0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
Doğumdan sonra eşimle toplasak 20 gün anca birlikte olduk.gorduk birbirimizi.esim asker uzakta çünkü. Bn de kaynanamlardayim kızım 1 yaşına girinceye kadar. Eşim eskisi gibi değil bana karşı. Beni anne olarak görüyormuş. Birlikte olmamak için hep ailesini bahane etti.ses gider falan gibisinden. Bu durum beni rahatsız ediyor

Zaten az görüşüyoruz. Anlattım anlamıyor böyle evlilik olmaz dedim.sevmiyorsan  artık boşanalım dedim.ki boşanmayı düşünüyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(807 puan) tarafından
Anne olarak görüyorum mu dedi gerçekten
(449 puan) tarafından
Nasıl düşer  canım
(807 puan) tarafından
Karısına kız kardeşim gibisin annem gibisin denirse düşer canım bence bir imama hocaya sor
(449 puan) tarafından
Kızının annesi olarak görüyor cnm beni.
(359 puan) tarafından
"Zıhar", bir kimsenin karısına "Sen bana anamın sırtı gibisin." diyerek, onu kendisine haram kılması. Zıhar, "zehr" kökündendir, kelime anlamı sırt demektir.

Zıhâr, fıkhı terim olarak: Erkeğin kendi karısını veya onun boynunu ya da yarısını veya üçte birini, kendisine nikâhı ebediyen haram olan bir kadına veya o kadının bakılması caiz olmayan bir organına benzetmesidir konu sahibinin durumuyla ayni sey degil kocasi karim olmandan cok kizimin annesisin demek istemis canim
(807 puan) tarafından
O zaman farklı olabilir de böyle saçma şey mi olur çocuğunun annesi olman karısı olman demek zaten ne bileyim Allah yardımcın olsun
-Reklam-
+1 oy
(1,056 puan) tarafından
Anne 9larak görüyorum derken ne demek istedig8ni anlamadım gerçekten 
(449 puan) tarafından
Kadın olarak görmüyor  cnm kızının annesi olarak görüyormuş beni
(1,056 puan) tarafından
Ya bu erkekkerij çoğu salk gerekten yine de Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah sana
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
O nasil bi zihniyet anne olarak goruyorum nedir ya 
(449 puan) tarafından
Var böyle bir zihniyet işte cnm
(6,053 puan) tarafından
Ayy ne desem bilemedim canim Allah yardimcin olsun
0 oy
(26 puan) tarafından
Düşün derim kizin icin 
0 oy
tarafından
Canım benim ya çok üzüldüm bende eşime bu konuda çok dertleniyorum çocuk olduktan sonra değiştin diyorum yani ben kendine bakan dikkat eden bir bayanim temizliğine falan çok dikkat ederim ama esim eşinin ailesi pisler heleki vücut temizliği hiç önemli değil onlar için eşimde değişmedi biraz daha çekinir oldu tabi ama ben gördükten sonra soğudum şimdi isteyerek birlikte olamıyorum hiç 
0 oy
(14 puan) tarafından
Dua et uzaginda diye benimki hergun yanımda ama istemiyor böylesi daha iyi senin için en azından uzakta boşver 
(1,517 puan) tarafından
Bn hayatta takmam canımı sıkmam öyleleri için bnane rezil ederim onlar sıksin
(14 puan) tarafından
Haklısın ama benimki tüm çabalarima rağmen kaçıyor benden kaçmasi bende de soğukluk yaptı dedimki ona kadın olarak hissetmiyorum kendimi sayende dedim neymiş kıl kapmış bana hamileyken gel bosanalm dedim illa şart değil cinsellik. Ben böylede mutluym dedi
tarafından
Ben hiç çaba sarf etmiyorum oda huzurumuz yerinde ama hiç olmuyor bizde
(1,517 puan) tarafından
Kin kapması hiç doğru değil söyle o sözu sen o raddeye getirdin diye söyledim. Sen bni eş olarak görmüyorsun evliligin anlamı yok . Evlilik çocuktan ibadet değil. İyi eş iyi dost evlilik herşeyi barındıriyor istemiyorsan bnde bir ömür ietemem böyle evlilikte istemem de. Net tavır al gözü korksun anlasın. Ciddiyeti.
(1,517 puan) tarafından
Evlilikte olmayınca da olmuyor ki bayan içinden çok erkek milleti bir kere. Nefsleri çok zayıf olduğunu herkes iyi biliyor. Bu şekilde de aşırı kopukluk sonra soğukluk herşey beklerim bn
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Çok saçma bir düşünce ne mantık yani kadın olarak görmemek . Bildiğin bahane arıyor. Evelri ayirsanizda özel yaşam denen birşey yok . Niye bir yaşına kdr bekliyorsunuz. Senin sözlerinden sonra eşin ne dedi peki ne cevap verdi ?
0 oy
(367 puan) tarafından
Valla benım kpcam değişmez diyenlerdendim. 26 fün önce doğum yaptım. Prenses gibi davranan adam gitti. Bambaşka biri geldi. İşten gelıyor elinde telefon karşısısnda tv açık yputubedan süreklı youtuberları izlıyor kanepedemyatıyor

Ne sohbet ne tatlı vir bir söz arada gelip kızına bakıp gidiyor 
0 oy
tarafından
Yani böle uzaklaşma olmadı ben doğum yapalı 5 ay oldu ilk zamanlar eşim yapmuyordu bende soğudu sandım oturup konuştupmuzda dikişlerinden korkuyorum ya birşey olursa dedi birşey olmaz dememe ragmen yapmadı sonra doktora beraber girdik birşey olmayacagını doktor söleyince ikna oldu sonra ilişki yasadık bir problem olmadı ama eşinin sana anne gözüyle bakıyprum demesi bana tuhaf geldi öle demeseydi belki benim yaşadığım gibi dikişlerinden korkuyo derdim bi düzgünce konusun aranızda çözün eğer çözülmicek bir durumsa aranız iğcene bozulursa kavga tartışma cıkar buda cocuğnuzu etkiler en iyisi yollarınızı ayırmak ama hayat senin en iyisini sen bilirsin bizler sadece düşğncemizi söleriz
0 oy
tarafından
Benimde esim digumdan 2 ay somra gidecek bende uzaklasacagiz diye korkuyorum.  Hamileligimin nasimdan beri kari koca ilişkimiz hic yok zaten ama wn azindan ayni.evde birbirimizi görüyorduk.  O zaman oda olmayacak rabbim sonumuzu hayr etsin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 302 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Hersey0804 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,574 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 625 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,574 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 511 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap

34,692 kullanıcı

...