0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ya biraz önce eve geldik baktim yukardan hızlı hızlı bi kedi geliyor normal yavru sayılır henüz cok temiz Duruyor kayinvalidem ev kedisine benzettigini söyledi bende aldim ufak bi bahçem var oraya koydum sut ve suda koydum salam verdik yedi simdi ağaçların dibinde yatıyor çocuğum da elini vurdu oynadi birwz korkuyorum açıkçası iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum sizce sokağa bırakayım mı geri

14 Cevaplar

+3 oy
(10,067 puan) tarafından
bahçen varmis ne guzel. Allahın sana gonderdigi bir sevap o sahip çık canım. Kendi çocuğun gibi dusun. Biz evde bakiyoruz. Bildigin cocugumuz
tarafından
Teşekkür ederim canm ;)
-Reklam-
+1 oy
(418 puan) tarafından
Bahçen varsa kalsın ne güzel kışın da kedi evi koyarsınız belki sokaktan daha iyi atlatır kışı :/ 

1 kedi beslemek 40 fakiri beslemek kadar sevabı var der babannem, evinize bereket getirir
0 oy
(2,634 puan) tarafından
bahçen varsa besle. Oğluna yoldaş olur. Yurt dışındakiler bebegi hayvanlarla büyütüyorlar, onlara birsey olmuyor. Ki bebeginde bahçeye gidince vs görür. 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Veterinere götürüp asılarını yaptırısanız hiç birsey olmaz
0 oy
tarafından

Bence sal gitsin yazik anasina kavussun :)

tarafından
Canim ya baya baktim ama ev kedisine benziyor belki soran olur kalsın bi kac gun :))
0 oy
(1,008 puan) tarafından

Canim ******.bakmak.ciddi.sorumlulluk ister oglun evet eğlenir.kucuk ve cok.sevimli ama.omurluk bakacaksın al.degilse hayvana yazık alışacak.size onumuz kış havalar.sogucak sen.onu beslemeye devam.edicek misin 

Sonrasinda süt cok.zararli kedilere bağırsakların bozup.ishal.yapiyor yavruysa ölüme.bile.sebep olur o sutu azicik.sulandir.bu saatte birsey bulamazsın sulu olursa daha az.zarari olur salamida.devamli verme.veye pişir de.ver 
Eger bakmaya karar verirsen patates az pirinc ve tavuk haşlayıp robota ez oyle ver evde kalanlardan.da.yer zamanla 
bebek.kediler hem.cok.sever hem.cok.faydali
Benim 3 tane.kedi evladim var çokta bebek.kedi bakıp sahiplendirdim dünyanın.en.tatli canlıları onlar biraz sorumluluk ister ama severek yaptırırlar zaten.her.zorlugu  
tarafından
Aynen canim cok güzel yazmışsın bakacagim duruma umarım üstesinden gele bilirim teşekkür ediyorum
0 oy
(48,709 puan) tarafından
yerin varsa evin komşuların musaitse bak bir suru suru kedi bakiyoruz bahçede asilari falan yok yaptirmak gerekir belki ama.hangi birine yaptircaz 
tarafından
Küçük bi bahçem var canm
(48,709 puan) tarafından
bakarsin orda biz kalan yemeklerin suyuna ekmek dograyip veriyoruz
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Canım en azından veteriner asi yapsın pire uyuuz vs icin rahat eder cocuk dokunsa bile bilemezsin çünkü 
tarafından
Aynen canm baka bilirsem götürürüm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kuzum bakıp bakmamak sızın tercıhınız ama kedı mı cırmaladı cocugu orayı anlayamadm. Sokak kedısı cırmaladı ıse aşı vuruyorlar kuduz aşısı. İhmal etmeden goturum doktora. 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ben hayatta besleyemem ne bahçe de ne evde. Çünkü hayvanlara karşı fobim var yaklaşamıyorum. Bana yakınlaşırlarsa çığlığı basıyorum. 
tarafından
Eeee simdi bunu neden yazdiniz, burda fobileri mi konusuyoruz biz.
(3,136 puan) tarafından
Besleyemem diye yazmışım  dikkatli okursanız. Nedeni illa ki sorulacağı için önceden açıklama yapmak istedim. Bu ne arkadaş yaa önüne gelen benim yorumlarıma karışır. Bir daha kimse benim yaptığım yorumlara birşey yazmasın post sahibi dışında
tarafından
Siz beslermisiniz diye sormamis ki besleyemem yazmissiniz, insanlari korkutmaktan baska isiniz yok. Herkes postlariniza karisiyorsa biyerde yanlis yapıyorsunuz sacma sapan seyler yaziyorsinuz demek ki, istedigim yoruma istedigim seyi yazarim o da sizin EMRINIZLE olucak sey degil.
(3,136 puan) tarafından
Sen ve senin gibi bir iki kişi dışında kimse karışmıyor sizde kendinizi çok bilmiş saydığınız için ve laf sokmaya yer aradığınız için karışıyorsunuz.  Ve bu yorumda korkutulacak bir şeyde yok. Bende istediğim yere istediğimi yazarım sizde karışamazsınız olumlu ya da olumsuz. Ne yapmalıyım demiş. Bende bu şekilde fikrimi sundum.
tarafından
Valla ben kendimi cok bilmis falan saymiyorum. Ama sen ve senin gibi gereksiz yorum yapanlara karisanlar varsa cok sevindimm. Ayrica sen yukardaki yorumu fikir sunmak olarak goruyorsan zaten konusucak bisey yok :D hangi fikri sunmussun goremedim ben orda. Fikir ne demek bilmiyorsunuz muhtemelen.
0 oy
tarafından
Canim cok buyuk sevap ****** beslemek, ozellikle kedi beslemek sunnettir zaten.  Bahcende varmis bak ne guzel, kalan yemeklerimizden verirsin, Rabbim sen verdikce evdeki rizkini cogaltir. Veterinere e gotur bi dis parazit asisi yapsin piresi biti varsa ölür. Yavru kediler cok oyuncu olur oynamaya calisir muhtemelen. Hic korkma biseycik olmaz
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Niye kötü olsun ki mis gibi bir kedi çocuğun olmuş, bahçen de varmış. Ben bahçesiz evimde kedi kızım ve oğlum ile yaşıyorum, hem de çok hırçın olmasına rağmen oğluma zerre bir şey yapmıyor. 

Hayvanlardan insanlara özellikle bebeklere zarar gelmez, biz insan oğlu kendi dışımızdaki her şeye zarar veriyoruz, hayvanlardan korkmayın ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(549 puan) tarafından
Evde olsa neyse de tüy fln gercı yabancılar hem bebekle buyutırler bz bırz takıyorz ama cnm bahçende var madem neyı dusunuosn daha Bı sut su verrsn en fzla

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 197 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.
26 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 176 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu

380,726 soru

11,399,184 cevap

34,923 kullanıcı

...