0 oy
237 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar yarın misafirlerim var ne yemek yapsam diye karar veremedim ne önerirsiniz 

4 Cevaplar

+1 oy
(123 puan) tarafından
Domates çorbası 

Zeytinyağlı biber dolması

Fırında beşamel soslu mantarlı tavuk 

Bulgur pilavı 

Magnolia 
(8 puan) tarafından
Teşekkürler :)
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Patates tavuk 

Pilav 

Sarma 

Börek

Salata çorba 

Tatlı yeter
(8 puan) tarafından
Teşekkürler cnm :)
0 oy
(48,634 puan) tarafından

mercimek corbasi 

firinda kofte patates yada tavuk patates 
ek bi yemek taze fasulye bamya barbunya gibi
sehriyeli pilav
salata  
havuc tarator bide tatli yeter
(8 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm :)
0 oy
(1,207 puan) tarafından
bacım kesinlikle linç olarak algılama benimki sadece uyarı 

Ben evime kimseyi almıyordum hiç bir yere cikmiyordum market hariç taa ki geçen güne kadar oğlum burnuna boncuk sokmuş onu hasthanaye götürdüm sonuç ne biliyor musun pozitifim yapma etme hele çocuğun varsa hiç alma herkes test yaptırmaya gittim kuyruğunu görsen belediye bedava bişey dağıtıyor zannedersin sadece öksürük vardı zaten o gün hastahanede suphelenmistim ve öksürük vardı tedbir amaçlı test yaptırdım ve pozitif ve ben şu an oglumdan ayriyim ne yazık ki ayrı bir odadayim oğlumun sesini duyuyorum eşime gidip anne yoook diyor duyuyorum gelip kapıma vuruyor ama dokunamiyorum o yüzden lütfen ama lütfen dikkat et evine kimse sokma :(((
(1,207 puan) tarafından
Bilmiyorum ikbos ya iyi miyim değil miyim inan bilmiyorum hastalığı soruyorsan tek öksürük ve baş ağrısı var çok şükür onun dışında bişey yok ama kendimi çok yanlız hissediyorum çocuğuma karşı çok suçlu hissediyorum oğlum bensiz durmuyor sürekli kapıya çıkıp Berna Berna diye bağırıyor eşime gidip anne yoook diyor hastalık olarak yine idare ediyorum ama sanırım psikolojik olarak cokusteyim umarım atlatırz
(48,634 puan) tarafından
Allah boyle kucuk ayrilik versin bir daha yasatmasin canim benim berna diyen agzini yiyim minnosun karantinan bitince bide benim yerime op
(1,207 puan) tarafından
İnşallah sağ salim atlatıp kavusabilirsem kocaman öperim canım
Senin elos nasıl büyümüştür o artık
(48,634 puan) tarafından
3 yasinda canim bronşit oldu yeni yeni topluyo kendini
(1,207 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım bir an önce atlatir inşallah yavrularımızı korusun Rabb'im

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 123 göst.
23 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
0 oy
4 cevap 492 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Ayazaral (25 puan) tarafından soruldu

379,285 soru

11,353,055 cevap

34,824 kullanıcı

...