0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Muge anliyi izledim ecrin bebegin olum haberiyle kahr oldum daha kac  meleyin cani yanicak boyle daha kac gunahsiz can gidicek bu kacinci ve son olacaginida sanmiyorum adi seref yoksunu igrenc mahluklar en agir sekilde cezalandırilmadigi ve insanlar sesiz kaldigi surece bu boyle devam edicek. Ben sesiz kalamiyorum cunki bende o yuzlerce tacize ugramis cocuklardan biriyim ustunden  kac sene gecsede unutamiyorum hele boyle haberleri gorunce mahv oluyorum canim caniyo lutfen evlatlarinizi kimseye emanet etmeyin onlarin soylediklerine inanin onlara yakin olunki basina bisey geldiginde cekinmeden gelip sizlere anlata bilsinler benim gibi susmasinlar. Allah yardımcımız olsun Rabbim sonumuzu hayir etsin:((((

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kuzum anliyorum ki cok zor bi donem gecirmissin annenle aran iyi deil mi ona anlatsaydin boylelerine cok cok agir bi ceza verilmedigi surece malesef boyle gider bu idam gelmesi lazim boyle 3 5 kisi asilacak ki bak yapiliyo mu bi daha yakinda pompei ler gibi tasa donuscez:angry:

(115 puan) tarafından
Ben anne ve babamdan cok çekinirdim zaten icine kapanik bi cocukdum 21 yasim var basima gelen bu olayi kimse bilmiyo esim bile ilk defe burda soyledim haberi gorunce dayanamadim:((((
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Adelet nerde ki canım müebbet hapis caydırıcı bir ceza değil tutturmuşlar bi pedofili diye hastalık ceza indirimi veriyolar bunu yapan hasta fln olamaz ya o kadar detaylı düşünüyorsa hasta fln olamaz allah kahretsin onları rabbim çocuklarımızı insan görünümlü şeytanlardan korusun inşallah 
0 oy
(4,758 puan) tarafından

Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn rabbim o şerefsizlerin belasını versin ne istiyorlar minicik meleklerden artık dünyaya çocuk getirmeye korkuyoruz ya :'(:(:angry:

(115 puan) tarafından
Bende iki kiz annesiyim ve onlar icin cok endişe ediyorum rabbim korusun evlatlarimizi
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn kuzum aminnnnnnnnn rabbim böylerinin belasını versin inşallah tatlım
0 oy
tarafından
Birde demiyorlar mı kurt sırtına artı canavar aldı diye ekrandan girip beyinlerini patlatmak istiyor insan pislikler lanet yaratıklar 
tarafından
Asıl şeytan asıl kurt onlar ama bunlara boule deyince bile şeytana kurta hakaret etmiş gibi hissediyorum kendimi akılları sıra insanları üç harflilere karşı olan zaafını kullanıp korkutup ört bas edecekler beyin yoksunu mahluklar
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Allah'ım ne zor bir durum yarabbim biz nasıl çocuğumuzhmu yetiştiricez bu igrenc dünyada :'( yeminn ederim doğurmaya korkuyorum ya. Dünyanın çivisi çıkmış keşke igremc pislik insanlar geberse kökü kurusa

0 oy
(299 puan) tarafından
Ben hep baskyla buyudm erkele knsma erkekle knsrsan su olur bu olur namusun gder vs vs vs en ufak bseyi ble ailemden gzledm sapik bi emlakci vardi beni binada kıstırdi öptü aileme soyledm bana inanmak yerine gidip o serefsze inandılar.. o yuzden siz siz olun evladinizn sizden korkmasina neden olmayn.. herseyni acikca anlatablsin birini mi sevdi gelsn desn anne sevglm var en azindan kminle arkadaslk kurdugunu biliriz. Suan cok ailesine soyleyemeyp  sevgilisi  tarafndn tecavuze ugrayan çok maalesef..

Allah hepsinin cezasini versin pislikler..
(115 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarim ben soyleyemedim aileme sesimi cikaramadim ha soylesem ailem inanirmiydi onuda bilmiyorum:(((((
(299 puan) tarafından
Benmkiler inanmadi canm senn adamda gözün var dediler ben 16 yasndaym adam 35 yasndaydi nasl gözüm olablrdiii.... o serefsz yuzunden yedgm laflari hakaretleri asla unutmyorm unutamam da hala icimde yaradir. Ailemn bana inanmayisini asla unutamyorm
(115 puan) tarafından
Cok uzgunum neden bi anne evladina inanmaz da tanimadigi birinin lafiyla evladini suclar cok yazik:((((
(115 puan) tarafından
Ben 11 yasimdaydim 10 sene gecti ustunden unutmadim olene kadarda unutmam :((
(299 puan) tarafından
Evlatlarmz insallah bizimle herseyi paylasr..  ne olursa olsun kizimin arkasinda olucam... bizimkiler cok tersler bu konularda annemn 2. Evliliği uvey babam d.bakirli onlarda bazen olmcak seyleri büyütmek adettir.. babamin ailesi icin dyorum kmse yanls anlamasn saolsn oz babamn uapmadgnj yapti.. ama 16 Yasndan beri isteyen oluyor her isteme haberi gelnce benim agzma ederdi kime ne umut verdn haber yolluyor millet dye hic tanimadgm gormedgm biri istedi  onda ble aynisini söyledi evlenme nyetm cok farklyms benim ( iliski için yani)   yediremiyordu isteme olayni..
Allah korusun tecavuzle veya bile isteye kizligimi kaybetseydm öldürürlerdi beni.. ben kizima boyle yapmiycam dogrusyla yanlsyla arkasnda olucam. Sende oyle yapti korkmasn bseyi gizlemesn annem arkamda ailem arkamda dyeblsn esinizde sevgisini oyle bi islesin ki gidip babadan gormedgi sevgiyi baskalarnda aramasn...
0 oy
(198 puan) tarafından
4 aylık bir kızım var gerçekten içim acıyor. Midem bulanıyor artık. Her şey bitti çocuklara sardılar yeter artık ya. Eskiden plan yapardım spora gitsin şuraya gitsin felan filan şimdi diyorum ki dizimin dibinden ayırmayacağım. Kimseye emanet edilmemeli. Amcasının afedersiniz izlediği po..ları gördünüz mü ? Yiğen por.. diye arama yapmış :(( Delircez artık gerçekten. Kime guvenicez ya. Hepimiz bizimkiler yapmaz deriz ama yapan yapıyor. En güzeli gerçekten işi gücü bırakıp çocuğuna kendin bakmak. Kız çocuğunu erkeğe emanet etmemek. Hoş kız erkek oda fark etmiyor artık :( Tüylerim diken diken oluyor ya insanlık öldü resmen kansizlar :(
0 oy
tarafından
En acısı da kendi ailesinden birisinin yapmış olması 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 450 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 574 göst.
0 oy
12 cevap 318 göst.
18 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,321 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde meryemcknn (2,674 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,685 cevap

34,778 kullanıcı

...