0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kizlar şöyle bir durum var kaynamla birlikte yemek yaparken bana hiç Birseye karıştırmaz hepsini kendi yapar deminde köfte yapıyor kendi yoguracak herseyini kattik ettik baktım salata ya yöneldi onuda kendi yapmaya başladı anne onu ben yaparim sen basla dedim orali olmadi benimde bu duruma canim sıkılıyor Ya bende birşeyin ucundan tutmak istiyorum yok hepsi kendi elinin altında 

İkinci sorumda şu ben kendi evimde yemek yaptığım da eşimin yemesi gönlü olmaya olmaya yersede başlar midem yandı midem yandi diye biraz önce dikkat ettim annesinin yaptığı yemeği sapur supur yedi demekki benim yaptığım hiç birşeyden memnun değil ne yemek yiye bildim yüzüm düştü yani ben bunlari hak edecek naptim diye düşünüyorum Canim cok sıkkın ya ben kuruntu yapıyorum yada hersey ortada
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını içeriğe uygun şekilde yazalım.

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kiz regl mı oldun :Dalinganligin üstünde ben öyle oluyir gersey gözüme batıyor 

tarafından
Yok kiz ya böyle şeylere cok takılıyorum kafam gidiyor resmen bak birwz sonra dolma yapacak çeker önüne kendi yapar bahaneleri hazir senin çocuğun durmuyor ayakta dolan der
tarafından
Amaaaan bisver yapsin ben dua ediyirum böyle bi kaynanm olsun bizimkidr anca yatsin *** götür sun hertarafi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birlikte mi yasyon  kaynanalar ne kadarlik evlsn
tarafından
Evet birlikte yasiyoruz 4 senelik evliyim
tarafından
4 senedir böyle mi
0 oy
(92 puan) tarafından
Eğer kendisi yapmak istuyosa tapsın sende dinlən dshaniyi ya ikincisində esin tabi annesinin yeməyini daha çok seçecek 
0 oy
(969 puan) tarafından
Boşver canım yapsın sen dinlen eşinde beğenmiyor oalbilir direk sor beğenmiyor musun diye anensinjn yaptığı gibi yap onu beğeniyor sa çok huysuz Luk yspiyirsa git anan yapsın de ahahaha
tarafından
Cok sinirlidir hemen birbirimize gireririz onunla birsey konuşulur mu ki
(969 puan) tarafından
Hım o zaman böyle gelmiş böyle gidecek mecbur
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Sen nerelisin eşin nereli yani farkli memleketlerin damak tadı farkli olabilir eşim afyonlu ben denizliliyim memleketler yakın ama damak tadımız,yemek yapış şeklimiz ve yemek anlayışımız farklı 
tarafından
Yoo ikimizde aynı memleketliyiz
(969 puan) tarafından
Afyon'da tek tabaktan beş kisi yer o yüzden sevmiyorum ve çok yemek çeşidi yok ben antepliyim Afyon'da yasiyorum yemekelrime bayılıyor komsualr
(1,337 puan) tarafından
Ewet benim kaynanamların yaptığı tek sarma,dolma,yoğurt çorbası,kuru fasulye pilav başka bişi yaptıklarını pek görmedim ama biz ceşit çok yapıyoruz
(969 puan) tarafından
Evet az çeşit var ve benim damak tadima uymadı
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay aman kuzum.bosver yapsin sende sofrayi felan kur yemeklerini yaparken esinin mide skntisi varsa cok yagli cok baharatli falan yapma ne kadarlik evlisin
tarafından
Ama annesinin yemeklerinde sıkıntı yok niyese 4 senelik evleyim
(7,098 puan) tarafından
O zaman esinle konus kuzum bu durumu bak bakalim ne diycek
0 oy
tarafından
Belki alışkanlık olarak annesinin yemeğine alışmıştır ya da sen baharat yağ fazla veya daha az kullanıyorsan ondan olabilir. Benim eşim de başta benim yemkwkerimi sevmezdi annesinin yanında onun yaptığı gibi öğrendim o şekilde yaptım şimdi yer sever. Kaynana da Yaptırmıyorsa boşver kendi yapsın sen izle onun yaptığı gibi yap eşin yer belki
tarafından
Bilmiyorum vallahi ; (
tarafından
Dene bakalım kaynananın yaptığı gibi yap
0 oy
(202 puan) tarafından

Sanırım eşim annesine demiştir ona yaptırma senin yemeklerin daha güzel diye ama boşver yapsın keşke benim kaynamam kendı yapsa :D

tarafından
Der mi der nerden bilim belkide demistir
0 oy
tarafından
Bosver canim sen soylemissin yapiyosa kendi yapsin burda ne postlar okuyoruz ki bende onlardan biriyim canim cikar ya kaynanamlarda ya benim evde oturur birseye elini surmez esin icin birsey diyemem annesinin yemeklerini daha cok begeniyo olabilir sor benim esim benim yemeklerime bayiliyor ustune para veriyo :) bizim evin masterchefi sensin diyor 
tarafından
Ne bilim bacim bende anlam veremiyorum açıkçası ne güzel ağzınınız tadı bozulmasın
tarafından
Alingan olma insan kendini yipratmaktan baska bir ise yaramiyo ama sana tavsiyem esinle konus guzelliklen cok ugrasiyorum eger begenmiyorsan  ona gore yapmim belki icinde dokunan birsey vardir ben evlendigimde hicbirsey bilmiyordum kaynanama sorup onun havadan gerile gerile ben ogrettim demesin diye gece gunduz yemek prograari herseyi takip edip izledim ogrendim simdi biri bize gelse yemegimi begenip hemen tarif falan istiykrlar soruyorlar kaynanam cildiriyo birkerede desen kaynanam ogretti diye olurmusun diyo evet olurum kimseye muhtac olmadan kendim yaptim en iyisinide yaliykrum ama bu o kadarda iyi birsey degil hep ac geliyor evime :)))
0 oy
tarafından
Valla canm sens amlıyorum ama kaynanan konusunda beraber otururken kaynanam herşeyi kendi yapmak isterdi  ben bazen çorba falan yapardım ondan önce akşam eşim yada kayınbabam güzel olmuş derse ertesi gün içine değişik bisey  katar ben yaptım  derdi...  Velhasıl kendi yaptıklarını beğenip yesinler istiyo 

Ama eşin konusuna bşşey diyemiycem eşinle konuş bence 
tarafından
Teşekkür ederim canim keşke benimde evim olsa ayrılsam
tarafından
Olur inşallah canm ya allah büyük dua et bol bol
0 oy
(82 puan) tarafından
Boşver canım ne güzel yapsın kendı benim kayananam bi salatayı zor yapar ne güzel daha ne istiyon
tarafından
Ya canim iyi ama kendi köfteyi yapacaksa bende salatayi yapmak isterim benimde elim birseye degsin diyorum
(82 puan) tarafından
Hiç yemek yapmadınmi peki o evde
0 oy
tarafından

Enine yat boyuna kalk canım boşver cok istiyorsa kendi yapsın :D düşünmeye bile değmez.

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Aman birak bosver valla oyle yapiyorsa kendisi yapsin yemegini benim esimde alismis tatsiz tuzsuz yemeklere annesinin evinde bende baharatli sarimsakli falan severim yemekleri ayni midem yandi midem agridi der valla dusunme bile bosver anasinin yaptigini yesin ozaman

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 211 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 891 göst.
26 Ekim 2019 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
31 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 06_nur_66 (49 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,351,997 cevap

34,822 kullanıcı

...