0 oy
1,166 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün her iki görümcem beni aradi size gelicez adresi ver dedi akşam ustuydu taksiyle geldiler yemek yapmaya başladım dama halı serdm oturdular kızım agliyodu kimse tutmuyordu annem geldi eşime dedi niye calismiyosun öğlene kdr uyuyosun nerdsn diyoruz sürekli bize kızıma yalan söylüyorsun tabi eşimin zoruna gidiyo kardeşlerinin yediği haltlari duymaları büyük kız kardeşinin evli abimle bı ara ilişkisi vardı annem buraya gelmelerini istemiyodu yengen onu görünce tahammül edemiyor diyordu haber vermeden gelmişlerdi annemde bilerek yüz vermedi ikisinede neyse ben aşağı indim yemek yapıyorum görümcem de indi annem dedi kızım git kızını tut gorumcen dograsn salatayi baktım görümcem dedi teyze ayiptr kırk yılın başında gelmişiz bize yemek yapması zoruna gidiyo annem dedi kızı ağlıyor sen yap bişi yok bunda kız kardeşi bağırdı dama çıktı annemde ocağı kapattı bırak yemeği git kızına dedi çıktı yukarı ben daha içerdeyim meğer kız kardeşi abisine diyo kızını tutsun diye bana yemek yaptrmak istiyo kaynanan esim pisligide kızı alıp damda sallandiriyo Aticam bunu niye siz yapicaksnz baktım sesleri yükseldi aşağı indiler verdi kızı kucağıma abimde karşı evin damından görmüş kızı salladigini birden içeri girdi yumrugu ağzına çaktı çık dışarı haddini bildirecem dedi kız kardeşi ağlamaya başladı vayilicam durun sinir hastasym bilmm ne durdu abim içeri geçtiler abim dedi yemeginizi yicekseniz yiyin abinizin burda işi yok artık kendinizle götürün öğlene kdr yatıp çalışmayan adamla işimiz yok dedi ikiside kabul etmediler onu gelme bize biz gidiyoruz dediler çocuklarını alıp gittiler aksam bana sabah işe gidicem dedi sabah ona kdr uyuyodu bnm haberm yoktu kızıma bunu yaptgndan annem geldi niye hala yatiyosun dedi ya defol git ya git iş bul kendine annem anlattı naptgni kalktm sıktır git senden koca olmaz artık bana dedim dedi ben kadınlarla konuşmam gidip erkeklernzle konuşucam dedi annem dedi ****** et bu kdr çektiğin yeter kendine bakarsın çekme artık kahrını dedm haklsn namus merhamet saygı kalmamış bunda kızım sabaha kdr bı sanuye uyumadı sürekli agliyodu uykuda sabah yanins bıraktım dokunamiyodu babasna korkudan meğer ona bunu yaptığı icinmis

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Pek bisey anlamadim ama annenin eşine böyle davranması sonrada saygı beklemesi garip 
tarafından
Esim madde bagimlisiydi beni kaç kez dövdü annem yanına getirdi beni geldi yalvardı anneme calisicam evime bakicam dedi iş buldu abim çıktı bı aydır öğlene kdr yatıyor herşeyi ailemden istemek zorunda kalıyorum annem ondan saygi beklemiyo insan ol karın hamile kızına eşine sahip çık yüzünü görmesemde olur diyo
tarafından
Yaaa işte herşeyi bilmediğimiz için öyle cevaplar veriyoruz kusura bakma eşin olacak adam kendini düzelme yolunda mi yoksadevam ediyor mu Iyiki abin var
tarafından
Hiç bı düzelme yok duzelecgide yok ailesi reddetti ailem sahil çıktı kızım için baktılar adam olmuyor defol git dedik
tarafından
Olan yavrularına oluyor sende kurtuluşunda Allah onları hayirli evlat eylesin evlatlarından yüzün gülsün INŞALLAH
tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu nasıl bir ortam 
tarafından
O an orda olsaydm yada gece ogrenseydm onu bu evde yatirirmiydm kızıma baktıkça ağlıyorum ya dusseydi elinden
0 oy
tarafından
Allah yardim etsin 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla okurken bile esinle ailesini olduresim geldi.Beyin tutulmasi yasiyor hepsi belli
tarafından
Onların olduğu merkezdeyknde biseye el attiklarnda esim diyodu bırakın iside kizida kırk yılda bi geliyorsunuz siz niye yapacaksınız ******** bilmiyo ablasının oruspu olduğunu
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Vallahi şok olarak okudum. Gerçekten çocuk için çok sağlıksız bor ortam. 
tarafından
Kızım sbha kdr uyumadı kabuslardan nasıl salladiysa artık sbha kdr dedim niye abim gelip seni dövdü soylemiyodu
0 oy
(738 puan) tarafından
Allah belasını versin pislik herif nasıl o masum yavruya böyle yapar baba olacak bir de olmaz olasica
tarafından
Allah bin belasını versin adinin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allahıımmm akıl fikir ver iğrençler 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Abin evliyse senin görümcenle ne işi var :blink:

