0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar merhaba bir yıllık evliyim ben eşim çok dağınık biri bir bebegimiz var ben de bebeğe baksam ev işleri kalıyor ev islerini yapsam bebek kaliyor ikisinin dengesini nasıl kuruyorsunuz etrafımda kimse de yok bana yardım edecek 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben kalktığım da ilk bebeğimi hal ediyorum kıyafet karnını doyururum vs sonra da ev işlerini yaparım bebeğim her zaman önceliğimdir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendine bi düzen oluşturmalısın cnm yoksa başka türlü başa çıkamazsın
0 oy
(880 puan) tarafından
Günaydın canım zor tabi bende oglusumla ilgilenirken çok yoruluyorum  bide kaynanamgile altlı üstlü oturyoruz yemek temizlik herşey bende ama yinede yetişiyor bı şekilde canım aradaki dengeyi kurmak önemli sabahtan kahvaltıyı yapar yapmaz temizliğimi yaparım oğlum sabahları sakın olur öğlen uyutttuktan sonra yemeğimi yaparım akşama kadar da beraber oyun oynarız :)
(1 puan) tarafından
Her gün yenisini yapmam gerekiyor yani şöyle bir üstten toplamak da yetmiyor
(880 puan) tarafından
Ooo eşin bir saatte batırıyorsa ya yardim edecek yada sen hiç bişey yapmican nasıl hergun hergun başa cikacan
(1 puan) tarafından
Basedemiyorum işte o yüzden sordum siz dengeyi nasıl kuruyorsunuz diye akşamdan sabaha aynı oluyor her yer
(880 puan) tarafından
Canım valla benim eşim böyle yapmaz tek kanepeye yatar uzanır yardım etmesede işimi de bozmz yani ne yemek yapsam yer bazen yoruldum diyince dışardan yiyim gelim.der yani anlayışsız değil ki o kadar bilemedim yani
(1 puan) tarafından
Ben bişey diyince de yapma kalsın boş ver diyor zaten
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Sanki çocuğu tek yaptın ne varsa az göz kulak olsa
(1 puan) tarafından
Yok bakmıyor hiç bayramda bir yere gitmedik biz o biraz bakar ben dee işlerimi yaparım diye düşünmüştüm ama yok yani yarın öbür gün çalışmaya başlayınca nasıl olacak hiç anlamadım
0 oy
tarafından
İşleri sıraya koy bebek uyudukça yap akşam bebek uyuduktan sonra yap uyu sabaha rahatlarsın 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Kendi düzenini kurmalısın canım benim eşim elinden geldiğince yardım eder ama ben beğenmem :D Motor kurye 2 hafta sabahçı 2 hafta gececi şuan gececi son haftası evi aşırı batırıyorlar oğlum ile ben de o 11 de gidiyor gece oğlanı uyutup işleri yapıyorum çamaşır makinesi bulaşık makinesini de sabah açıyorum kendime göre ayarlıyorum yani benim ki bir de 1 buçuk yaşın da
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bu dengeyi kurmak cok zor bebege bagli huysuzlugu ustundedir o gun hic birsey yaptirmaz sen yorgunsundur yapamazsn. Mesela ilk sabah kalkinca bebeginle ilgilen alti üstü karni falan o uyuyunca evini topla

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,066 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 346 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
12 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
12 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu

379,486 soru

11,360,337 cevap

34,838 kullanıcı

...