0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından

Ah kizlar dogumuma 3 bucuk hafta kadar birsure kaldi

Allah razi olsun ev sahibim ust katimda oturuyor dogum temizligine geldi kızıyla. Elleri dert gormesin , teklif etsem de para almam asla dedi , insanlik olmemis be 

image

11 Cevaplar

0 oy
(2,589 puan) tarafından
Vaaaayyyy helal olsun kız 
(2,020 puan) tarafından
Valla kuzum Allah razi olsun
(2,589 puan) tarafından
Aynen ♥️
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından

Allah razı olsun onlardan ne guzel bana da esimin teyzesi geldi hiç bir zamn unutmam iyiliğini iyi ınsanlar Iyi ki varlar<3

(2,020 puan) tarafından
Ahhh iyiki iyiki varlar canimm
0 oy
(48,695 puan) tarafından
Allah razı olsun onlardan hediye alirsin sende
(2,020 puan) tarafından
Tabiki kuzumm
0 oy
tarafından
Vay bee vallahi helal olsun. Paralı yapanlar bile mırın kırın yapıyo Allah razı olsun 
(2,020 puan) tarafından
Aynen oyle canim elleri dert gormesin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Helal olsun valla. Hediye alırsın öyle yarım elma gönül alma birer tişört falan. Ben de aynı 34+3 yarın boyacı girecek yardımcı bulmaya çalışıyorum daha önce hiç çağırmadım da. Annem bacım uzakta kayınvalidem aşağıda yardım eder ama dünden beri ağrım var çamaşır katlarken bile canım çıkıyor. Bacım da geçen gün şakasına sataştım resmen hiç huyu değildir lök diye laf dedi görümcen gelsin ne işim var gelemem yardıma dedi. Gücendim resmen. Görümcem de gelcem dedi ama hayırlısı. Nasıl özendim ev sahibine anlatamam. 
(2,020 puan) tarafından
Allah rszi olsun canim, tabikii illaki bir hediye birsey  alırım,  cok dusunceli insanlar rabbim herkesi iyi insanlarla karşılaştırsin
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım.
0 oy
(774 puan) tarafından
Benimde sagolsun boyle bir ev sahibim var cok yardimci oluyolar iki bebeyle kavusturamiyom diye yardim ederler
(2,020 puan) tarafından
Allah razi olsun o zaman canim :)
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Allahım ne kadar şanslısın maşallah sana yabancı oldukları halde geliyorlar benim kaynanam da arar bebek nasıl hareket ediyor mu der temizlik yapmaktan yoruldum etmiyor diyorum hiç sesi çıkmıyor bugün de aramış temizlik bitti mi diyor bitti gel çay içelim dedim akşama laf sokmuştum ciddiye aldı çaya gelcek;)

(2,020 puan) tarafından
Ay ciddi misin, bazen insanlar bu kadar dusuncesiz oluyor iste rabbim yardimcin olsun kuzum, sen birini tutsaydin keske
(1,772 puan) tarafından
Sağolsun kız kardeşim yıllık iznini bana temizlik yapmakla harcadı bunu onlara söylemedim beni tek bildikleri halde öyle yaptılar Allah görüyor
0 oy
tarafından

Helal olsun vallahi bizimkide ben 9 aylık hamileyken doğumuma  1 hafta kala vileda kovasını kapıma koymuş apartmanı siliyim diye silmedim bende doğum yaptım 2 gun sonrs tekrardan koymus eşimde senin amacın ne lohusa kadına merdivenmi sildiriceksin diye azarlamıştı. 4 ay oldu hala daha silmiyorum :D

(2,020 puan) tarafından
Kiz ciddi misin sen o nasil bir dusuncesizliktir ya
tarafından
Sorma bunlar daha Hicbirsey :)
0 oy
(484 puan) tarafından
Ayy benim de annem geldi canım sağolsn bugün başladık bizde nasil mtlym anlatamam
(2,020 puan) tarafından
Cok sukur canim kolay gelsin size de:)
(484 puan) tarafından
Sagl canım benim sizede :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 440 göst.
28 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Cennet meleği (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 130 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy