0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından

Kızlar 1,5 senelik evliyiz 3 aylık bebeğim var. Hamile kaldığımdan beri eşim sürekli o iğrenç videoları izliyor. Doğum yaptım yine aynı bana köpek gibi davranıyor inanın kadınlığımı sorgular oldu malum kilo aldım verdim vücudum eskisi gibi değil ama sürekli hareket ediyor bana sonra şaka diyor ama yetti artık. Dün ben çocuğu uyutup yorgunluktan uyuyakalmisim yine benim uyumami fırsat bilip izlemiş sabah gördüm. Ben bu evde neyim Allah aşkına ya kadınlık gururum falan kalmadı artık. Uyarmama rağmen izlemiş ben ne yapayım şimdi nasıl bir yol izleyeyim :(

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Tedavi olsun got...
(3,669 puan) tarafından
Kesinlikle... Olmadı telefonu duvara at kır izleyemesin
-Reklam-
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Onla iletişimi kesmekten başka hicbisey yapamazsın o buna devam edecek Allahbyardimcin olsun
0 oy
tarafından
Ailesine anlat 
0 oy
(302 puan) tarafından
Canım benmkide yaptı bi kere onu hala yapıyors bilemem tabi annesi gilin evinde kalıyorduk o ara işler icin gitmiştik sonra o dönmek zorunda kldı ve ertesi gün geldi akşm bi baktım onlar var ne bu dedim ne o ben yapmadım vs vs dedi o sinirle vurdum odadan kovadum girişte yattı sabah kalkan noldu noldu dedi ablaları annesi babası abisi yengesi bende her sorana oglumuza sorun o anlatsın dedim 1 gün 2 3gün hep orda yatyı konuşmadım anladı herkez bişynoldugunu bide bana tripleniyordu bende dedim kes babana anlatırım bak dedim daha fazla kücülme rezil etme kendini dedim sonra tekrr döndü ben kaldım bileklik almış bana altın peşimde fır döndü söz faln vrrdi bende birdaha görür duyarsam herkeze anlatırım koyar giderim dedim 
0 oy
tarafından
Sen bisey yapamazsin o nefsine hakim olacak.Bebeginle ilgilen kendini uzme bebegine yansitma.Sen ne kadar engellemek istesende vazgeçmek istemezse engelleyemezsin.Seninle dalga gectiginde senle onunla dalga gec sanki kendi kusursuzmu?
0 oy
tarafından
Bu erkekler evleniyo kole gibi kullaniyo hamile bırakıyo  hicbirseye izin vermiyo hayati zehir ediyo sonrs biz evde csnimiz cikarken gidio suslu suslu kadinlara bakiyo  bizde bir zamanlar oykeydik onkar bizi bu hale geturene kadar nefret ediyorum yaaa cok sukur esimin boyle huyu yok ama genede uyariri olurda birgun heveslenmeye kslkarssn bir kadina o senin ayagindaki corabi cikartip ailene saygi gostermez diyorum
0 oy
tarafından
Çağır annesini babasını böyle böyle de ya düzelir ya düzelir yoksa ayrılırım de gözünü korkut ş.eref.sizin gözü pek korkmazda pislik Allah ıslah etsin canim
0 oy
(774 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgecmez bence
0 oy
(1,302 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kuzu izliyolar malesef benim eşim o tür seyleri izleyenlere bir ton laf eder ama arada bakiyorum google gecmisine kendide izlemiş ama yüzüne vurmadim hatami ettim bilmiyorum ama ne b.k yiyosa yesin dedim
0 oy
(291 puan) tarafından
Çıplak karı mi izliyor esin. Yoksa karışık mi 
0 oy
(118,987 puan) tarafından
Yaa devlet bence bu tur videolari yasaklamali cok yuva yikiliyo bu videolar yuzunden buna bi care bulunmali 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 860 göst.
29 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.
0 oy
1 cevap 90 göst.

377,204 soru