0 oy
547 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kizlar merhana babam ankara tipta kanser tedavisi gorurken coronaya yakalandi zaten bobrek nakilli kalbine pil takili bi hastaydi dunde covid oldgunu ogrendik orda yan odasinda covidli bir hasta vardi orayi sikaywt edebilrmiyiz napmamoz laizm onkolojide nasil pandemi olabilyor zaten heosi pamuk ipliginde artik babamin iyilesme sansi hic yok annemede bulasmistir ve oadaya kitlemisler ikisinide ne yapmamiz lazim bilmiyorum keske o hastaneye yatirmasaydik bobregi iflas etti tedavi gorurken adam 2 haftada boyle oldu halen inanamiyorum simdi bizede bulasmistir diye dusunuyolar 

18 Cevaplar

0 oy
(662 puan) tarafından
Allahım korusun canim aklina kötü seyler getirne Rabbim sifa versn 
(45 puan) tarafından
Biz babamdan vazgectik artik cok aci ama anneme bisey olmasin basimizdan gitmesin insallah
(662 puan) tarafından
amin canım ALLAH korusun 2sinide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım şikayet etsen nolcak sonuç alabileceğini sanmıyorum Ankarada o kadar çok vaka varmışki rabbim korusun hepimizi
(45 puan) tarafından
Kronik rahatsizliklarda corona iyilesebilyormu gercekten hic iyi degilim artik geldgimden beri olaysin dertsiz gun gecmiyor hamileyim birde artik bebegimide unuttum
tarafından
Canım benim anlıyorum seni çok zor ama şuda bir gerçek rabbim alnımıza ne yazdıysa onu yaşıyoruz gencecik biri dayanamazken kornaya 92 yaşındaki teyze yürüyerek çıktı hastaneden hemen kötü düşünme allahtan umut kesilmez dua edelim atlatır inşallah
(4,961 puan) tarafından
Rabbim isterse iyileşir canım.. bizim köyde 90 yaşında dede iyileşti evine döndü .. ecel gelince herşey bahane olur.. ama ecel gelmesse nolursa olsun hiç bişey olmaz inşallah size bağışlasın rabbim
0 oy
(324 puan) tarafından
Allah sıva versin inşallah çok geçmiş olsun

