0 oy
1,645 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gurbete gelin giden var mı çok zor ya annem gil yanımdaydı bir hafta dün gittiler ev sessizleşti çok kötüyüm ya içim sıkıntı dolu alışamıyorum bırakıp onlarla gidesim geliyor ama sonra pişman olursam diyorum çok kötüyüm ya psikolojim bozuldu içimde aşırı sıkıntı var yaptıklarımdan zevk alamıyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
Damdan düşenin derdini damdan düşen anlar ben de gurbet elrdeyim Kuzum çok iyi bilirim o sesizligi
tarafından
Alıştınız mı peki
(948 puan) tarafından
Çok azda olsa alışıyorum ama ister istemez burnumda tutuyorlar
tarafından
Kaç sene oldu
(948 puan) tarafından
İki yıl olacak annem babam gilden Uzak olcam
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Insan çok özlüyor ya valla geçen kuzenimin bana yakın bi şehirde eşinin sınavı varmis geçerken bana uğradılar 1 gece kaldılar ama sanki ben gitmişim gibiydim öyle iyi geldi ki 
tarafından
Aynı şekilde teyzemler gelmişti o bile bana iyi gelmişti
(3,036 puan) tarafından
Aynen iyi yönünden bak kimse gelmeseydi daha çok sıkılacaktın en azından aileni gördün ben 6 aydır hiç görmedim ne kendi ailemi ne eşimin ailesini hepsini çok özledim yeğenim var cocuk kamerada gördüğüm kadar büyüdü valla bi bakıyorum oturmuş bi bakıyorum yürüyor bi bakıyorum konusuyor en çokta onu özlüyorum
tarafından
Eşimim ailesi hep burda onlarla her gün beraberiz ama tutmuyo işte
(3,036 puan) tarafından
Tabiki tutmaz biz ikimizde yanlız olduğumuzdan birbirimizi anlıyoruz özlem ikimizdede var ama eşimin kendi ailesi yaşadığımız şehirde olsa anlamazdı beni bu kadar
tarafından
Ah ah gitmek istiyorum bazen
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Bende şanlı urfadan tekirdaga geldim ilk aylar zor ama çocuk doğundoğunca ınsan alışıyor 
tarafından
Çocuğum yok
(1,073 puan) tarafından
Olunca alısırsin canım. Inş seninde olur
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah göstermesin ya kimseye büyük konuşmiyim ama ben ailemden ayrılamam hayatta. Öylede bir evlilik yaptım Allaha sukur
0 oy
tarafından

Ehhh eh ben mi anlatiyim sen mi anlarsin kuzum:'(

tarafından
Gitmek bile istiyorum
0 oy
(530 puan) tarafından
Bende aynıyım:( 6 yıl oldu evleneli hala çok zor geliyor ne zaman annem gelip gitse yeni evlenmiş gibi boşluğa düşüyorum çok ağır geliyor gidince eve gelmek istemiyorum 3 çocuğum olucak yine boşluğu dolmuyor:(
tarafından
Psikolojim bozuldu resmen sürekli mutsuzum ya
(530 puan) tarafından
Çok zor bir durum Rabbim yardımcımız olsun gerçekten yaşayan bilir
0 oy
tarafından
Evet ben....cok uzagim hemde
0 oy
(680 puan) tarafından
Canım o hepimize oluyor 2 güne alışırsın seni cok cok iyi anlıyorum sürekli boğazın düğümleniyor 
tarafından
Evet daralıyorum
(680 puan) tarafından
Gecer canım merak etme ben kasımda 5.yılıma giricem alıştım artık sende alışırsın
tarafından
Bide çok büyük sorumlulukmuş kaynanam gile yakınım dede falan da var hep onlrdayız
(680 puan) tarafından
Evlilik böyle canım sorumluluğu büyüktür Allah hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
beeeeennn qitmezz olaydımm ah ah eşimden deqik ama özlem cok cok zor 
tarafından
Ah keşke bendee
tarafından
, 5 yıl oldu ama oqlum olmasaydı kesin boşanırdım
tarafından
Benim çocuğum da yok ama pişman olursam diyorum
tarafından
seviyorsan eşini pişman olmassın canım neden olasın 4 5 ayda bir qidersin korona yüzünden ben 8 aydır qitmiyorum inş 4 qün sonra bişi olmassa memleketimdeyim
0 oy
tarafından

Çok iyi anliyorum seni bursaliyim ankaraya gelin geldim 4 yil oldu ama hala alisamiyorum gecen ay annemlerdeydim 15 gun kaldim gelirken o kadar agladim ki kimsem yok buralarda esiminde bi ablasi var baska kimsesi yok alisamiyorum cocugum tek tesellim esim cok iyi biri ama kimsesizlik beni pisman ediyor:'(

tarafından
Benim çocuğumda yok burada sadece kaynanam gil var
0 oy
(367 puan) tarafından
Bnde gurbetteyin o kadar zor kı. Grcen ay gelmışlerdı 4 gun kaldılar  gittiler yastıklarına sarılıp ağladm
0 oy
(60 puan) tarafından
Canim seni cok iyi anlıyorum bende gurbetdeyim esim sag olsun istediği zaman götürür getirir 3 saatlik yol var aramızda ama her hafta gitsem vedalaşma anında boğazım düğüm düğüm ama alışmak zorundayız baska çaremiz yok artık kendi yuvamız var onun sorumluluğu var aklimiz hep orda olursa ne esine iyi olur nede kendine ben hel oyle diyorum kendi kendime evlisin yuvan var evliliği kendin istedin buraya gelmeyi sen istedin alışmak zorundasın diye allah yardımcımız olsun canim herkes sag olsun yerinde olsun yeter 
tarafından
Öyle de çok büyük sorumlulukmuş ben böyle bilmiyordum aileside yakın dede falan var köy işleri var
(60 puan) tarafından
Evet ama zamanla alışıliyor baska care yok çünkü
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Bende gurbete gelin geldim alıştım ilk gittiklerinde 2 gün zor oluyo 3. Gün alısıyon
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnde gurbetteyim canm ne kayınvalidemler burda ne kendi ailem esim ve oglum hic tanıdığımız yok 3 yıl olucak ama insan yine de alışamıyor ya 
tarafından
Benimde keşke kaynanam gil yerine annem gil burada olsaydo
(2,849 puan) tarafından
Bnm iki tarafta bana cok uzak canm kendi ailem 6 saat kaynanam 8 saat uzaklikta
tarafından
Ne güzel
(2,849 puan) tarafından
Valla pek güzel deil canm burda yalnızım kimsem yok komsum dahi yoj
0 oy
(12,513 puan) tarafından
İstanbuldan Ankaraya geldim 

İlgili sorular