0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (923 puan) tarafından
Ya kzlar benm anlamadigim acil gittik mesela doktor geliyor mu hemen araynca yada normal doğuma giriyormu ebe dogurtuyo diyolar ,:/ daha doktorla konsmadk

15 Cevaplar

0 oy
(1,165 puan) tarafından
Eğer doğum mesai saatinde olursa doktor giriyo tabi. Mesai saati dışında olursa biraz fazla para verince yine geliyo gelmezse ebe değil nöbetçi doktor doğumunu yaptırır. Benim bildiğim devlette ebe yaptiriyo dogumu
(1,165 puan) tarafından
Benim ikinci doğumum mesai saati dışında yani akşam oldu doktorumu aradım gelsin diye zaten nobetciymis. Nöbetçi olunca extra para vermene gerek yok.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne zaman gidersen git normal yada sezeryan doktorun geliyor ben akşam 10 da doğum yaptım aradılar doktorum geldi 
0 oy
tarafından
Özelde doktor geliyor nst bağlıyor ebe doğum başladıysa veya acil bir durum varsa ebeler arayıp çağırıyor 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben özel hastanede doğum yaptim daha günümde vardı 37 haftalık doğurdum sabah 6 da gittim hemen aradılar doktorumu 6.45 te yanımdaydı sağolsun 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Evet benim gece 2 de suyum geldi doktoru hemen aradılar. Önce ben aradm ama haftasonu olduğu icin telefonu kapatmis. Acile giderken hastaneyi aradık onlar da doktora ulaştı. Sabah 7 de de doktor geldiğinde doğuma aldılar. Ama doktor izindeyse bilemem
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Okadar para veriyoruz gelcekler tabi :)
0 oy
tarafından
Acilse hemen pırtlayacaksa ebe doğurtur. Ama zsmanı varsa doktorun gelir. Benim doktor gece 2-3 lerde hep giderdi. Kadın benim doğumum tatiline denk geliyor die tatile gitmeden 1 gün once suni sancıyla normal doğurtturdu
0 oy
tarafından
Oyleyse en iyisi devlete dogurmak
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Benim doğum özelde oldu gece olduğu için ilk başta doktorumla konuşmuştum gece gelebileceğini söyledi fakat daha sonra gelmiyor dediler bin pişman olmuştum resmen kandırdılar 

Başka bi doktor tercih etmemi söylediler ama o doktorda baya bı açılma olunca geldi onun öncesinde hep ebeler yardım etti 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ozelde dogum yaptim kendi doktorum pazar gunleri calismiyor doğumada gelmiyordu onun yerine nobetci doktor bakıyordu hatta doktorum pazar dogurmamaya calis demisti espirisine ama tabi pazar dogurdum butun herseyi ebe halletti nst olsun cati muaynesi olsun acilmam tamamlaninca doktor geldi o dogurttu 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ekstra para talep ediyorlar benm hittgm hastane deoyleydi sllahdan sabah dogurdum yani 14:15 de gerceklesti dogumum
0 oy
(313 puan) tarafından
Her hastanede gelmiyor 

Benim doğum yaptığım zaman akşam ve ctesiydi kendi doktorum gelmedi nöbetçi doktor yaptı pislik Allah'a havale ediyorum onu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hastaneye bağlı birazda benim doktorum hemen gelmişti gece gittiğimde ağrı ile 
0 oy
tarafından
Benimki sezeryan oldugundan doktorum yaptı ama eltim normal yaptı gece o yüzden nöbetçi doktor yaptırdı
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Benim gelmedi onun yerine nöbetçi olan başka bir doktor geldi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 203 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Susam (4,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.