0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (360 puan) tarafından
Dişleri cikalidan beridir isiriyo zaten göğsümü emerken ama şu son bir haftadır çok kötü isiriyo canın çok yaniyo dün de oldu aynısı zaten her emdiginde isiriyo dün ısırıyo ama öyle böyle değil resmen derimi kopardı kanattı bir saat acıdı yandı ve hep öyle isiriyo artık gerçekten çok korkuyorum oğlumu emzirirken buna bi çözüm bulabilirmiyim sizce isirmamasi için bir yolu varmıdır bu arada oğlum bir hafta sonra yaşına girecek 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sütünü biberona sağ versin ...

Yoksa seni daha çok ısırarak annesi...

(360 puan) tarafından
Biberonu ağzına almıyo artık bardakla iciyo herşeyi anca öyle olur böyle devam ederse süt sağım makinası alicam mecbur canım çok yaniyo bazen ağlıyorum resmen
tarafından
O zaman sütünü sağ bardakta ver , sen nasıl dayanion isirmalara :)
(360 puan) tarafından
Ağlaya sizlaya dayaniyorum cnm napiyim Allah izin verirse kaynanam köyden gelince çalışmaya baslicam o zaman mecbur sagip vericem
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Normal canım ısırıyor lar yapcak bişey yok
(360 puan) tarafından
Ay resmen kanattı yaa
0 oy
(535 puan) tarafından
Isırdığı anda çek memeden ve konuş ciddi ciddi ısırdığı için canin acıdığıni yapmaması gerektiğini anlat ve tekrar ver memeyi tekrar ısırırsa emzirmeyi bitir ve ısırdığı için yaptığıni anlat gercekten bi kaç sefer sonra anlıyorlar benim oğlumda ısırıyordu bi ara bide bakıp gülüyordu ona oyun gibi ve sakin gülme 
(360 puan) tarafından
Aynen cnm dediğin gibi onlar oyun saniyo bilmiyorlar ki can yaktiklarini benim oğlumda öyle gülüyo hep oyun saniyi
0 oy
tarafından
Ciddi bir şekilde kız ısırdığı anda sert tepki ver emzirmeyi bırak emzirme o anda sonra tekrar al emzir yine ısırınca yine aynı şekilde kız. Uzmanlar öyle diyo. Ben aynısı yaptım kızım bırakmıştı ısırmayı
(360 puan) tarafından
Tamam cnm sağol teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Isırdı mı kapat verme. Isırdıkça mimiklerin hoşuna gidiyor oyun zannediyor. Ben ısırdığı an bırakıyorum veya meme değiştiriyorum. Oyle cok buyuk ısırma olmadı 
(360 puan) tarafından
Bazen yapıyorum öyle kaldırıp kucağıma oturtuyorum açmaya çalışıyo elleriyle uyanık
0 oy
(551 puan) tarafından
Benim kızımda aynı yara etti ısıra ısıra 
(360 puan) tarafından
Benimde o ısırdığı yer olur yakında hep aynı yeri kanatiyo
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Ne kadalik canim
(360 puan) tarafından
Bir hafta sonra bir yaşına girecek cnm
(44,724 puan) tarafından
Ayy benimkide 8 aya girdi henuz altta 2 dis var bende korkuyorum simdiden
(360 puan) tarafından
Benimkinin 7 tane var 4 üstte 3altta alttakiler çok acitiyo isirirken

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
27 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 242 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...