0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Alıştınız mı 

yabancı geliyor mu hala 
nasıl Zorluk yaşadınız 
maksat muhabbet :)

31 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben ben  alıştım 4 yıl oldu
tarafından
İyi MaşaAllah
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Bennnnn ta kibrislara geldim
tarafından
Ne kadar oldu
(508 puan) tarafından
1 bucuk yıl oldu ama çoktan alıştım
tarafından
İyi canım MaşaAllah
0 oy
(657 puan) tarafından
Benn 2buçuk yıldır gurbetteyim akraba yok eşimin arkadaşlarının eşleriyle  görüşüyorum bide komşum var arada gelir gider ama ailenin yerini tutmuyor çok şükür annem herşeyime koşar gelir gurbette gibi hissettirmiyorlar
tarafından
İyi canım MaşaAllah
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben alıştım çok büyük bi sitede oturuyoruz yerlilerine pek ısınamadım çok meraklılar ama komşularım falan var burda baya hepsini çok özledim :D
tarafından
Meraklı insan deme bana ya ayar oluyorum -.-
(3,036 puan) tarafından
Kız görsen bakkalda kavanoz alıyorum içine ne koycam diye soruyor okadar meraklılar :D
tarafından
Sesli güldüm ayyy :Dddd
(3,036 puan) tarafından
Deli ediyorlar insanı :D
0 oy
(677 puan) tarafından
11 senedir gurbetteyim 3 şehir gezdim esimin mesleğinden dolayı.zaman zaman zor tarafı var mesela 2.cocugum doğduktan sonra çok zorlandım.ama Allah a şükür her gittiğim yerde güzel arkadaşlıklar kurdum.hastalandigimda hem çocuğuma hem bana baktılar zor günümde yanımda oldular.memleketimde olsaydım hep dedikodu çekememezlik olurdu.oyuzden ben gurbeti seviyorum uzağım ve kafam rahat.
tarafından
Ne güzel hayır olarak dönmüş. İyi :)
tarafından
Asker polis eşi mısın canım
(677 puan) tarafından
Polis eşiyim
tarafından
Asker polis hanımları hepsi yalnız olduğu için birbirlerine çok yardımcı oluyorlar resmen birbirlerinin ailesi haline geliyor
0 oy
(119,343 puan) tarafından

acilin ben geldim bu post benlik haa geri basin hepiniz :D

tarafından
Belçikalı hoşgeldin :D
(48,695 puan) tarafından
cikislar ne yandan ☺️
hos buldum cikma ikbosum sen kal hele
(48,695 puan) tarafından
ama ben ayni mahallede sokak farkli iki sokak otedeyim ☺️
baas giit leeen o zaman
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sevda var gelir şimdi selamlar sevdacim 
tarafından
Hemen üstünde yorumu duruyor geldi zaten :D
(48,695 puan) tarafından
gelmis gelmis☺️
(4,661 puan) tarafından
Hoş gelmiş kuzeyin anası belcikanin gülüsü
ve aleykum selam
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Mecbur alışıyorsun 
tarafından
Oda doğru.
0 oy
tarafından
5 aydır bilmediğim yerde yaban ellerdeyim tek tanıdıklarım kocam kayınlarım eltim ve görümcem başka ne bi tanıdık ne de komşum yok ahhh Maraşşş ahhh özledim lan Bartın neree Maraşım nere
tarafından
Deme öyle kız üzüldüm.
tarafından
Kız aslında çok mutluyum hepsi çok iyiler ama önceki aktifliğim yok iş hayatım bebek yüzünden bitti bi daha Allah bilir ne zmn bi işe girerim bilmiyorum insanın kendi maaşı gibi yok eşimin kazandığını da ben yönetiyorum ama yok kendi maaşım gibi olmuyor bi yerde bi işim olmasa bi sürü çevrem vardı hemen çözüyodum daha dün kardeşimin nişanlısının işini bile burdan Maraşa bi tlfonla çözdüm ama burda Bartında öyle değil her horoz kendi çöplüğünde ötermiş buranın kendi çöplüğüm olması içinde baya bi zmn lazım aynı sistemi kurmam için..
0 oy
(48,695 puan) tarafından
iki mahalle oteye gittim olur mu ☺️
tarafından
İki mahalle mı? Evden çıkmamışsin kız ne gurbeti :D
(48,695 puan) tarafından
hatta mahalle degil sokak ☺️
tarafından
İyi ya sevindim :))
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Ben gurbetteyim:(3sene oldu

