0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
Kızlar belki kızarsınız bilmiyorum ama kızım henüz 8 aylık sürekli kucak isteyen bir bebek. Hamileyim tekrar ve ben çok endişeliyim iki bebeği nasıl idare edeceğim? Aralarında 17 ay olacak bebiş doğunca. Ve en önemlisi ben sezaryen oldum acaba hamilelik süreci nasıl olacak. Hastaneye gideyim mi pandemiden dolayı korkuyorum. Kafamda deli sorular. Sizin bebekler arasında kaç ay var yaa nasıl yaptınız 

14 Cevaplar

+1 oy
(9,352 puan) tarafından
Hayırlsı buymuş dmek ki hakkında cnm uzulme

Ikiz olanlar nasl buyutuyor hatta uçuz olanlar oyle duşun :)
(758 puan) tarafından
Aynen canım öyle haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korunmuyormuydunuz canim ozele.gitme imkanin varsa oraya git bak bi var mi
(758 puan) tarafından
Ara sıra koruduk canım ilk bebeğimiz bir kaç ayımız aldı olmaz diye rahat davrandık
tarafından
Hmmm o zaman hayirli olsun canim :)
(758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kim kızabilir ki kimin haddi bu kuzu ? 

Korkma Rabbim sabrını verir inşâellah. Benim kızım 16 aylık bende 10 haftalık hamileyim aralarında 2 yaş olucak bende sezaryen oldum Rabbim yardımcımız olsun.
(758 puan) tarafından
Endişeme kızılabilir diye öyle dedim canım sonuçta rabbim in hediyesi.
Amin bu arada kuzum
0 oy
(10,635 puan) tarafından
Hahhaa aynı ben gibi 8 aylıkken hamile kaldım şuan 15 aylık 

Kız bisey olmaz rabbim.verdi ise elbet vardır bir bildiği 

Hakkin da hayırlısı olsun cnm düşünme.cok fazla ikisi birden büyür gider 
(758 puan) tarafından
Aynen canım inşallah öyle olur. İlk bebeğim çok zor bir bebektii hala daha öyle ondn biraz endişeliyim
0 oy
tarafından
Birlikte buyuyecekler ne güzel bende test yaptıktan sonra hemen gitmedim biraz bekledim ki gittiğimde kalp atışını da duyayım ilk gittiğimde 9 haftalikti tabi sen bilirsin canim hayırlı olsun 
(758 puan) tarafından
Sağol canım ben de öyle düşünüyorum ama bir yandan da gidesim var. Eşim de bekleyelim diyor
tarafından
Dediğim gibi senin bileceğin iş canim ben kese için ayrı kalp atışı için ayrı gitmek istemedim bide ikinci gebelik olunca insan daha sakin oluyor sanki ilkinde hep bi panik halindesin  :) gerçi senin de ikinci ama sabırsızsin demekki
0 oy
tarafından
Oğlum 8 aylıkken hamile kaldım şuan 17 aylık normal doğumdu ama benimki sen sezeryansın bilemedim kiii ama sancılı bi bebek olmazsa inşallah olmaz yoksa bnm gibi kafayı yersin diğer türlü iyi kardeş kardeş büyüolsr bnmki abişş diye sevio kardeşini Allah yardımcın olsun emziriomusun hala 
(758 puan) tarafından
Aynı durumdayız canım. En azından yürümeye başlayacak kızım tek tesellim
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Niye kizalim canım rabbim sana güzel bı hediye daha göndermis Allah kimseye taşıyamayacağı yük yüklemez hayrli uğurlu olsun inşallah ;))
(758 puan) tarafından
Yok canım endişe ettim ya ona kızan olur diye dedim yoksa tabii ki rabbim in hediyesi bin şükür olsun ☺️ ☺️
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kim neden kızsın ki canım istemişsin veya kazayla olmuş bu sizin kararınız. Senin yine 17 ay. Benim iki bebişim arasında 14 ay olacak. Bende yeni hamile kaldığımı öğrendim 5 haftalık hamileyim.  kızım 6 buçuk aylık. Henüz doktora gitmedim gitmişken kalp atışını duyalım dedik bu virüste sürekli doktora gitmemek için. Ve bende sezeryanlıyım doktora gittiğimde konuşacam her şeyi kendisiyle. Rabbim yardımcımız olur inşallah 
(758 puan) tarafından
Endişe etmeme kızılır diye düşündüm canım. Ben çok da uykuma düşkünüm ya bir de kızım çok huysuz ondan biraz korktum ilk önce
(3,136 puan) tarafından
Kimse kızamaz canım. Bende çok düşünkünüm  uykuya ama oldu bir kere. Kızım 6 buçuk aylık bu aralar huysuzlanmaya başladı her yerim de ağrıyor bakmak bazen zor geliyor 8 ay boyunca nasıl yapacam bilmiyorum
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Benimkilerin arası çok ama yengem sezeryan dogum yaptı ve araları tam 1 yaş ikiz gibi büyüttü sadece son aylarında dikiş yerlerinde hafif acıma olduğunu söylüyordu. Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin

Özel hastaneye gitme imkanın varsa git ortalar daha güvenli oluyor bence 
(758 puan) tarafından
Aynen canım çok teşekkür ederim ☺️
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Tabki git ihmal etme.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bnm oglumda 6 aylik 11 haftalik hamileyim sezeryan dogum hemde sen yinede ihmal etme ozel e gitme imkanin varsa git canm ben gittim 2 defa yarinda gidicem dr 1 ayi sakin gecirme muayene icin dedi risk saydi biraz iste hayrlisi bakalim Rabbim bikir en iyisini
(758 puan) tarafından
Aynen canım özele gideceğim zaten
0 oy
tarafından
ALLAH yardım eder merak etme hiç korunmuyordunuz
(758 puan) tarafından
İnşallah canım ara sıra korunuyorduk biraz gevşek davrandım
tarafından
O zaman hayırlı olsun
0 oy
tarafından

Allah kolaylık versin benim kızım 2 yaşında bende kara kara düşünüyorum doğum olduğunda aralarında tam 30 ay olcak 2buçuk yaş. Kızımın en çok kıskanacağı yaş :ermm:

(758 puan) tarafından
Ahaha bir de beni düşün
tarafından
Seninkiler ikiz gibi büyür çok kıskançlık olmaz herhalde inşallah canım
(758 puan) tarafından
Kıskançlık olmaz ama bakalım nasıl olacak ikisi ☺️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 298 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eliffffff16161 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.