0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar duşa kabinlerinizi nasil temizliyosuz beninkinin camları buzlu nasıl en iyi parlatirim :angel:

7 Cevaplar

0 oy
(642 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kabinin buyuklygune gore yarim veya bir fincan kadar karbonat koy. Uzerini gececek kadar da sirke. Bunlari karistirip süngerle ovalayarak sür.  Sonra durula. En iyi sonucu bu sekilde aldim.temizlemk  de kolay boyle. Leke varsa hala onu da camsille temizliyorum 
tarafından
Çok sağolun deniycem mutlaka :)
(642 puan) tarafından
Insallah memnun kalirsin :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
En nefret ettiğim şey duşa kabin temizlemek benim camlar da buzlu yağ çöz sıkıyorum bazen bazen cif çamaşır suyu herşey le temizliyorum en çokta karbonat ve sirkeli suyla siliyorum 
tarafından
Karbonat ve sirkeli su işe yarıyor mu parlaklik icin
tarafından
Yarıyor canım ben evimi de öyle siliyorum fayansları falan
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Valla ne denersen dene ovmadan çıkmıyor ben bulaşık süngerine cif döküyorum iyice ovaliyorum  anca çıkıyor sonra şu tutuyorum  en son da silikonlu cam sille siliyorum miss
tarafından
Parlıyor mu peki
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Bizim suyumuz leş gibi kireç olduğu için porçöz yapıoruz :D

tarafından
O daha kotu ya
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Cif sürüp telliyorum igrenc kireçli cunku :D haftada 1 yapiyom. Ciften sonra camsil kutusuba sirke koyuyorum onu sıkıp nenli bezle siliyom o kadar
0 oy
(5,938 puan) tarafından

imagerosman da satiliyor domol hayat kurtarici o kadar guzel temizleyip parlatiyor ki kesinlikle tavsiye ederim 

0 oy
(845 puan) tarafından
Farmasinin wc sini kullanıyorum fayans araları bile bembeyaz oluyo tavsiye ederim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 547 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 451 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.