Kocanin anasi babasi nerede akil vermiyolar

Ve sen halen neden o adamin kahrini çekiyosun

tarafından
Abim evli gorumcemde evli eşi hapiste ilk evlendmzde bunlar nasıl olduysa konuşmaya başlamışlar bı yıl sonra yengem yakalams tlfonda gorumcemin msjini

Kocamın anne babasi varla yok gibi ne ariyolar ne soruyolar oğullarının utancindan bı kez bile gelmemisler gidin bosayn dediler annem kızım için getrdi onu yanina dedi adam gibi çalış bı hatan olursa defederm seni

Bugün kızıma yaptni öğrendikten sonra kovdum evden anneme dedim bosanicam ya biz katil olcaz sonunda ya o bişi getrck basimiza
0 oy
(27,357 puan) tarafından

O damdan sallandiranlari ve ona goz yumanlari o damdan assagi atacan hakkı o

tarafından
Keşke orda olsaydm onu itseydm damdan abimin elinden aldgma pişman oldum
0 oy
(105 puan) tarafından
Sen eşinle ayrı mısın annen niye bu kadar karışıyor her şeye 
tarafından
Eşimle annemin yanına taşndm annem karismasaydi annesinin olduğu yerde kaldmzda hergun dövüyordu madde iciyodu arkdslarni evde yatiriyodu getirdi buraya evine koydu dedi ya adam gibi çalışır ailene bakarsin yada defolur gidersn kızımın hayatndan abim annem olmasaydı sahipsiz sanmıştı beni oldurucekti bı gun
(105 puan) tarafından
Alışmış kudurmuştan betertir çalışsa ne olur huylu huyundan vazgecmez.
tarafından
Annemde öyle diyo diyo ailen arkanda defolsin gitsn hayatımızdan
(105 puan) tarafından
Bencede madde kullanmak nedir evde arkdas yatırmak nedir ya
tarafından
Daha geçen hafta ondokuz yaşında biriyle geldi amcaminoglu araba kalmamış bizde kalacak bugün dedi sbh çocuğun resmini ablasna kardeşlerine attım tanimiyoruz dedi Allah bilir odada sabaha kdr ne yaptilar
0 oy
tarafından
Okudukça şok oldum bu nasıl aile ortamı ya Allah akıl fikir versin 
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Film senaryosu gibi yarıya kadar okudum içim sıkıldı bu ne biçim aile ilişkisi be bir baba kızını nasıl alıp dansa sallıyor aklından şüphe ederim 
tarafından
Keşke dün o an orda olsaydm abim yumruk attığında iyice dövüp kovsaydi
0 oy
tarafından
Ilerde o çocuğun psikolojisini düşüremiyorum 
0 oy
tarafından
Valla açık konuşiyim eşin zaten pek düzgün bi insan değil belli Allah İslah etsin. Abinde kendi karısına ihanet etmiş kimseye adamlık öğretmesin bence kendi adam olsun!

Eşin baştan beri mi böyleydi eğer böyleyse keşke çocuk yapmasaydın çocuğa yazık ama açık konuşayım eşim çalışmasa düzgün olmasa ben kızarım ben konuşurum ama annemin gelip kocama******r git deme hakkı yok. Sen evinde iş yapmayınca kayınvaliden gelip sana******r git dese hoşuna gider mi herkes o zaman derdi ki kaynananın senin evine karışmaya hakkı yok fln derdi ama şimdi kimse nedense annene bişey demiyor. Bence ayrıl eğer çalışmıyorsa düzgün bi adam değilse ayrıl ama senin annenin gelip ona o lafları söyleme hakkı yok eşin çokta pasif bi adammış başkası olsa onları kovar sizene evimden çıkın müdahale etmeyin fln der şaşırdım açıkçası ama çocuğuna dikkat et kimsenin eline verme bence.. 
tarafından
Git boşanma davası aç ailenin evine git orda kalır bi süre sonra gider ama sen ondan bekledikçe bişey yapmaz alışmış o gurursuz o yüzden git annenin evine boşanma davası açtım de artık dönüşü yok de o zaman anlar belki
tarafından
Annem komşum ztn yasadgm evde benim onun gitmesi lazm evimden
tarafından
Hm anladım o zaman eve alma evini kilitle git annenlerde otur boşanma davası açtım annem o evi kiraya verecek sende git artık de telefondan yoksa eve aldıkça kurtulamazsın
tarafından
Yok ztn sabah kovdum gelsede kapiyi açmam artık babasıyla da konuştuk dedik başımıza bı bela açmadan biri burda vurmadan gelsin yaniniza ondan bundan bı sürü borc yapms millet peşinden koşuyor bizden çıktı artık dedik
tarafından
Hm iyi yapmışsın bencede bitsin çocuğunda öyle bi ortamda büyümesin hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
tarafından

