0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda imam eşi olanlar varmı  nasıl gidiyor nerlerde görev yerleriniz 

6 Cevaplar

0 oy
(119,728 puan) tarafından
Eşim imam degil sana bisi sorabilirmiyim
tarafından
Öyle bişey gerekli değil illa  süren sürer
Sagol bacim

Öylesine sordum canim aklimda bi kac soru vardi iyi denk geldi
(27,527 puan) tarafından
He iyi kimseye birsey olmasinda
Dedemin durumu cok kotu hic duzelme yok aksine kotuye gidiyo aklimda bulunsun diye sordum
(27,527 puan) tarafından
Hm anladım Rabbim şifa versin
Evet bayanin dedigi gibi şart birsey degil  surende var surmeyende ..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elhamdülillah iyi gidiyor canım ikimizde memnunuz sivasta bir köyde yaşıyoruz 
tarafından
Rabbim huzurunuzu bozmasın sağlık afiyet versin ins.asil memleket neresi kaç sendir imam esin
tarafından
Aslen ikimizde erzurumluyuz eşimin diyanette 3.cü senesi
0 oy
(969 puan) tarafından
Ben değilim ama komşum imam eşi çok samimiyiz eşi sürekli evde yaninda 
tarafından
Ayy sorma bizde koydeykenhep öyle 7 .24 evde Oğur oliyosun artık Allah'tan  3imam eşi vardı koydedde birbirimize gider gelirdik herkezin aynı sorun ztn
(969 puan) tarafından
Biz ilçedeyiz canım sürekli yanında eşi durekli yardım eder imreniyorum bazen ama onun içinde kötü bı yandan insan kafa dinlemek ister
tarafından
Evt aynen öyle ne gelmek isteyen rahat gelebikiyor erkek sabah gitcek akşam gelecek ben çok sıkılmıştım artık  2cocuk bı adam ne yemek bitiyor ne iş güç Allah'tan koydesin diyosun biraz rahatliyosun.cok şükür artık memlekete geldikte sabah gidip akşam geliyor
(969 puan) tarafından
Evet o yönden kötü ben gidince eşi odadan mutfağa gidiyro mecbur öyle oturuyoruz ama o benim evime serbest geliyor eşim sabah gidiyor akşam geliyor
0 oy
tarafından
Bursa dayız bizde çok şükür her halimize bazıları imamları namaz kildirma memuru yahut kâfir falan olarak görüyor olabilir ama elhamdülillah ehli sünnet müslümanız 
(2,055 puan) tarafından
Doğru söze ne hacet alkışlıyorum seni aynen dediğin gibi:))
tarafından
Yok cnm elhamdülillah   öyle değil cemaat istekli olacak ki imamlarda öğretmeye razilar ztn ama rabbim sayilarini çoğalsın ins  cemattler hep yaşlı kesim  gecnlere akıl fikir versin  doğru yola getirsin ins
tarafından
Yani ben bütün sucu cemaate atamam umursamayan imamlar da var elbet ama tarla isleri yüzünden vakit bulamamayi bahane eden cemaate, elinde ibrikle su taşıyıp tarlada abdest aldırıp cemaatle namaz kildiran Rahmetli Abdulmetin Balkanlioglu hoca gibi imamlar çoğalması duasıyla diyelim  :)
tarafından
Amin ins hocamız bitaneydi cnm
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bartın ulustayiz bizde 7. Yılımız bitecek bu yılın sonunda insqlhh burası 3. Görev yerimiz seviyorum burayı arkadaş çevresi köy filan iyi şükür :))
tarafından
Bizde 3bucuk sene köylerde durduk 2koyde sonra geldik memleketimize merkeze 5dk lik bı köyde köyde dgil  birleşti artık merkeze .gidip geliyor 5.senemiz bizimde
(2,055 puan) tarafından
Bizimki de beldeye çok yakın bir köy memleket neresi
tarafından
Balikesir
(2,055 puan) tarafından
Balıkesirli hoca arkadaşımız ve de hanımı var çok iyiler:))
0 oy
tarafından

İmam eşleri olarak Bi gurup olsa ne iyi olur :D diğer gurupları sevmedim katılmadım ama olursa ona katılırım 

tarafından
Oyy maşallah 27 yaşa 3 çocuk sığdırdın desene :)
tarafından
Bende 27yasindayim eşimle aynı yastayiz beraber okuduk imamhatibi.3.ye hamileyim .5aylik 8yasinda bir oğlum 7yasinda bir kızım var
tarafından
Erken atıldık hayata liseden sonra evlendik hemen  evlenince okuyor arkaa arkaya
tarafından
Köyler güzel ya bende çok seviyordum
tarafından
Hayırlısı olsun evet köyler güzel insanları iyiyse tadından yenmiyor. Bana özel mesaj atarmısın orda adın dursun. Kaybetmeyelim birbirimizi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 306 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 256 göst.
0 oy
11 cevap 289 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu

382,553 soru

11,453,521 cevap

35,030 kullanıcı

...