglum ama uyku rukyesi var you tubeda onu ac dinlet hemen uyuyor daliyor cok sukur isyan etme dua et ben hep aciyorum 

0 oy
tarafından

Valla ben motorda calistirsam yatmıyor ne gece ne gündüz hep uyanık gazını alıyorum karnını doyuruyorum altını değiştiriyorum belki yatar çıt yok ayagima alıyorum yatıyor bırakınca yine agliyo bide 2 yaşında kızım var o kucugunden beter ikisinin de uykusu çok hafif işim yaş onlarla bebegin sesi geliyor kızım tepemde duruyor birde ayağımda yatmak istemezmi sanki 4 ayağım var mecbur birini ayağımda birini gogsumde uyutuyorum bazen halime çok gülüyorum hele birde eşim demezmi yeter yattigin öğlene kadar yatiyorsun birazda çocuklara bak şarteller bi atiyo bak saat kaç hala küçügüm uyanık 

(817 puan) tarafından
Allah yardım etsin ben ikinciyi hiç düşünmüyorum kızım bi büyüsün de allahın izmiyle.
tarafından
Valla ınsan mecbur kalıyor düşünmeye benimde kızımla ikisinin arasında 2 sene var evde tekti canı sıkılıyor du hep dışarı çıkmak istiyordu eve annemler gelince ağlıyordu beni götürün diye yanliz di oynayacak kimsesi yoktu iki ay oldu kardeşi geleli kızımı hiç eskisi gibi ağlarken görmedim evet biraz kıskançlık var ama kardeşini seviyor çok şükür bugüne de
0 oy
(164 puan) tarafından

Canım öyle deme allah korusun sağ saglim kucağına almışsın çok şükür biz sağ saglim kucağımiza almak için neler yapıyoruz sağlıklı sıhhatli olsun da aylarca uykusuzluk çek onun kokusunu içine çektiğin an unutursun şeytan vesvese veriyo olabilir dua oku salavat getir inşaallah en kısa zamanda düzelirsin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 575 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 504 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 510 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 974 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...