Boyle beyinszler baba oluyor ben buna yanıyorum:angry:

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ya yemin ederim şok oldum bi baba bunu kendi evladına yapamaz ya Rabbim yardimcin olsun bir an once kurtul o adamdan yoksa o yavrulara yazık olur canm 
tarafından
Bosanmiyor canım rezil etti bizi mahalleye ailesini çağırıyoruz gelmiyorlar reddetmisiz diyorlar gurur yokki
(2,849 puan) tarafından
Sen boşanma davası ac ole yada böyle bosarlar sen merak etme
0 oy
(82 puan) tarafından
Bunların beyni doğarken içerde kalmış bacım o gorumceni yolasim geldi hele GT kadar boyuyla herşeye burnunu sokmuş iyiki abin varmış canım ya annen de anaçlığını kullaniyo doğal olarak ailen arkandayken o karaktersiz in kahrını çekme
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Gorumcenize ne kadar tavır aldıysanız umarım abinizede almışsınızdır her Ikiside *** çünkü. O çocuk için çok sağlıksız bir ortam tek üzüldüğüm bebek. Inşallah normal bi hayatı olur 
tarafından
Abimede aynı kini aynı tavrı duyuyorum sırf biaraya gelmesinler diye buraya gelmelerini istemiyorum ikisindende iğreniyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Kuzum sen bir ara yengemsen yag istedim annem izin vermedi diye sitem ediyordun, ozaman yorum yapmadım ama sebepsiz kimse kolay kolay kızından bşrşey esirgemez, annen doğru olanı yapıyor, eşin berduş serseri bri, neden abşn çalışıp onun karnını doyursun ki, ya katlanacaksın, ya bırakacaksın, eşine benzer bir tanıdıgımızın eniştesi de böyleydi, naptılar olmadı boşandı kız, kaynın abimi bırak bundan koca olmaz dedi, burda herkes kaynının sende gözü oldugunu söyledi, kaynın anen haklı, sende bi garipsin eşin bi tatlı söz söylediğinde herkesin sizi kıskandıgını düşünüyorsun, herkes doğruyu söylüyor sen görmek istemiyorsun 
tarafından
Ztn hatayı burda yapıyorum ona çabuk kaniyodum ne zmn pişmanım calisicam dese affediyodum herkese karşı çıkıyordum onlar bnm goremedigim gerçeklerin farkindalarmis bugün eşimin kizimi sallandrdigini duyduktan sonra sanki bugüne kdr sadce enayi gibi yaşamışım gibime geldi aileme dedim kesinlikle artık boşanmak istiyorum hicbi şekilde onunla yaşamak istemiyorum artık daha geçen kaynimin bana soykediklerini bildiği halde bugün utanmadan kardesimdr ne derse der diyo sanki o gün o küfürleri kardeşine kendisi yagdirmadi o kdr pismanimki buraya kdr sabrettime gormedigime
(2,078 puan) tarafından
Kolay kolay ayrıl demem kimseye, anlatıgın la birebir tanıdığımızın eniştesi, onlarda ailesi illallah etti, kızın babası kendilerine yakın wv tuttu, büyük bir şirkette iş buldu, oraya kolay kolay kimse işe giremezken işe girdi en fazla 4 gün, hastayım bahanesiyle bie hafta hastane hastane gezdi, yalandan doktor bana bu şehrin havası sana yaramamış hemen memleketine gir yoksa çok yaşamazsın dedi :D karısını çocuklarını bırakıp memlekete kaçtı, kız sonunda boşadı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 334 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Aminee! (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,268 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 469 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 752 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu

381,119 soru

11,409,669 cevap

34,946 kullanıcı

...