0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (651 puan) tarafından
Ablam bize gelince sürekli bı yerlere laf şöyle yok şuraya dolap yaptir şurasi çok kirli fln gibi. Geçen geldi böyle küçümser gibi mutfağın çok yaglanmiş dolapların faln dedi. Bende daha yeni temizlemiştim ama yemek yaptığım için fırın yagliydi sadece. Bende dedim yemek sonrası senin hiç mi kirlenmiyo dedi valla benim şimdiye kadar hiç seninki kadar pislenmemişti. Bende bişey demedim. Dün onlara yemeği gittin bı tane uzun sueter giymiştim altında püskül var. Onla dalga geçti cok komik duruyo diye iki saat güldü. Ben bişey alıp giysem çok begenerek ayy çok kötü duruyo deyip dogutuyo beni. Sürekli yaptığı bişey. Bı ara bı takım tunik pantolon giymiştim eşim çok begenmiştim onu ablam görünce ne biçim tunik çok kötü duruyor faln dedi soğuttu beni. Bide ben tersleyince ayy çok alingansin faln diyo haksizmiyim sizce. Bide geçen kardeşlerimle gurubumuz var oraya yazmiş evi çok güzel ama kullanmayı bilmiyo benim evim öyle olsa çiçek gibi yapardim

10 Cevaplar

0 oy
(62 puan) tarafından
Bu şey degilmi yaaa KİSKANCLİK :)
(651 puan) tarafından
Kıskançlık değilde fazla kendisini beğeniyo benim aldiklarimi faln hep kötü olduğunu söylüyor. Belkide zevklerimiz uyuşmuyo bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Basbaya kiskaniyo mesafe herzaman iyidir alingansin diyorsa sende pat diye ee sende çok patavatsizsin be abla de 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Abla da olsa kıskanıyor demek ki ..
0 oy
tarafından
Bu tamamen kıskançlık hasetliktir başka birşey değil 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Öz abla haseti maalesef, değişmez, ben kardeşime akıl veririm ama asla eleştirip yermem bu yüzden herseyi bana sorar
0 oy
(5,575 puan) tarafından

Ablan ya çok egolu yada çok kıskanç yada çok saf direk ağzına geliyo laflar düşünmeden konuşuyor

Benim kafama takılan böyle her şeye bir kusur bulduğunu bildiğin halde neden onun söylemi ile soğuyor sun hemen 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Çok anlamsız yani bana haset ediyor gibi geldi yoksa benimde kardeşim var asla böyle konuşmam onunla biseyi olsa da nazikce onu kirmadan söylerim böyle yerden yere vurarak deil arana mesafe koy pek iyi kokular gelmedi burnuma
0 oy
(315 puan) tarafından

Seni kıskanıyor kuzum hiç soğuma onun yüzünden mesafe koy gitsin :)

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kıskançlık var galiba ablanda. 
0 oy
(3,300 puan) tarafından
Benim ablam çok egolu bir insan düğünüm istediğim gibi olmadı 5 sene geçti hâlâ lafını yapar bu güne kadar hiç aramaz baktım aramıyor bende aramıyorum arada oğlanların resmini atıyorum her ne kadar abla da olsan insan kardeşini arar sorar ama.. 

Senin ki de kıskanıyor besbelli boşver araya mesafe kat 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 233 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy