0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar ben 23 yaşındayım kayinim 22. Sorunlu biri sürekli ailesiyle kavga eder gelir bizde kalır falan bazen cat kapı gelir önceki postumda da yazmıştım zaten. Annesine bıçak çekti 9 yaşında ki kardeşini döver. 13 yaşındaki bir kızla da tanışmaya çalışmıştı olay olmuştu falan bir de bana yemek vermedi yengem diye iftira atmisligi da var niye boyle söylemişsin benim sana yemek vermediğim gun oldu mu  dediğimde de yok yenge ben annemin dolduruşuna geldim dedi.  anlayacağınız saygı duymam ve sevmem de. Ve ben beşiktaşlıyım eşimin futbolla arası yok. Kayinim fenerbahçeli inatla bebegime fb forması alaçam sipariş verin internetten parasını vereyim diyor. Eşime giydirmek istemediğimi söyledim saçmalama giydiren ne olacak gönlü olur diyor. Yanı hak etmeyen kişinin gönlünü niye yapayım. Siz ne yapardiniz

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Herşeyi geçtim bu kadar tehlikeli şiddet yanlısı ne yapacağı belli olmayan bir adam nasıl bir rahatlıkla evine gelir hiç korkmuyor musun bebeğe sana birşry yapmasından 22 yaşında ki adam 13 taşında ki kızla görüşecek oaly çıktı diyorsun eşinin gözleri bu kadar kapalı olamaz evine sokma böyle birini 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hic biseye takilmadim da kaynının Cat kapı gelip sizde kalması çok ilginç geldi kocalariniz nasıl izin veriyor böyle şeylere anlamıyorum.
(2,252 puan) tarafından
Canim kocam havadan kıskanır beni burnumdan getirir ama söz konusu ailesi ise kitlenir susar
+1 oy
tarafından
bn olsam eve almam adami
(2,252 puan) tarafından
Tam olarak icimden gecen.. Ama mecbur
+1 oy
tarafından
Senden bir yaş kucukmis eşin yokken alma eve bence zaten uygun değil Allah korusun şeytanın işi yok ara bozmaktan başka laf çıkar fln .esimede şöyle gelmesini istemiyorum yanlizken sen varken gelsin gelecekse de .kıyafet konusuna gelincede hediye almak istemiş bunda bı sorun yok alincada görsün die bı giydirirsin sonra napacaksin yap zaten üstüne göre alır kuculuverir kalir
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim millet konuşuyor ben kendim dr rahatsız olurum eşim yokken almadim valla be yapim
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Bir kere bu kişinin evine girmemesi lazım kardeş de olsa eve alınmaz bu, hele gelin olarak sen hiç almamalısın yanii
(2,252 puan) tarafından
Eşime bunu söyleyemiyorum iste bir iki ima ettim ama eşim ailesine gözü kör bagli
0 oy
tarafından
Bir kere yanında giydir görsün sonra giydirmezsin cm
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Forma giydirmem onun yerine baska bisey al derdim. Bosuna alma giydirmem biz besiktasliyiz de olsun bitain. Cok ta buyutulecek bi konu degil aslinda alirsada giydir bi gun
(2,252 puan) tarafından
Dedim bayramlık al diye de inadına yapıyor o da formayi
(6,978 puan) tarafından
Inadina yapiyorsa,al banane parasi senden cikacak ama ben giydirmem de :)
(2,252 puan) tarafından
:) ınada inat
(6,978 puan) tarafından
Hic sevmem aslinda ama bazen gerekli gibi
0 oy
tarafından
Tamam de giydirmezsin sonra eger yok istemem fkn dersen konu uzar hem oyle fazka evinede alma oyle adami
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Yanlis anlama lütfen ama 13 yasla tanışma niyeti olan biri pedofili olabilir lutfen yavruna dikkat et günahını asla almak.istemem amcasidir yeğenine kotu gozle bakmaz ama sen kolla yine hem yavrunu hem kendini çünkü bebegin buyucek bu size gelir.durur ne.bileyim nelere şahit.olduk artık tv lerde cocuklar anlamıyor o varsa yavrunu ayri asla yatırma esin anlamıyorsa konduramazsa bile baska bahane.bul ama cocugunu ayri yatırma 

Tişörte gelince ben.pek.takim falan tutmam bana böyle.diyen.olsa al derim siradan bir.tisort gibi giydiririm gitsin zaten bebekler gunde 5 ayri kuyafet kirletiyor 
(2,252 puan) tarafından
Yok canım güvenmiyorum zaten eşimin engelli ablası var. Kaynanam bile onları yalnız bırakmam diyor ben hiç hiç bırakmam kendim de yalnız kalmam

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 2,390 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 479 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
77 cevap 870 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (107 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 101 göst.