tarafından
Rabb'im hayır versin canım:/
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Ben cnm 3 yıl olacak inşallah dıştan alışmış olsada millete göre ben asla alışamadımmm:(((
tarafından
Deme öyle kız üzüldüm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben evlendim şırnak a geldim görev yerimiz diye. Önceden de üniversite iş hayatı derken dışarıdaydım ama evlilik bambaşka :( 
tarafından
Evin içine alışmak bile zor
(5,406 puan) tarafından
Cok zor tek tanıdığım kocam.. 7 aydır izin kullanmiyoruz hem pandemiden dolayı hem de hamileyim doğum zamanı kullanırız diye gitmedik. Eşimi yalnız bırakıp gitmekte istemedim açıkçası
0 oy
(2,790 puan) tarafından
3 yıl oldu hala özlüyorum :(
tarafından
Öyle olur canım:/
0 oy
(63 puan) tarafından
Ben Istanbuldan Adanaya geldim inan şehir değişikliğine hemen alıştım da ama ailemin yokluğuna hala alışamadim 1 yılım oldu. Bayramda oturup sabaha kadar ağladım arefe günü hazırlık yapardık annemle ablamla ama onları yanımda göremediğim için çok üzülmüştüm çok zor ya gurbetlik 
tarafından
Gerçekten zor canım. Ağlama inşaAllah biz bilmeyiz Rabb'im bilir belkide ne hayırlar var uzerimizde
(63 puan) tarafından
Aynen öyle benim de nasibim de bu varmış çok şükür yine de onları görebiliyorum
0 oy
(142 puan) tarafından

Bennnnnnn Elazığa gelin gittim ama şimdi kırklarelindeyim memleketim çorum ilkkez yasadigim sehirden uzaklastim artı kacarak evlendik ailem küs gurbetin alasi bende ilk zamanlar cok agliyodum eşim uyudukdan sonda aklima annem kardesim fln geliyodu sessis sessiz gizli gizli agliyodum artik o kadar aglamiyom ama hala özlüyom :ermm: 6 ay oldu evleneli

0 oy
tarafından
3 buçuk yıl oldu. Ne memleketim tanıdık geliyor, Ne de yaşadığım yer..
tarafından
Rabb'im sana merhamet etsin kardeşim. Biz bilmeyiz Rabb'im bilir her zaman Hüsnü Zan besleyelim
tarafından
Ecmain amin can. Muhakkak öyle.
0 oy
(319 puan) tarafından
Alışamadım halen çok zorlaniyorum bebegim küçük ve yine hamileyim kimsem yok eşim anlayışlı degil
tarafından
Rabb'im sana hayır versin canım ne diyeyim:/
(319 puan) tarafından
Amin inşallah.  Es anlayışlı olsa yardımcı olsa bazı şeylere belki insan cabuk alışır da yok oda yok
0 oy
tarafından
3 sene olacak alışamadım. Annemin yeri ben de her zaman farklıdır. Içimden bir şeyler kopuyor bazen.. 
tarafından
Nerde gurbettesin?
tarafından
3 saatlik mesafe çok değil ama gönlümüzce görüşememek bile beni çok etkiliyor. Ve bu daha başlangıç seneye doğuya gidecez daha da uzaklascaz maalesef :(
0 oy
(233 puan) tarafından
2 sene olacak alışamadım gitti 
tarafından
İyi yanlarını düşünmeye çalış canım ne diyeyim Rabb'im hayır versin
(233 puan) tarafından
Allah razı olsun :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 362 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy