0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Sezeryan dogum yaptim yapali 4 ay oldu toplam 30 kg aldim rahatsizligimdan dolayi esim surekli psklojik siddet uyguluyor kilo veremedin cok kilo aldin begenmiyorum seni kiyafetler iyi durmuyor eskiden zayiftin simdi sisko oldun stresten sutum kesildi artik tek banami ozel yoksa erkeklerin yarisimi boyle

11 Cevaplar

0 oy
(229 puan) tarafından
Canmmbn 49kilo olmama ragmen esim bna kilo aldn dio ugrasio ama biliom zayifm yani aksne kilo almak istiom 1 dirhem et bin aybi orterms :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayir her erkek aynı degil.Bende hamileyken almadim ama dogumdan sonra aldim emzirirken malesef.Gobegim sezeryan gobegi kaldı:( kotu ya catlak icinde.Esime diorm ki cok çirkin dimi?Hayir oglumdan hatira bu izler dio.Nispet yapio demesinler ornek veriorm sordugunuz icin.
0 oy
(671 puan) tarafından
Böylemi bilmem ama benim eşim böyle olmadı hatta zayıflama böyle çok iyisin derdi hep hiç aksi bişe demedi bna cok şükür 
0 oy
(671 puan) tarafından
Kilo onların isteğine göre verilip alınmaz helede doğum sonrası alınan kilolar eşlerine doğumdan sonra çok kilo aldın seni beğenmiyorum diyen tüm erkeklerin ağzına tüküreyim 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Ayy defolsun gitsin çok istiyosa sen dogur deseydin yaparken iyi ama kilo dedigin neki 2 aya 10 kilo verirsin istersen bende eskiden 52 kiloydum dogumdan ciktim 64 kaldim sutum kesildigi icin diyet yaptim su an 61 im 2 3 aya 11 kilomuda vercem insallah bos ver sutune yazik senin bi damla sutune degmez kocan kit beyinli anlamaz cunki senin kutsal oldugunu dunyaya bi can bi hayat bi omur getirdigini 
0 oy
tarafından
Eşin fazlasıyla öküz. Sanki biz keyfimizden alıyorz. Bebek doğurup hayatımız alt üst oluyor bi de eşlerin baskısı olmamalı. Bende 26 kilo aldım çok kilo alıom die ağladım eşim zayıflıyordu sen zayfsın ben kiloluyum dedim die o da almaya başladı. 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım sana söyle diyeyim. Her erkek ya da kadın yanında bakımlı es görmek ister. Ben görüntüyü onemsemem diyen erkek doğruyu söylemiyordur bence. Sevmek başka, beğenmek baska. Eşlerimiz biz kırilmayalim diye içimizi rahatlatacak şeyler söylerler ama gerçekçi gelmiyor bana. Hastalıkla alakalı bir durum olur o ayrı fakat sırf beslenme şeklinden dolayi kilosuna dikkat etmeyen kişilere onerim boğazlarını  tutmaları:))) Esin sana destek olsun madem zayiflamani istiyor.
0 oy
(528 puan) tarafından
Esin biraz öküzlük yapmış gibime geldi canim kusura bakma da. Kolaysa o doğursun aldıklarını versin. Zamanla verirsin ayrica kiloyu sen takma kafana stres hic yapma bebeğinle geçirdiğin günlerin keyfini cikar bence.  
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Bizde de tam tersi ben zayıflayacam diyiorum bana kızıyor zaten yoksun nereye zayıflıyon diye
0 oy
(291 puan) tarafından
Benim eşim hicbirzaman kilomu dert etmedi evlenmeden önce zayiftim şimdi doğumla birlikte kilom 90 oldu ama hicbirzaman bana sen kilolusun kıyafetler yakışmıyor diye birşey demedi 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Her erkek ayni degil yani benim ki oyle degil en azindan.Catlagim yok,sezeryan oldum kilom kalmadi esime soyleyince kalsaydi da bir sey ifade etmezdi diyor cunku hastalikta,saglikta diye bi soz verdik bunlari da uzul diye soylemiyorum simdi hemen kosarlar bos is mudurleri linclemeye.Oturup konusun bunu esinizle yaptigi psikolojik siddet

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 376 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 176 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hatice2727 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Qelif (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.