E devletten cimer e şikayet yaz canım en etkili şikayet bu oluyor.
0 oy
tarafından
Cok geçmiş olsun Allahım şifa versin 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yaaa :( rabbim korkuttugunuza uğratmasın ins çok üzüldüm:(
0 oy
tarafından
Allah topyekûn başta babana sonra hepizine şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Ankara tip dedigin dikimewindekimi cnm ne isi varmis orada covidli hastanin?? Cok gecmis olsun bol bol dua edin cnm.
0 oy
(449 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm hastanede pandemi bölümü ayrı olması gerekir bir de yan odadan babana nasıl buluşacak?allah şifa versin anne de babana 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bence kesinlikle şikayet edin öyle bir kronik hastali insanların yanında korona hastasının ne işi var. Nasıl iş yapyo bunlar.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm. Yan odasında ki hasta da kanser hastasıdır hemde covidlidir belki yoksa neden o bölüme alsınlar 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah. Valla sağlık bakanlığına şikayet edebilirsin oda bişey çıkmaz ama kanser hastalarının olduğu yere corona lı hasta koydularsa gerçekten ve  tedavi sırasında böbrekleri iflas etmeye başladıysa bence show haberi çağırıp anlatın anca öyle şikayeti sağlık bakanı cumhur başkanı görür müdahale edilir olaya. 
(45 puan) tarafından
Birde doktorlar kizlarin bulastirdi diyormus onlar tasiyici diyormus bizde hic bisey yok ama
tarafından
Test yaptırın sizde bişey yoksa bence medyaya verin olayı
0 oy
tarafından
Yan odadaki hasta da kanser olduğu için orda yatıyor olabilir covid belki hemşire den doktordan bulaşmış bile olabilir kötü düşünme şifayı ALLAH verir geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Şuan eşimin yengesi ayagı bile kalkamiyor kanser covid oldu 5 gün geçti evde tedavisi sürüyor hiçbir hastane kabul etmemiş evde olacak demiş sadece bi ignesi varmiş kanser hastaları için oda burda yokmuş diyarbakır dan isteyecek mişler artık naptilar bilmiyrom bu durumda sadece Allah a dua etmek gerek Rabbim tez zamanda şifasını versin. Git gide insalar azda olsa atlatacak önceden çevremizde hiç yoktu şimdi çevremiz hepsi covid 
0 oy
tarafından
Bela okumak istemiyorum ama turizme aman bisey olmasin aman millet 1yil beklemesin hemen acik dügun yapsin göbek atsin.her yere bulastirdilar yaziklar olsun.simdi bu insanlarin vebalini kim verecek.hala ben koronaya inanmiyoruk diyrn mallar var ya kan beynime sıcrıyo.kimi kime sikayet edeceksin canm
(45 puan) tarafından
Birde doktorlar bize atiyormus senin kizlarindan bulasti onlar tasiyici diyormus
0 oy
(45 puan) tarafından
Annemide karantinaya aldilar yaninda ve anneme testte yapmiyolar suanda annemde riskli seker hastaligi var ve bizlerde onlarla temas halindeydik bizede bulasmos olabilr ama test yapmiyolar  artik tv deki onlemlere katiyen inanmiyorum bu tesler kimlere yapiliyor belli degil gozumuzun onunde oldurcekler sevdiklerimizi 
tarafından
Raabim korusun  şafi ismiyle şifa versin inşallah mevlam ... Allah büyük canm bol bol dua edelim hem psikolojik olarak hemde bedenen çok yıprandık artık rabbim beterinden korusun avı yaşatmasın inşallah
(45 puan) tarafından
Amin allah razi olsun eksik olmayin dualarinizda babama annemede yer verin cok ihtiyacimiz var :(
0 oy
(592 puan) tarafından
Canim kimi kime sikayet edeceksin ki :( bizim de bir akraba kanser tedavisi gorurken covid bulasti onkoloji bolumunde nasil covidli oluyor aklim almiyor, rabbim sifa versin...
(45 puan) tarafından
Benim babamda suan ayni sorunlarla ugrasiyor annemde karantinada yaninda ve test yapmiylar artik biktik herseyden bende hamileyim bi yandan aglamaktan stres uzuntuden halek oldum bu dertler bi yana borde baska sehirdem geldim birde esimim suratsizligini cekiyorum senelik izin aldi geldo ben neyim derdimdeyim oda senelik izni biticek donelim derdinde
(592 puan) tarafından
Ah canim ya Allah yardimciniz olsun, esinin de anlayissiz olmasi cok kotu en cok destek vermesi gereken zamanda boyle yapmasa keske :(
(45 puan) tarafından
Bi abimiz yok kimsemiz yok arabayi surcek kimsemiz yok ona ihtiyacimiz var hastane mesafesi zaten uzak ankara gibi bi yerde donelimde donelim ihtiyaclari oluyorum annemgilin bigin tartistik birde onla zaten derdimiz basimizdan asmis
(592 puan) tarafından
Cok haklisin canim ya bu zamanda yaninda olmayacak da ne zaman olacak, rabbim kimseye muhtac etmesin babana da sifalar versin insaallah..
0 oy
tarafından

Allah yardimcnz olsun sagi ismiyle sifa versin anne babya bsey olmasin ya :'(

(45 puan) tarafından
Amin allah razi olsun canim
0 oy
tarafından
Canim ankarada ki vaka sayısı o kadar çok ki... Bulaşmaması bir mucize olurdu... Bende şehir hastanesine gidiyorum yan binaya geçecektim doktor kesinlikle bin içinden gecme dışarıdan dolan çok teklikeli ay sonuna bütün hastaneler kırmızı alarma geçecek dedi... İs aslında çok ciddi ama devlet buyuklerimiz hala tedbir almamakta ısrarcı
(45 puan) tarafından
Suan bizede bulasmis olabilr kendimizi izole ettik testte yapmiyolar bukadar test kimlere yapiliyor anlamiyorum zaten tek duan annme babama bisey olmasin onlarsiz napcam bilmiyorum cok uzgunum kimsemiz yok sahip cikcak :(
tarafından
Canim direk yapıyorlar test size nasıl yapılmadı? Benim enistemin yanındaki is arkadasinda çıktı. Hemen yaptilar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Neslidysn (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 94 göst.
23 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FilizEymen (7,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde ElaLii (233 puan) tarafından soruldu

378,122 soru

11,317,406 cevap

34,763 kullanıcı

...