0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Ya kızlar inanılmaz iştahım açık canım herşeyi istiyor. 1 hafta 10 gündür öyle böyle değil canım tatlı istiyor böyle şerbetli tatlı baklava flaan gibi yani al diyorum unutuyor. Neyse cikolatayla reçelle falan bastırdım o istegimi. Bu sabah uyandım canım öyle böyle değil armut istedi kendi kendime dedim eşim 4 de geliyor zaten işten o zaman gider alırız manavdan dedim. Eşim işten bir geldi baklava almış. Bende ben artık baklava istemiyorum armut istiyorum dedim :D seni kesicem benimle dalga mi geçiyorsun sen dedi :D sürekli canım farklı şeyler istiyor sizde böyle mısınız? En son bana *** boğaz beni de ye doy artık dedi :D

notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını kurallara uygun şekilde yazalım.

3 Cevaplar

0 oy
(8,080 puan) tarafından
Sonda biraz ayıp mi etmiş sanki oraya kadar gülmüştüm halbuki 
tarafından
Bilmem ben haykırmış yerlere yatıyordum fark etmedim öyle mi etmiş öyleyse smdi dövüşebiliriz;)
(8,080 puan) tarafından
Dövüşmen için dememiştim aslında hemcinsime boyle denmesi tuhaf gelmişti ama neyse senin için normalse benim için sıkıntı olamaz:)
tarafından
Vallaha gulucem diye farketmedim o da gülerek söyledi zaten ya :)
(8,080 puan) tarafından
Allah neşenizi bozmasın ☺
-Reklam-
0 oy
(903 puan) tarafından
Hamileyim ve bende sürekli bişey yemek istiyorum :) ama eşim şuan yanımda yok ailemin yanındayım ama çok şükür o konuda dert yanmıyorum canım ne istese ya gidip alıyorum yada internetten söylüyorum :) 
tarafından
Ne güzel benim 1 yaşında oğlum olduğu için pek dışarı çıkmıyorum:)
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Hahaha esim de kayın validemle konuşurken soruyor esra napiyo diye eşimde diyor tossuk gibi yiyor napacak :Dd şaka yapıyor ama kızdım en sonunda 
tarafından
Yo benim hoşuma gidiyor hamileligin güzel yanları :) doğumdan sonra dalga geçemiyorlar
(3,036 puan) tarafından
Yok kız geçen gün hemşire dedi kilo almaya başlarsın artık dedi dedim ben 10 kilo aldım gerçekten mi diyor 45 kilo ile hamile kaldım dua ediyorum hepsi girmesin doğurunca diye :D
tarafından
Gitmez bende oğluma 45 kiloyla hamile kalmıştım doğumdan sonra 52 ye anca düştüm şuan yine hamileyim :)
(3,036 puan) tarafından
Oo iyi ozaman :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 417 göst.
0 oy
5 cevap 872 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,769 göst.
0 oy
10 cevap 588 göst.