0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....................

5 Cevaplar

0 oy
(402 puan) tarafından
Sevgi olmayan evlilikte yapilacak tek sey bellidir....
(726 puan) tarafından
Ben seviyorum ama eskisi kadar değil soğudukta birbirimizden
(726 puan) tarafından
Psikiyatriye gidecektim Sence psikiyatri ile çözülür mü bu durum
(726 puan) tarafından
Benim delirmeme her geçen gün sebep oluyor sanki bu adamla evlilik sürdürmem doğrumu onuda bilmiyom cnm
(402 puan) tarafından
Sevgi bitince bir daha zor geliyor.uzmek umutsuzluga dusurmek istemem ama kotu bir koca ve kotu bir koca ailesi varsa bir an once ayrilmak omrunuzu bosa gecirmenizi önler.bosanmadan once hic degilse uzaklasip belki ailenizle yasayip pskolojik destek alabilirsiniz.ama tek tarafli cabayla olmaz.esinizin de bu evliligi kurtarmaya gonullu olup onun da evlilik danismanina vs gitmesi gerekir.bu farkindaliga sahip mi?
(726 puan) tarafından
Değil cnm gitmez psikiyatriye beni götürecek kendisi kötü birisi değil aileside kötü değil ailesinden dolayı bana sıcak yaklaşmıyor sadece ben hep sürekli ayrılmayı düşünüyorum ama soğudum herşeyden sürekli sıkıntı üstüne sıkıntı yaşamaktan bide adam evde kahvaltı yapmayı istemez yemek yemeyi istemez dışarda zaman geçirmeyi çok seviyor akraba çevresi olsun hep onların içinde belli bir mahalle var hep iç içeler oralarda gezinir zaman geçirir dedikodu dinler severde bu durumu eskiden sıkıntı ediyordum şimdi öyle değil soğudum istiyorum ama olmuyor hep ayrılık geçiyor aklımdan bilmiyorum psikiyatri ile çözülmü  bu durum
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Sevgi yoksa vurucan tekmeyi 
(726 puan) tarafından
Beni psikiyatri ye götürecekti hadi götürdü kendi bana karşı yine aynımı olucak yoksa kendiside düzelecek mı  demin seni sevmiyorum dedi
(964 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum bi takip et bkalim gene sana aynimk olck
(726 puan) tarafından
Bu bizim için zaten son çare olucak baktım böylede olmuyo bitircem artık alır çocuklarını da bakar başının çaresine napayım bende artık yoruldum bu hayattan çocukları alma şansım yok bakma şansım yok ailem karışık biraz böyle hergün çekeceğime herkes kendi kaderini yaşasın napayım eskiden beni çok güzel altan alırdı herşeyi şuan hiç öyle değil inada inat gidiyoz
(964 puan) tarafından
Bende ayriliyorum kuzum Allah yardimcij olsun
0 oy
(5,368 puan) tarafından

Belki bi anlık sinirle demiştir :ermm:

0 oy
tarafından
Sevmiyosa niye boşanmıyo senden ? Niye evli seninle
(726 puan) tarafından
Çocuklar var
0 oy
tarafından

Bu kadınların suçu nedir ki böyle haketmeyen erkeklere ömür harcıyorlar:(

(726 puan) tarafından
Erkeklerden evlilik yönünden zaten soğudum bidaha ömür boyu evlencemi düşünmüyom

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 823 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
0 oy
5 cevap 489 göst.
0 oy
29 cevap 874 göst.

380,178 soru

11,381,337 cevap