0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (903 puan) tarafından
tarafından kapalı

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Kızlar canım sıkıldı biraz sohbet edelim :)

Var mı normalde vakit geçirmek için yada özel günleriniz de falan kendi yaptığınız şeyler mesela ben kına gecemde yakınlarıma dağıtmak için mendil yapmıştım kendi ellerimle :) sonra kına da kendim kullandığım ve yine yakınlarıma dağıttığım defleri kendim yaptım :) nişan çiçeğimi kendim yaptım :)

Bekarlığa veda partim de pastamı kendim yaptım :)

Şimdi de kızıma yapıyorum bişeyler hem çok seviyorum hemde o doğana kadar vakit geçirmiş oluyorum bişeyler yaparak :) bulduğum fotoğrafları eklicem birazdan aşağı sizde varsa ekleyin fikir olsun 

notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi.

12 Cevaplar

0 oy
(903 puan) tarafından

En İyi Cevap
Şuan evimde olmadığım için ancak telefonda olanlardan yükleyebildim :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok bacım hiç öyle el emeğim sana helal olsun 
(903 puan) tarafından
Aslında vakit geçirmek için birebir :)
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Ah vakit bulsam öyle çok severim ki el işleri oyuncak süs vs yapmayi
(903 puan) tarafından
Ne güzel en azından seviyosun inan bana bulabilirsin kafa dağıtmak için çok iyi oluyor :)
(5,324 puan) tarafından
Kızım tam yürüme döneminde 5 dk oturmuyor bakmak zorundayım takip etmek zorundayım yoksa yapisiyo yere ☺️
(903 puan) tarafından
Haklısın canım küçük bebekle çok zordur ablamdan biliyorum daha ben bakmadım tadına inşallah yakında :)
(5,324 puan) tarafından
Aynen kuzum sağlıcakla kavusta:)
0 oy
tarafından
Malesef kuzum yok benım 
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Tinne le tinneeee.

0 oy
(2,591 puan) tarafından
O konularda coook tembelim valla. Buraya yazdıgıma bakma parmaklarım bazen yoruluyor üşengecim hahah kac aydır burdayım puanıma bak anlarsın :DDDDDDDD
(903 puan) tarafından
Bende aylardır burdaym ama hesap değiştirdim puanım yerlerde :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben mutfakta iyiyimdir yeni şeyler denemeyi çok severim. Eşim mastershef katılsan sen seçilirsin diyor bana ☺️
(903 puan) tarafından
Ooo maşallah canım :) mutfağı severim bendee :)))
0 oy
tarafından

Sende ne caliskanmissin esin seni opsun basina koysun:D

Biz tembel karilariz

(903 puan) tarafından
Kız kocamı özledim zaten öpüp başına koyamıyor şimdi :((((
0 oy
(48,087 puan) tarafından
bende fotograf isteyecektim ☺️
0 oy
tarafından
Yapmadım aman yapana sayginduyuyom ne guzek.ama.asla.kendimi yoramam.ugrasamam kiz
(903 puan) tarafından
Evet bide böyle düşünenler var tabikide bende sayğı duyuyorum ama inan güzel uğraşlar :)
0 oy
(1,105 puan) tarafından
El emeğini çok severim ben valla . Nisan tepsimi hediyeliklerini baş aksesuarimi eşimin yaka çiçeğini hep kendim yaptım . Kina hediyeliklerimi dediğin gibi kendim yaptım . Kina başörtüsunu tel kırmadan kendim bir senede işledim . Kızıma bekarkenden beri ordugum dolu yelek hirka var . Hala da kayinlarima falan oruyorum bohcaya . Kızımın kapı süsünü kendim yaptım . 

Zamanında çok keçe işi şeyler takılar yaptım örgüler yaptım oyuncaklar yaptım sattım onları para kazandım okul zamanlarımda . 

Birde su kabağı işleme biliyorum çalıştım atölyede öğrendim usta oldum . Abime de öğrettim ikimiz çok yaptık sattık . Şimdi evlendim kızım var çok vakit ayiramiyorum o yüzden 
(903 puan) tarafından
Maşallah kızz sende ben gibisin desene :) bende kurdele nakışı iğne oyası kursuna falan çok gittim çalışmadığım dönemde yapıp sattım bayağı :) sonra da zaten kendi çeyizimi yapmıştım ve evlendim hala daha kardeşime teyzelerim falan yapıp hediye ediyorum :)
(1,105 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum :) insana meşgale oluyor hem
0 oy
(1,925 puan) tarafından

Kızım olsa giydircam diye bunu dikmiştim daha hamile kalmadan önce şimdi hamileyim çok şükür ama cinsiyeti belli değil daha.

image

(903 puan) tarafından
Ayy çok istedim onun kursuna gitmeyi ama çalışıyodum nasip olmadı ama hala istiyorum kızım olcak inşallah ona da bişeyler dikerim kendime de dikerim :) ne zaman nasip olur bilemiyorum
(1,925 puan) tarafından
Ben youtebeden videolara bakarak öğrendim çoğu şeyi, kursta öğreneceğin şeylerin aynısı, dikkatli bakıp ordan öğrenebilirsin bence.
(903 puan) tarafından
Aslında makine dinkişini biliyorum mefruşat kursuna gitmiştim orda mutfak takımı yapmıştım ve örtüleri kendim kesip dikmiştim ama bu kalıp çıkarma nasıl oluyor bilmiyorum :) ki insan istedikten sonra yapmayacağı şey yok ben biraz bu konuyu araştırıcam galiba :)
(1,925 puan) tarafından
Canım güler erkan derğileri var onlardan kolay kalıp çıkarılyo. Bi tane bebek derğisini alıp kolay şeylerlde deneme yapabilirsin. Mesela dikeceğin bebek tişortunun kalıbını çıkar youtebeden vidiosuna bakarak dikmeyi dene. Hevesli olduktan sonra yaparsın.
(903 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkürler cevapladığın için :)))

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 240 göst.
0 oy
11 cevap 273 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 418 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 797 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...