0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Eşim zambiyaya gitcekti evin kredisini ödemek icin burda para yetmiyor dedi 8 ay gtcem dedi annemde hep yollama diyodu meğer saniyomuşki ben 8 ay annemlerde kalcam.

Ben dedimki anne ben kaynamda kalrm o gidince dedim hee o zaman gitsin dedi 

Bende bnm iyilgm icin gitmesin diyo saniyodm ama niyeti onlarda kalmamammiş

Rabbim kimseye düşurmesin 3 aylkta oglm var

17 Cevaplar

+1 oy
(7,410 puan) tarafından
Ya canim hayat iste bazen en yakınımız en  uzagimiz oluyor. Kayinvaliden iyidir insaAllah. Yerinde olsam 1 gun bile kalmazdim annemde. Kaynanami cekerim daha iyi en azindan kotu bise olsa  kaynana  dersin. Ama annenden duysan mahveder tekrardan 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Okuyunca sasirdim cunku benim annemde hic kalmiyiruz diye cok uzulur annelere kurban olayim biz ne bu rahatlıkta zir buyutuyoruz cocuklari onlat gecmiste ne cilelerle buyutmusler bizi haklari odenmez ama bir gercek varki insan evlendikten sonra ailesinin evine sigamiyor esin kaynananlar burnundan getirse oyle yada boyle devam ediyorsun hayata ama ailenin bi lafi icine oturuyor birdaha cikmiyor esimle kaynanam burnumdsn getirirdi bosanma raddesine gelmistik birgun annemle esarbimi yapmak icin isigi acmistim abim bi hisimla isiga vurup kapatmıştı baban mi oduyo lan faturayi diye o gun bugundur evimde huzur olmadi icin elimden geleni yaptim cok sukur basardim simdi cok mutluyum ama hala abimin o lafi icimi acitir Rabbim ne ese ne evlada ne anneye ne babaya kimseye muhtac etmesin INŞAALLAH 
0 oy
tarafından
Ay yanlış anlamışım bunu diyen kendi öz be öz annenmis  ne diyeceğimi  bilemedim canım 
(12 puan) tarafından
Bilmiyorumki
0 oy
(119,214 puan) tarafından
Anneler cok baska acidan bakiyolar hemen uzulme belki cevreden laf soz olur diye dusunmustur
(12 puan) tarafından
Kimse bişey diyemez sana diyodu
0 oy
(1,793 puan) tarafından

Allah'ım hiç kimseye muhtaç etmesin oğlum kızım dedirtmesin bizleri inşallah ♥️ kendi annemiz boyle düşünürken bı başkası neler düşünmez ?? :'(

(12 puan) tarafından
Amin allah razi olsin
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin derim hep
(12 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(996 puan) tarafından
Canım ben senin postun okuyunca annen gitmesin diye öyle diyor sanmıştım hatta yorum bile yapmadım ama annenin bu düşüncesi çok kötü olmuş senin adına üzüldüm
(12 puan) tarafından
Şuan üzgun oturuyorum annemde noldu deyip soruyo yok bsey dyorum
(996 puan) tarafından
canım bence annenle bu kadar mesafeli olma içinden ne geçiyorsa senin annendir söyle darıldıysan üzüldüysen sonradan içinde kalacağına annem bilsin üzüldüğünü niye böyle yaptığını belki başka bir nedeni de olabilir bilemeyiz yani
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim annemde şimdi kocam varken sizde kalacam desem 3 gün oruç tutar ya. Tabi bu da benim için kötü bunaltıyor beni. 

Acaba yaşlı mı annen bebekle zor olur ses olur diye mi böyle düşündü
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam kendi evimde kalırım annemede 8 ay boyunca hiç gitmem 
0 oy
tarafından
Ne anneler var ya Tövbe yarabbim 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Öyle Bi durum olsa annem zil takıp oynar orda kalıcam diye

Allah yardımcın olsun tez zamanda kocana kavuştursun 
0 oy
(359 puan) tarafından
Bence yanlış düşünme canım çünkü esin yok ve sen bebeğinle  nerde kalırsan kal oraya sorumluluksun  allah korusun başınıza bo şey gelse esin demezmi  ailene siz nerdeydiniz faln diye bu yuzd3n istememiş veya sıcak bakmamış olabilir yani 
0 oy
tarafından
Canim herkes birseyle imtihan edilirmis üzülme Allah büyük ne olursa olsun insan evladinin yaninda olmali yani sasirdim acikcasi bende annemde kaliyorum suan ne kira verdirtir ne faturalari odetir marketi pazari halleder bide ustune her cikista dışarıya oglusuma bir suru sey alır gelir bu ayda ben odim derim asla kabul etmez cok uzme kendini belki ilerleyen zamanda anlar hata yaptigini
(12 puan) tarafından
Ben evde limonata alsalar icmem cikilata alsinlar yemem cok cekinirim ev işinde yemekte yardm ederm
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Nasıl olur ya böyle ben anlamıyorum Allah kalbine sevgi versin annenin. Benim annemler koşa koşa evet der kızımla sizde kalacağız desek :(

0 oy
(822 puan) tarafından
Benimde eşim yurt dışında çalışıyodu 3 aylık kızımla ana evinden ağlaya ağlaya evime dönmüştüm sığamamıştık bi türlü o günü ömrümce unutamam hatırladıkça burnumun direği sızlar hala :(
(12 puan) tarafından
Bende sigMiyorum
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Rabbim kimseye muhtaç etmesin kaynana istrmese insanın zoruna gitmez ama öz  anne yapınca çok ağır oluyor :ermm:

(12 puan) tarafından
Sorma aynen oyle
0 oy
tarafından
Bazı anneler gerçekten çok değişik oluyor canım seninki de Onlardan birisi anladığım kadarıyla Ne olmuş sanki 8 ayın 8 ayını da onu da getirecek değilsin gider 2 ay 10 da 2 ay kaynanan da kalsan zaten sürenin yarısı bitiyor yani geriye kalan 4 ayda da oğlum büyümüş olacağı için kendi evinde idare ederdim ama dediğim gibi Bazı anneler kızları evden çıktıktan sonra bir daha uzun süreli evlerine kabul etmek istemiyorlar Ben bunu daha önce de gördüm şahsen benim annem de öyledir Mesela bir ayı geçkin yanında kalsam göndermek için türlü türlü bahaneler Arar
(12 puan) tarafından
Evet sığmiyoz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 499 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
0 oy
5 cevap 115 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevda doruk Atalay (68 puan) tarafından soruldu

378,878 soru

11,340,494 cevap

34,807 kullanıcı

...